Zprávy


V pátek ráno se vydají dvě naše mládežnická mužstva (mladší žáci a starší přípravka) na mezinárodní turnaj do Rakouska (Mozart Trophy 2018). Kromě účasti ve velmi pěkně obsazeném turnaji je ještě čeká prohlídka města Salzburg a návštěva ligového utkání Red Bull Salzburg – Mattersburg.

Číst více...

Mladší žáci v květnu odehrají čtyři mistrovské zápasy, přípravné utkání na domácím hřišti a zúčastní se mezinárodního turnaje v Rakousku. 

Číst více...

Naše mladé hvězdy jsou na vítězné vlně a těší se na dalšího soupeře v nadstavbové části, která začíná již tuto neděli. Jaro jsme zahájili velmi dobře v derby se Spartakem, kde se naše vítězná vlna rozjela.

Číst více...

 

Mladší žáci A   -  SK Spartak Příbram           7:1 (3:0)

 

branky: Habart 3x, Matoušek, Brunclík, Pšenička, Barták

Číst více...

Podívejte se, jak budou trénovat mladší žáci, a kdy je čekají první mistrovské zápasy na jaře.

Číst více...

Mladší žáci odjeli v neděli na turnaj do Milevska.Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, které hrály ve dvou skupinách každý s každým. Podle umístnění ve skupině se potom hrálo semifinále a o celkové umístnění. Herní systém byl 4+1 po 12 minutách.

Číst více...

Informace o přípravě mladších žáků v zimním období 2017/2018.

Číst více...

Přečtěte si hodnocení dalších dvou zápasů krajského přeboru mladších žáků.

Číst více...

Mladší žáci předvedli několik velmi dobrých výkonů, ale neproměňovaní příležitostí je připravilo o více bodů. V následujícím shrnutí se pojďme podívat na hodnocení zápasů se Spartakem Příbram, Berounem, Hořovicemi a Povltavskou akademií.

Číst více...

 

Mladší žáci - TJ Baník Švermov         1:0 (0:0)

branka: Bartáková

Číst více...

K druhému mistrovskému utkání jsme odjeli opět do Rakovníka tentokrát na hřiště místního SK Rakovník.I k tomuto utkání jsme neodjeli v plné sestavě a přesto jsme domácí tým jasně přehráli. 

Číst více...

Po výsledkově neúspěšném mistrovském utání jsme sehráli přátelské utkání s 1.FK Příbram (2006). V tomto utkání jsme chtěli vylepšit zakončení našich akcí, vyzkoušet nové základní sestavy a celkově se porovnat s kvalitním soupeřem.

Číst více...

Žáci začali zápasovou přípravu na soustředění v Žínkovech, kde odehráli dvě utkání. Na soustředění jsme trénovali 3x denně a k tomu jsme odehráli dvě utkání.

Číst více...

Mladší žáci absolvovali soustředění a nyní je čekají pravidelné tréninky, turnaj a přípravné zápasy.

Číst více...

Starší a mladší žáci jedou v termínu 31.7. - 5.8.2017 na letní soustředění, které se bude konat ve Sportcentru Žinkovy. Na následujícím odkazu si můžete přečíst program a důležité informace, včetně seznamu věcí, které je potřeba si vzít sebou.


Informace + program ke stažení: ZDE

Číst více...

Informace k přípravě mladšíšch žáků včetně rozpisu tréninků a informací k letnímu soustředění. 

Číst více...

První červnovou sobotu za nádherného letního počasí uspořádal fotbalový oddíl Tatranu Sedlčany turnaj mladších žáků (r.2004 a ml.) „O pohár města Sedlčany“. Do turnaje zasáhlo 8 mužstev s tím, že Sedlčany postavily týmy dva (r. 2004 – zelení a r.2005 - žlutí).

Číst více...

Na začátku jarní části jsme odehráli regionální turnaj pro ročníky 2005 v Obořišti. Hrálo se systémem 2x20 minut a každý s každým.

Číst více...

Během zimní přípravy jsme odehráli 5 turnajů a 7 přípravných zápasů. Součástí zimní přípravy bylo také 5ti denní soustředění v Žinkovech.

Číst více...

Mužstva starších a mladších žáků absolvují v termínu 15. - 19.2.2017 zimní soustředění ve Sportcentru Žinkovy.


Informace a program: ZDE! 

Číst více...
|<12>|