Ml.žáci "A" odehráli zápas, v kterém nepadl ani jeden gól; "béčko" vyhrálo a prohrálo

[22. 10. 2018 7:16:52]
Ml.žáci

Krajský přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků

Mistrovský zápas  - krajský přebor mladších žáků (sk.A)

Povltavská FA  -  Mladší žáci „A“    0:0 (0:0)

V sobotu 20.10.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje. Hřiště: FK Štěchovice

Brankář:  Jan Jiráček

1,   František Plachý - Tomáš Hodouš; Jiří Novák - Jakub Hodouš;  Matěj Pešta - Petr Pudil - Daniel

Vondra

2,   Matěj Černý - Jan Kuthan - David Barták - Jan Timofte

Zápas se hrál za dobrého podzimního počasí. Obě mužstva nastoupila do utkání s bojovou náladou a snahou vyhrát. Hrál se útočný fotbal se snahou vstřelit co nejdříve branku do sítě soupeře.
Bohužel střeleckou mušku nechali hráči doma. Když už se zdálo, že padne branka, zasáhli brankáři a bylo po naději. Druhý poločas byl obdobný jako první. Mužstva si vytvářela příležitosti, ale góly nepadaly. Víc příležitostí ke vstřelení branky měli naši hráči, ale překonat brankáře domácích se nepodařilo, a tak utkání skončilo bez branek, což je v kategorii mladších žáků neobvyklé.
Po devíti odehraných zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 9. místě se ziskem 10 bodů a skóre 25:29.

Další zápas hrajeme v neděli 28.10.2018 od 11,55 hod. na domácím hřišti TATRANU. Soupeřem bude SK Rakovník. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.

Mistrovský zápas o přeborníka okresu Příbram, kategorie mladší žáci

TJ  Krásná Hora – Mladší žáci „B“     1:5 (1:1)

V pátek 19.10.2018 předehrávali mladší žáci „B“ mistrovské utkání s Krásnou Horou.

Brankář:     Matěj Macháček

1,   Jakub Rozvoda  - František Plachý; Jan Novotný - Alex Dembélé - Petr Moudrý;

Michal Pšenička – Ladislav Skalický

2,   Štěpán Kuba - Ondřej Špánek - Michal Stibor – Petr Nevlida

Branky: 2x P. Moudrý, 1x J. Novotný, 1x J. Rozvoda, 1x O. Špánek

Penalty po zápase: 5:5

Úvod zápasu byl vyrovnaný a na obou stranách se srdnatě bojovalo o každý míč. V 8 min. se prosadil P. Moudrý a vstřelil vedoucí branku. Domácí v 17 min. vyrovnali a potom se do konce prvního poločasu bojovalo o vedení, ale bohužel na obou stranách bez brankového zakončení.
Druhý poločas byl opět zajímavý, ale dlouho bez brankové úrody. Zápas se začal lámat až v polovině druhého poločasu. Ve 43 min vstřelil druhou branku hostů J. Novotný a zajistil vedení 1:2. Závěr zápasu patřil již TATRANU. V 52 min přidal třetí branku J. Rozvoda, v 56 min. opět Petr Moudrý a poslední branku vstřelil v 57 min. O. Špánek. To byla poslední branka a zápas skončil vítězstvím TATRANU 1:5.

Mladší žáci „B“ – TJ SOKOL Nový Knín       3:7 (1:3)

V sobotu 20.10.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Brankář:    Ondřej Špánek

1,   Jakub Rozvoda  - Štěpán Kuba; Jan Novotný - Michal Stibor  - Petr Moudrý ; Alex Dembélé -

Michal Pšenička

2,   František Hrdlička - Petr Nevlida - Ladislav Skalický

Branky: 1x M. Pšenička, 1x P. Moudrý,  1x A. Dembélé

Úvod zápasu patřil hostům, protože již ve 4 min. vstřelili vedoucí branku. Našim hráčům se podařilo vyrovnat v 10 min. Po zbytečných ztrátách míče vstřelili hosté do konce prvního poločasu další dvě branky a zajistili si vedení 1:3.
I ve druhém poločase naši hráči působili odevzdaně, nedostatečně obsazovali hráče, nedařily se přihrávky, chyběl pohyb a rychlost pro vytvoření prostoru pro hru a hlavně odvaha poprat se s nepříznivým průběhem zápasu. Podařilo se několik hezkých akcí, ale to stačilo pouze na úpravu nepříznivého skóre. Penalty po zápase jsme také prohráli, ale to už chytal J. Rozvoda, který vystřídal v brance před koncem zápasu zraněného O. Špánka.

Po 11 odehraných zápasech jsou mladší žáci „B“ v tabulce na 2. místě se ziskem 18 bodů a skóre 62:40. Další zápas hrají hráči v pondělí 29.10.2018 od 17,30 hod. na Dobříši. Sraz na hřišti je v 16,00 hod. Nominace hráčů bude uvedena na web. stránkách.