Nezařazené články


Hned 7 starších žáků (r.2010) kteří dříve hráli v Sedlčanech se podílelo na postupu FK Příbram do žákovské ligy! Mužstvo vedené naším bývalým hráčem a trenérem Jaroslavem Brunclíkem v barážovém dvojzápase zvítězilo nejdříve doma nad RMSK Cidlinou Nový Bydžov 2:0 a v odvetě k postupu stačila bezbranková remíza. Konkrétně se jednalo o následující hráče: Antonín Sokol, Daniel Novák, Jakub Vávra, Jakub Chrastil, Jan Křížek, Filip Vlas a Matěj Šťástka. Gratulujeme! 

Číst více...

Upozorňujeme všechny příznivce, že došlo ke změně termínu posledního domácího zápasu "A" mužstva! Původně se mělo hrát klasicky v neděli, ale utkání se nakonec odehraje v PÁTEK od 18:00 hodin! Přijďte naše hráče podpořit!

Pátek 14.6. 2024, začátek 18:00 hod

"A" muži - SK Tochovice

Číst více...

Sobota, 10:00 hod, "A" dorost - Sedlec/Jesenice

Sobota, 12:30 hod, "B" dorost - Láz/Obecnice

Sobota, 17:00 hod, "B" muži - SK Černolice

Neděle, 17:00 hod, "A" muži - Sokol Libiš

Číst více...

V sobotu 4. května 2024 pořádá město Sedlčany festival volnočasových aktivit. Akce se uskuteční v Sportovním areálu Luční ("Mrskošovna") a začátek je naplánován na 13:00 hod. Na místě bude možné vyzkoušet různé sporty, či aktivity spolků. Akce se tradičně zúčastní i fotbalový oddíl, který průběžně doplňuje mužstva všech věkových kategorií a rád by přivítal nové zájemce o pohybovou aktivitu. 

Číst více...

Jménem fotbalového výboru Vás musíme informovat, že plánovaná letní zábava, která měla být pojata jako další ročník „Setkání kapel po letech“ (Atlantik, Houbeles, Mix) se NEUSKUTEČNÍ. Ve finální fázi příprav bohužel nastaly okolnosti, za kterých není možné akci uspořádat.

Číst více...

Všechny malé zájemce o pohybovou aktivitu a základy fotbalu zveme na nábor do našich družtev přípravky! 

 

Informace o tom, kdy přijít a jak se přihlásit najdete na přiloženém letáku po rozkliknutí článku!

Číst více...

Výbor fotbalového oddílu děkuje všem trenérům a hráčům našich týmů (žáci, dorost, muži), kteří se zapojili do celorepublikové dobrovolnické akce "UKLIĎME ČESKO - ukliďme Sedlčany", která je oficiálně plánována na sobotu 23. března 2024. Protože ale naše týmy už o víkendu čekají mistrovské zápasy, tak úklid v areálu a blízkém okolí sportovišť, která využíváme proběhl již v tomto týdnu. 

Číst více...

V sobotu 24. února 2024 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Zvláštní a jedinečnou atmosféru plesu dodala skutečnost, že více než polovina lidí se přišla bavit v různých maskách a kostýmech. Hudbu již tradičně obstarala oblíbená kapela EŠNER BAND a nechyběla ani bohatá tombola, v které každý lístek vyhrával.

Číst více...

Po rozkliknutí článku se zobrazí přehled všech přípravných zápasů. 

Číst více...

 

Vstupenky je možné si zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Na místě potom bude vstupenka o 50 korun dražší. Kupovat můžete u trenérů, členů výboru, nebo v prodejně S-B koupelny a barvy. Budeme se na Vás těšit! 

 

Číst více...

V pátek 19. ledna 2024 se v klubovně na Tatranu uskutečnila výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. Došlo také k vyhlášení ankety "Fotbalista roku 2023", jejímž vítězem se stal Marek Hanuš

Číst více...

 

Vážení členové,

dovolujeme si Vás pozvat na členskou výroční schůzi fotbalového oddílu Tatran Sedlčany, která se bude konat v  pátek 19. ledna 2024 v  klubovně na fotbalovém stadionu Tatranu od 18,00 hodin. 

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2024 přeje všem členům, partnerům a příznivcům fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY.

 

Číst více...

SOBOTA 11. listopadu 2023

Dorost "A" - Votice (začátek 09:30 hod)
"B" muži - Loděnice (začátek 14:00 hod)


Neděle 12.listopadu 2023

"A" muži - MFK Dobříš (začátek 14:00 hod)

Číst více...

V neděli 15. října se "áčko" na domácí půdě střetne s vedoucím týmem krajského přeboru, kterým je TJ Ligmet Milín. Zajímavostí je, že za soupeře pravidelně nastupuje i několik bývalých reprezentantů a ligových hráčů (Václav Kadlec, Ondřej Mazuch, Jan Kvída, Marek Štěch, Karel Soldát, ...) Věříme, že přijdete naše mužstvo v těžkém zápase podpořit!!! Začátek je již v 15:30 hod.

Číst více...

HDT.cz krajský přebor


"A" muži - Sparta Kutná Hora

 

17:00 hod, hlavní hřiště - Tatran 

Číst více...

Dlouhodobý partner fotbalového oddílu společnost Enkáčko si připravila pro naše příznivce možnost pořízení nového fanouškovského trička s logem klubu a nápisem „MOJE SRDCE BIJE PRO TATRAN“ (nad logem). K dispozici je bílá a zelená varianta v mnoha různých velikostech. 

Číst více...

Jak vždy říká sám Fanda: "Děkujeme."


Odkaz na sbírku: Pomoc pro Fandu | Donio

Číst více...

Připomínáme, že na „umělku“ je možné chodit pouze v doprovodu trenérů v časech oficiálních tréninků, či zápasů. Další možností je samozřejmě pronájem hřiště (ceník).


Pokud do zamčeného areálu někdo poleze přes plot apod., tak po něm provozovatel (Sportovní areály Sedlčan) bude požadovat zaplacení 1 200 Kč, opravy plotu a nebo bude zavolána policie.

Číst více...

Ve čtvrtek 29.června se v Praze v areálu VŠE uskutečnil losovací aktiv pro krajské soutěže, kde bylo definitivně schváleno obsazení jednotlivých soutěží. Áčko začne novou sezónu v sobotu 12.srpna ve Velimi a 20.srpna na pouť se doma utká se Spartou Kutná Hora. Béčko bude hrát I.B třídu, sk. E, dorost I.A třídu, sk. D a žáci I.A třídu, sk. C. Více v článku na webu SKFS.

Číst více...

Sobota 10.6., od 17:00 hod (doma)
"A" muži - Kutná Hora


Neděle 11.6., od 17:00 hod (doma)

"B" muži - Kácov 

Číst více...

Sedlčanský odchovanec Jan Suchan (r.96) byl vyhlášen nejlepším hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Anketu pořádá a vyhlašuje Ligová fotbalová asociace. Honza si ocenění vysloužil za výborné výkony v dresu Vlašimi, kde zastával roli kapitána, nechyběl ani v jednom utkání a nastřílel 15 branek. Od nové sezóny navíc přestupuje do ligového týmu Dynamo České Budějovice. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí do další kariéry! 

Číst více...

V úterý 23. května uspořádal fotbalový oddíl ve spolupráci s OFS Příbram a GTM Miroslavem Bodnárem mini-turnaj školek. Akce na hlavním stadionu na Tatranu byla zároveň pojata jako nábor do nejmladších přípravek. Akce se zúčastnilo více než 50 dětí, kteří si užili pohyb a vstřelili mnoho gólů. Náborová akce „Staň se Tatraňákem“ ovšem pokračuje a další zájemci se mohou hlásit!

Číst více...

Po krátké přestávce se opět vrací oblíbená divácká anketa "FOTBALISTA ROKU". Hlasovací lístky si můžete vyzvednout při vstupu na stadion, nebo v hospodě u Černocha. Hlasovat může každý starší 15-ti let a vyplněné hlas. lístky je potřeba odevzdat do konce sezóny. Vybírat můžete z hráčů A-týmu, kteří nastoupili alespoň k 5ti zápasům. Každý platný lístek bude zařazen do slosování o věcnou cenu (vyhlášení na členské vyroční schůzi). Tak pojďme hlasovat!!!

Číst více...

Fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY hledá nové trenéry, či trenérky ke všem kategoriím mládeže!

Číst více...

V sobotu 13.května 2023 uspořádalo město Sedlčany ve Sportovním areálu Luční („Mrskošovna“) 1. oficiální ročník festivalu volnočasových aktivit s názvem „VOLNOČASUJ“, který navázal na loňskou úspěšnou zkušební akci. Především děti si zde mohli vyzkoušet volnočasové aktivity, kterými je možné se v Sedlčanech a blízkém okolí zabývat. Této pěkné akce se samozřejmě zúčastnil i náš fotbalový oddíl, který průběžně doplňuje mužstva všech věkových kategorií a rád by přivítal nové zájemce o pohybovou aktivitu.

Číst více...

V sobotu 13. května 2023 pořádá město Sedlčany festival volnočasových aktivit. Akce se uskuteční v Sportovním areálu Luční ("Mrskošovna") a začátek je naplánován na 13:00 hod. Na místě bude možné vyzkoušet různé sporty, či aktivity jiných spolků a pro nejmenší bude k dispozici i skákací hrad. Akce se zúčastní i fotbalový oddíl, který průběžně doplňuje mužstva všech věkových kategorií a rád by přivítal nové zájemce o pohybovou aktivitu. 

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás v pátek 10. března 2023 ve věku nedožitých 80 let opustil náš kamarád, dlouholetý hráč a úspěšný trenér pan František Hofman. 


Rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Číst více...

V sobotu 18.února 2023 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY, které se poslední dva roky kvůli covidovým restrikcím nekonaly. Potěšitelné bylo, že se oproti předchozímu ročníku mírně navýšil počet návštěvníků a také fakt, že se více než polovina lidí přišla bavit v různých maskách a kostýmech, což plesu dodává zvláštní a jedinečnou atmosféru. Hudbu tentokrát obstarala oblíbená kapela EŠNER BAND a nechyběla ani tradiční bohatá tombola, v které dokonce každý lístek vyhrával.

Číst více...

 

Vstupenky na letošní ŠIBŘINKY je možné si zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Na místě potom bude vstupenka o 50 korun dražší.  Předprodej končí 14.února!!! Kupovat můžete u trenérů, členů výboru, nebo napsat na facebooku. Budeme se na Vás těšit! 

Číst více...

V pátek 20. ledna 2023 se v klubovně na Tatranu uskutečnila výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany.

Číst více...

 

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na výroční schůzi fotbalového oddílu Tatran Sedlčany, která se bude konat v  pátek 20. ledna 2023 v  klubovně na fotbalovém stadionu Tatranu od 18,00 hodin. 

Číst více...

Fotogalerie Vojty Konopištského z přípravného miniturnaje mladších žáků, který se uskutečnil v sobotu 14. ledna odpoledne v Sedlčanech na UMT. 

 

Foto: ZDE

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 12. 2022 opustil náš kamarád a dlouholetý úspěšný trenér pan Štěpán Jalůvka, který zemřel po dlouhé těžké nemoci ve věku 62 let. 


Rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2023 přeje všem členům, partnerům a příznivcům fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY.

 

INFORMACE:

1) V pátek 20.ledna se uskuteční výroční členská schůze oddílu (podrobnosti později).

2) V sobotu 18.února pořádá fotbalový oddíl tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY (lístky je již možné zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu!)

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás navždy opustila jedna z nejvýraznějších postav historie našeho fotbalového oddílu pan Josef Matoušek. Zemřel náhle v úterý 13. prosince 2022 ve věku nedožitých 77 let.  

Číst více...

Stejně jako v předešlých volbách do městského zastupitelstva, tak i letos, se o Vaše hlasy uchází Sdružení nezávislých kandidátů Sedlčan, v kterém se aktivně zapojuje několik našich členů. Jedná se o hráče, trenéry i funkcionáře. Na kandidátce ale najdete i mnoho dalších lidí, kterým záleží na podpoře sportu a mládeže obecně. 

Číst více...

Informace pro trenéry a rodiče,

výbor fotbalového oddílu se rozhodl přijmout nabídku na spolupráci v oblasti zdravotní péče s agenturou FALL & GET UP.

 

Více informací najdete pod záložkou Zdravotní péče v levém menu našeho webu. 

Číst více...

V pondělí 20. června 2022 dostali mladší a starší žáci možnost krátké besedy s bývalým reprezentantem a historicky nejlepším střelcem české ligy Davidem Lafatou, který jim ochotně odpověděl na připravené otázky, rozdal mnoho podpisů a se všemi zájemci se vyfotil. Za zorganizování besedy patří velké poděkování Lukáši Mošničkovi.

 

Číst více...

Soutěž byla určena pro kategorii mladšího dorostu a ve finálovém turnaji v Praze na Strahově (14. – 16.června) se utkaly výběry čtyř nejlepších krajů v republice. Středočeši nejdříve v semifinále porazili na penalty Jihomoravský kraj a ve finále následně nedali šanci Plzeňskému kraji (4:0)!

Číst více...

O víkendu 4. - 5. června 2022 se starší žáci a dvě družstva mladších žáků zúčastnili mezinárodního turnaje Bodensee pokal v rakouském Bregenzu. Naši žáci zde poměřili síly hlavně s týmy z Rakouska, Německa a Francie. Samozřejmostí byla také prohlídka města a cestou stihli ještě navštívit Allianz Arénu, což je domovský stadion Bayernu Mnichov. Starší žáci se dlouho drželi ve hře o medaile a v konečném pořadí obsadili 5.místo. Mladším žákům se dařilo o něco méně a skončili na 11. a 12.místě. 

Číst více...

Nejúspěšnější sezónu v ženském fotbale zažila Kateřina Brejšková (ročník 2004), která až do kategorie starších žáků hrála za náš fotbalový oddíl. Od roku 2019 Kačka hraje za Spartu Praha a svými výkony se brzy dostala i do reprezentace, kde aktuálně bojuje o nominaci na Mistrovství Evropy hráček do 19 let, které letos navíc pořádá Česká republika.

Číst více...

V sobotu 7. května 2022 odpoledne uspořádalo město Sedlčany ve Sportovním areálu Luční („Mrskošovna“) festival volnočasových aktivit „VOLNOČASUJ 2022“. Děti si zde mohli vyzkoušet čím je možné v Sedlčanech a blízkém okolí vyplnit volný čas. Akce se samozřejmě zúčastnil i fotbalový oddíl, který průběžně doplňuje mužstva všech věkových kategorií a rád by přivítal nové zájemce o pohybovou aktivitu.

Číst více...

Ve čtvrtek 14. dubna 2022 se v klubovně na Tatranu uskutečnila výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany, která byla v letošním roce také volební.

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční ve čtvrtek 14. dubna 2022 v klubovně na Tatranu od 18:00 hod. Během schůze proběhnou volby nového výboru a budou vyhlášeni nejlepší hráči za jednotlivá družstva.

 

>> pozvánka + program <<

Číst více...

Vzhledem k epiedemiologické situaci byla výroční schůze (v letošním roce i volební) již několikrát odložena. Nyní byl určen nový termín a všichni věříme, že se podaří schůzi již zorganizovat. 

 

Členská výroční schůze fotbalového oddílu: čtvrtek 14. dubna 2022 od 18:00 hod v klubovně na tribuně.  

Číst více...

Dnešní (6.3. 2022) generálka "A" mužstva s Komárovem se přesouvá na umělku do Sedlčan. Důvodem je nezpůsobilý terén. Začátek utkání v 14:30 hod. 

 

Číst více...

Do našeho fanshopu dorazila nová fanouškovská šála, která tentokrát vychází z podobného stylu designu jako oblíbený klubový kulich. Cena je 250 Kč.  

 

K dispozici je samozřejmě pouze omezené množství, takže s nákupem neváhejte!

Číst více...

Vzhledem k současné, opět se zhoršující epidemiologické situaci a předpovědím o prudkém nástupu omikronu, výbor fotbalového oddílu rozhodl, že se výroční schůze v plánovaném termínu 21.ledna 2022 neuskuteční a bude odložena. Nový termín zatím nebyl určen.    

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2022 přeje všem členům, partnerům a příznivcům fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY.

Číst více...

Pokud ještě sháníte nějaké dárky, tak byste neměli zapomenout na návštěvu našeho fanshopu! V prodeji jsou stále předměty odkazující na letošní významné jubileum 100 let fotbalu v Sedlčanech. Třetinka s vypískovaným výročním logem, vlaječka s výročním logem a samozřejmě jedinečná kniha 100 let fotbalu v Sedlčanech (1971-2021), která podrobně mapuje historii v tomto období. 

V nabídce je toho ovšem mnohem více a vybere si každý! Kompletní nábídka ZDE.

Číst více...

V pátek 21. ledna 2022 se v klubovně na Tatranu od 19:00 hod uskuteční výroční členská schůze, která bube tentokrát volební. Zájemci o kandidaturu do výboru fotbalového oddílu se mohou přihlásit na e-mailovou adresu: petr.jindrak@img.cz (do 7. ledna 2022). Podmínkou je, že se musí jednat o člena oddílu staršího 21 let.  

Číst více...

Pod tlačítkem "O klubu" v levém menu našeho webu si v podnabídce "Historie" můžete nově připomenout největší úspěchy historie oddílu a mnoho dalších významných momentů a událostí. 

 

Do sekce historie můžete přejít i kliknutím ZDE.

Číst více...

Vážení fotbaloví příznivci,

rád bych se s vámi podělil o gesto fair play, ke kterému došlo dne 6.11.2021 při zápase okresního přeboru mužů mezi mužstvy Tatran Sedlčany "C" – SK Třebsko. Pěkné gesto fair play předvedl hráč Tatranu Sedlčany "C" Milan Štemberk.

Číst více...

Upozorňujeme, že poslední podzimní zápas "B" mužstva na Dobříši se odehraje v sobotu 6. listopadu od 14:00 hod a nikoliv v neděli, jak bylo uvedeno na rozlosování.  

Číst více...

V pondělí 27. září 2021 proběhl na stadionu Tatranu nábor nových fotbalistů a fotbalistek do nově vznikající minipřípravky. Nábor byl určen především pro ročníky 2016 a 2017, ale přijít mohli klidně i zájemci o fotbal r.2015 a starší, abychom doplnili již fungující mužstva. 


Další zájemci se mohou případně přihlásit a získat více informací u Petra Jindráka, tel. 604 688 688.  

Číst více...

Ve čtvrtek 23. září 2021 se v prostorách Městského muzea konala vernisáž výstavy s názvem 100 let fotbalu v Sedlčanech. Slavnostního zahájení se zúčastnili nejenom dřívější i současní hráči, funkcionáři, trenéři a členové realizačních týmů, ale také starosta města Miroslav Hölzel, předseda TJ Tatran Martin Havel a autoři nové knihy o sedlčanském fotbale Lubomír Lhota, Zdeněk Lhota a Vlastimil Zelenka. Hudební doprovod obstarala kapela Třetí slunce. Výstava bude pro veřejnost přístupná až do 21. listopadu.

Číst více...

Ve čtvrtek 23. září 2021 od 18 hodin se v Městském muzeu v Sedlčanech uskuteční vernisáž výstavy s názvem 100 let fotbalu v Sedlčanech. Představí a připomene práci a činnost členů fotbalového oddílu a připomene úspěchy dosažené fotbalisty Tatranu Sedlčany. Na výstavě budou k vidění dochované materiály, např. fotografie, získané poháry nebo historické dresy. Výstavu bude možné navštívit až do 21.listopadu.

Číst více...

Pohárová soutěž MOL CUP - 2. kolo

Středa 25. srpna 2021, začátek zápasu v 17:00 hod

 

"A" muži - SK Dynamo České Budějovice (1. liga)

Číst více...

Letos slavíme 100 let fotbalu v Sedlčanech a k této příležitosti byla vytvořena pamětní kniha, která byla slavnostně pokřtěna o poločasové přestávce pouťového zápasu "áčka" 15.8.2021.

 

Ukázka z knihy: ZDE  

Číst více...

"A" muži - Sokol Lom

 

Letos slavíme 100 let fotbalu v Sedlčanech a k této příležitosti byla vytvořena pamětní kniha, která bude poprvé k získání běhěm pouťového zápasu "áčka" 15.8.2021. Přesto Vám již nyní přinášíme pár ukázek z knížky a základní informace.

Přijďte naše hráče podpořit!!!

Číst více...

Středa 11.8. 2021, začátek 18:00 hod

„A“ muži – FC MAS Táborsko   2:2 (1:0), prodloužení 1:1, penalty 4:3

 

Sestava:
Glogar - Repetný, L.Brotánek, Sosnovec, Novotný, Kouklík (27.Soldát), M.Dvořák, Kdolský, D.Čipera (72.M.Krůta), M.Habart (72.Sochůrek, 105.Capouch), Haas (66.Hašek)

Číst více...

 

„A“ muži – Soběslav (začátek v 17:00 hod)

 

Prosíme diváky, aby věnovali pozornost podmínkám, za kterých mohou přijít na stadion. Více ZDE!

Číst více...

Vzhledem k vládním nařízením a pokynům z fotbalového svazu máme povinnost při vstupu na stadion kontrolovat, zda všechny příchozí osoby splňují pravidla „bezinfekčnosti“ s ohledem na nemoc covid-19.


Prosíme diváky, aby si připravili doklad o dokončeném očkování, prodělané nemoci, platném negativním testu atd. 

Číst více...

Stejně jako před každou sezónou, tak i letos došlo v kádru "áčka" k několika změnám. Několik hráčů se rozhodlo přestoupit do jiného klubu, ale na jejich místo přišlo několik nových tváří.  

Číst více...

Právě jsme pro Vás naskladnili a obratem dáváme do prodeje exkluzivní limitovanou edici třetinek (100 kusů) k oslavám 100 let fotbalu v Sedlčanech! Pivní sklo má na sobě vypískované výroční logo a cena je 140 Kč. Nakoupit můžete v prodejně  S-B (vedle restaurace Na Růžku), nebo nás kontaktujte přes facebook. 

Číst více...

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2020 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.

Číst více...

Mistrovské zápasy se určitě nebudou hrát dříve než o víkendu 13.-14.února 2021!

Vzhledem k současné situaci a platným vládním nařízením stále nemůžeme hrát zápasy a prakticky ani trénovat. Povolen je totiž pouze trénink dvou hráčů na jednom hřišti (není možné ani více oddělených skupin)! Jisté tedy je, že 8.ledna nesehraje "B" mužstvo přípravný zápas proti dorostu a 9.ledna je zrušeno i přátelské utkání "áčka", které mělo hrát s Benešovem. 

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2021 přeje všem členům, partnerům a příznivcům fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY.

Číst více...

Fotbalové soutěže od třetí ligy níže včetně domácího poháru se už letos hrát nebudou. Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR na dnešním jednání rozhodl o tom, že je kvůli zhoršené koronavirové situaci v zemi až do konce roku přeruší.
Oficiální rozhodnutí:
 ZDE

Číst více...

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády České republiky ze dne 21. října upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec: 

V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit. (= zákaz zápasů i tréninků!!!)


Číst více...

Upozorňujeme všechny naše příznivce, že v rámci zpřísnění pravidel na ochranu proti šíření nemoci covid-19 neustále dochází i k dalším omezením v souvislosti s konáním fotbalových zápasů. 

FAČR vydal aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu, z kterých jasně vyplývá, že je nutné prodávat pouze vstupenky na sezení a následně dodržovat dvoumetrový rozestup mezi využitými sedadly. Prosíme diváky o dodržování tohoto opatření.

 

Zároveň nás sobotní soupeř "A" mužstva (České Budějovice "B") informoval, že do hlediště bude vpuštěno pouze 50 lidí!, takže Vám nedoporučujeme na zápas cestovat, protože reálně hrozí, že byste se vůbec do areálu stadionu nedostali.   

Číst více...

Upozorňujeme všechny členy a příznivce oddílu, že na základě nařízení Krajské hygienické stanice Středočeského kraje č.5/2020 je od 21.9.2020 nařízen zákaz pohybu a pobytu všech fyzických osob bez ochraných prostředků dýchacích cest (rouška, respirátor, šála atd.) na hromadných akcích ve venkovních prostorech s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob. Do celkového počtu se nezapočítávají hráči, trenéři a rozhodčí, kteří jsou v odděleném prostoru od diváků. (celé nařízení: ZDE)


Na zápase "A" mužstva, kde bývá pravidelně více než 100 lidí, musí mít osoby při vstupu ochranný prostředek na zakrytí dýchacích cest (rouška, respirátor, šála, atd.)!!!

Číst více...

Dvojzápas 6.kola divize dorostu (starší a mladší), v kterém jsme měli v sobotu 26.září 2020 na domácí půdě hostit mužstvo Slavia Vejprnice byl ODLOŽEN. O náradním termínu budeme informovat. 

Číst více...

V úterý 15. září 2020 uspořádal fotbalový oddíl akci „STAŇ SE MALÝM TATRAŇÁKEM“, což byl velký sportovní den pro všechny děti ze Sedlčan a okolí, který byl zároveň pojat jako nábor do nejmladší přípravky. Přihlásit se samozřejmě ovšem mohli i starší zájemci o fotbal. Celodenní akce se za krásného letního počasí konala ve sportovním areálu v Luční ulici („na tzv. Mrskošovně“).

Číst více...

Fotbal v Sedlčanech oslaví v příštím roce 100 let od svého založení a v této souvislosti se výbor oddílu obrací na své současné i bývalé členy a příznivce s prosbou o pomoc, při shánění historických materiálů. Konkrétně se jedná hlavně o období posledních padesáti let.

Číst více...

Výbor fotbalového oddílu projednal současnou situaci ohledně možnosti sportovních aktivit a rozhodl, že od 11. května 2020, je při dodržení níže uvedených podmínek opět možné pořádat dobrovolné tréninky všech mužstev (rozpis). Výbor zatím neschválil možnost hraní zápasů s jinými oddíly a k danému tématu se vrátí na některé z dalších schůzí a rozhodne s přihlédnutím k dalšímu vývoji.

Číst více...

Výbor fotbalového oddílu rozhodl, že platnost zakoupených permanentek na období JARO 2020 se automaticky prodlužuje i na období PODZIM 2020.

Číst více...

Amatérské fotbalové soutěže v České republice ukončily vzhledem k pandemii koronaviru letošní sezonu a pokračovat nebudou. Rozhodnutí výkonného výboru Fotbalové asociace ČR se týká jak mistrovských soutěží od ČFL a MSFL dolů, tak i pohárových duelů. Konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu. Kluby nepostupují a nesestupují.

Číst více...

Vzhledem k dalšímu vývoji situace ohledně šíření "koronaviru COVID-19" a rozhodnutí vlády o zákazu volného pohybu osob ze dne 15.3.2020 se s okamžitou platností přerušuje veškerý tréninkový a zápasový proces našeho oddílu!!! Všechna mužstva (přípravky, žáci, dorosty, muži) mají zakázáno organizovat tréninky i se účastnit mistrovských, či přátelských zápasů. Situaci budeme nadále sledovat a o dalších případných změnách Vás informovat. 

 

                                                                Výbor fotbalového oddílu TATRAN SEDLČANY

Číst více...

V přiložených dokumentech jsou stanoveny podmínky pro možné pokračování dobrovolného tréninkového procesu, se kterými by se měli seznámit hráči a rodiče hráčů kategorie mládeže. U mládeže je podmínkou účasti souhlas rodiče na přiloženém tiskopisu. Výbor fotbalového oddílu upozorňuje, že na základě vývoje může dojít k dalším rozhodnutím v oblasti tréninkového procesu, včetně jeho ukončení.

Rozhodnutí fotbalového oddílu TATRAN SEDLČANY  (.doc)
Čestné prohlášení - souhlas s účastí na tréninku (.doc)

Číst více...

Již o nadcházejícím víkendu vstoupí několik našich mužstev do jarních odvet mistrovských zápasů. Hned pěkně zostra začínají dorosty, které v sobotu 7.3. čeká v Příbrami tradiční derby s místním Spartakem. V neděli 8.3. dopoledne zahájí své jarní boje i žáci, kteří se na domácím hřišti s UMT utkají s Tatranem Rakovník. Nejvíce diváků potom bude zajímat odpolední zápas "A" mužstva, které na Tatranu od 14:30 poměří síly se Spartakem Soběslav.  

Číst více...

V sobotu 29.února 2020 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Oproti předchozímu ročníku stoupl počet návštěvníků a potěšitelné také bylo, že více než polovina lidí přišla v různých maskách a kostýmech, což plesu dodává zvláštní a jedinečnou atmosféru. Hudbu letos nově obstarala oblíbená kapela EŠNER BAND a samozřejmě nechyběla ani bohatá tombola, v které každý lístek vyhrával.

Číst více...

Vstupenky na letošní ŠIBŘINKY je možné si zakoupit v předprodeji. Cena vstupného se nezvýšila a opět je 200 Kč. Kupovat můžete na prodejně S-B (naproti Růžku), nebo stačí kontaktovat, kteréhokoliv trenéra, člena výboru, nebo napsat na facebooku. Budeme se na Vás těšit! 

Číst více...

Připravili jsme pro vás další novinku v našem fanshopu! Nově si můžete zakoupit kulicha v klubových barvách s logem Tatranu. K dispozici jsou dvě velikosti: dětská a dospělá. Jednotná cena: 290 Kč.

 

K dispozici je samozřejmě pouze omezené množství, takže s nákupem neváhejte!

Číst více...

V pátek 17.ledna 2020 proběhla v klubovně na Tatranu výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. Jedním z hlavních bodů bylo vyhlášení tradiční ankety "FOTBALISTA ROKU".

Číst více...

V pátek 17.ledna 2020 se v klubovně na stadionu Tatranu uskuteční výroční členská schůze, na které bude zhodnocen rok 2019, nejlepší hráči za jednotlivá mužstva převezmou ocenění a také se dozvíme konečné výsledky ankety "Fotbalista roku 2019". Z kapacitních důvodů je schůze určena pro všechny členy starší 18 let, pozvané hosty a oceněné hráče.

-- pozvánka --

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2020 přeje všem členům, partnerům a příznivcům fotbalový oddíl TATRAN SEDLČANY.

 

POZOR: V pátek 17.ledna se uskuteční výroční členská schůze oddílu (podrobnosti později).

POZOR: V sobotu 29.února pořádá fotbalový oddíl tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY (lístky je už nyní možné zakoupit!)

Číst více...

Sháníte ještě nějaký dárek k Vánocům? Tak zkuste navštívit prodejnu našeho fanshopu s širokou nabídkou klubových suvenýrů! A pozor!!! Od středy 18.12.2019 zde bude k dostání také úplně nová šála (cena 250 Kč).

 

Prodejna: SB koupelny a barvy (Husova 322, Sedlčany) - vedle restaurace Na Růžku

Číst více...

Blíží se posldní podzimní kolo dospělých mužstev. Protože chtějí závěr podzimu oslavit všichni společně, došlo k přesunu všech utkání mimo obvyklé časy. Budeme rádi, když si i v tomto sychravém počasí najdete cestu na stadion a podpoříte hráče v bojích o poslední podzimní body! 

Číst více...

Potom, co jsme zde již několikrát informovali o startech Báry Bartákové za hokejovou reprezentaci, se nyní můžeme konečně zaměřit i na fotbalovou reprezentaci žen, protože do nominace na první fázi kvalifikace o Mistrovství Evropy žen do 17 let se dostala Kateřina Brejšková (r.2004), která ještě v loňské sezóně bojovala za naše starší žáky! 

Číst více...

Upozorňujeme všechny příznivce a členy našeho oddílu na dopravní omezení u stadionu Tatran. V termínu 30.9. - 11.10. je uzavřena část ulice Pod Potoky (od mostu v ulici Nádražní až k tribuně). Příjezd ke stadionu je možný pouze z druhé strany, ulicí Tyršova (směr od Sokolovny). V souvislosti se stavbou nového autobusového nádraží bude na uzavřeném úseku probíhat rekonstrukce živičného povrchu. Zároveň upozorňujeme, že u stadionu je velmi omezena možnost parkování!  

Číst více...

V neděli (22.9.2019) se před zápasem "A" mužstva budou prodávat klubové suvenýry a oblečení. Stánek bude tradičně u vstupu na stadion. Nenechávejte příchod na poslední chvíli, ať vše stihnete do úvodního hvizdu.  

Číst více...

Na pátek 6.září 2019 naplánované hromadné focení všech našich mužstev se neuskuteční. Hlavním důvodem je špatná předpověď počasí a tím pádem i brzké setmění. O náhradním termínu budete včas informováni (až v jarní části sezóny).

Číst více...

V neděli 18.srpna od 17 hodin sehraje "A" mužstvo první domácí divizní zápas nové sezóny. Soupeřem bude FK Hořovicko. Protože se jedná o tradiční "pouťové" utkání, tak se diváci mohou těšit i na tombolu a prodej suvenýrů. Kdo přijde pozdě, tak už lístky do tomboly nekoupí!!!

Číst více...

Upozorňujeme všechny příznivce, kteří se v neděli 18.srpna 2019 chystají přijít podpořit naše hráče na 2.kolo divize proti Hořovicku, na možné problémy s parkováním! Vzhledem k probhající pouti v prostoru u sokolovny a v Jateční ulici bude zákaz zastavení v celé ulici Pod Potoky (kolem stadionu) a zaparkovat nebude možné ani na parkovišti u sokolovny! Doporučujeme automobily nechat na některém vzdálenějším parkovišti (např. náměstí, u zimního stadinou). 

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás tiše navždy opustil výborný kamarád, bývalý hráč a věrný fanoušek pan Rudolf Vlk. Zemřel tiše v neděli 21.července 2019 ve věku 65 let.  

 

Rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Číst více...

Od 1.července 2019 vstupuje v platnost řada změn a doplňků pravidel, které schválil Mezinárodní výbor pro pravidla fotbalu (IFAB). Dochází ke změnám v proceduře střídání, míče rozhodčího, postavení ve zdi, nebo třeba při zásahu míčem rozhodčího.  V následujícím shrnutí se na hlavní změny podíváme.

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás ve věku 55 let v sobotu 25. května 2019 navždy opustil výborný kamarád, bývalý hráč, následně řidič klubového autobusu a věrný fanoušek Milan Lhota.  

Rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Číst více...

Celkem tři naše družstva (2x mladší žáci, starší žáci) se v termínu 7. - 9. června zúčastní mezinárodního turnaje v Německu - ISAR CUP 2019. Hrát se bude v Moosburgu nedaleko Mnichova. Kromě samotného turnaje se účastníci mohou těšit například na prohlídku Allianz arény, v které hraje své domácí zápasy slavný Bayern Mnichov. ZDE najdete veškeré informace a program zájezdu.

Číst více...

V pondělí v Příbrami vyvrcholil Evropský pohár hokejových reprezentací žen do 16 let (neoficiální MISTROVSTVÍ EVROPY), které tam probíhalo uplynulých osm dní. V dresu naší reprezentace hrály i dvě hráčky, které začínaly s hokejem v Sedlčanech (Barbora Bartáková, Denisa Habartová). A navíc díky Báře, tam měl zastoupení přímo i náš fotbalový oddíl (r.2004, starší žáci). Holkám se dařilo a nakonec vybojovaly bronzovou medaili. Gratulujeme!

Číst více...

Tomáš Senft si svým výkonem v domácím zápase se Soběslaví řekl o zařazení do sestavy kola na portálu fotbalunas.cz a v následném hlasování ho fanoušci zvolili dokonce nejlepším hráčem 18.kola divize, sk.A - gratulujeme!!! Více ZDE.

 

1. Tomáš Senft 68% hlasů

2. Jakub Sklenka 18% (Rakovník)

3. Štěpán Maryška 4% (Dobříš)

Číst více...

Vzhledem k probíhající rekonstrukci autobusového terminálu je dočasně neprůjezdná ulice Pod Potoky vedoucí k fotbalovému hřišti na Tatranu, a to ve směru z Nádražní ulice.

Číst více...

S lítostí oznamujeme, že nás dne 4.3.2019 opustil náš kamarád, dlouholetý sportovec a funkcionář pan Vladimír Dvořák.

Číst více...

V sobotu 23.února 2019 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Zvláštní atmosféru plesu i letos dodal fakt, že mnoho z návštěvníků přišlo v různých maskách a kostýmech. Hudbu letos nově obstarala oblíbená hudební skupina FANTOM a nechyběla ani bohatá tombola, v které každý lístek vyhrával.

Číst více...

Opět jsme pro Vás rozšířili nabídku prodůktů v našem fanshopu! Nejnovějším produktem, který si můžete zakoupit je zelený minidresík s přísavkou na sklo. Cena za 1 kus je 100 Kč. Zároveň upozorňujeme, že na prodejně jsou opět k dispozici půllitry a poháry s logem Tatranu.

 

FANSHOP - kompletní nabídka + informace

Číst více...

V sobotu 19.ledna 2019 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. 

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2019 přeje všem členům a příznivcům fotbalový oddíl Tatran Sedlčany.

 

POZOR: V sobotu 19.ledna se uskuteční výroční schůze oddílu (podrobnosti později).

POZOR: V sobotu 23.února pořádá fotbalový oddíl tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY (lístky je už nyní možné zakoupit!)

Číst více...

Rok 2018 nám pomalu končí a všichni řešíme problém, jaké dárky koupit rodinným příslušníkům, kolegům čí kamarádům. Pomoci Vám určitě může nabídka našeho fanshopu, kde pro všechny správné fanoušky najdete něco, co by je pod stromečkem potěšilo. 

Přehlédnout by jste v nabídce určitě neměli pěkné šály a ručníky v klubových barvách a samozřejmě také permanentní vstupenku, která jejího držitele opravňuje k volnému vstupu na všechny mistrovské zápasy fotbalových týmů Sedlčan v jarní části sezóny.

Číst více...

Vážení sportovní přátelé a občané Města Sedlčan, obracíme se na Vás, před nastávajícími komunálními volbami 5. a 6. října 2018, protože jejich výsledek ovlivní na další volební období život nás všech, kteří v Sedlčanech žijeme. 

Číst více...

Všechny suvenýry je nyní možné koupit v kamenném obchodě našeho hlavního partnera společnosti S-B s.r.o. Konkrétně v prodejně SB koupelny a barvy (více informací ZDE).

 

Úplnou novinkou v sortimentu je krásná osuška s logem klubu (rozměry 140 x 70 cm), kterou můžete pořídit za 400 Kč a zároveň tím přispět na rozvoj našeho klubu. 

Číst více...

Přijďte se na nás podívat, nebo si rovnou zahrát. Tréninky probíhají na Tavernách v úterý 17:00 - 18:00 (sraz 16:45).


PRVNÍ TRÉNINK PO PRÁZDNINÁCH V ÚTERÝ 4.ZÁŘÍ!!!


Trenér: Martin Habart, tel. 602 460 452
Web: tatransedlcany2010.xf.cz 

Číst více...

Úplnou novinkou je zeleno - bílá šála s nápisem TATRAN SEDLČANY, ale upozornit musíme také na prodej půlitrů s logem našeho klubu, náramků, či triček v klubových barvách. Pro věrné fanoušky je připravena i možnost zaplacení permanentky na celou podzimní část (samozřejmostí je výběr místa na tribuně!). Celou nabídku si můžete prohlédnout ZDE.

Číst více...

neděli 19.srpna od 17 hodin se poprvé v nové sezóně představí na domácím hřišti naše „A“ mužstvo. Jako již tradičně v termínu, kdy ve městě probíhá pouť, a tak se opět bude jednat o speciální zápas. Diváci se mohou těšit na bohatou tombolu a prodej klubových suvenýrů – včetně jedné úplné novinky! Před zápasem navíc dojde k rozloučení s Pavlem Capouchem, který ze zdravotních důvodů ukončil kariéru a o poločase budou oceněni mladší dorostenci za loňské celkové vítězství v divizi. 

Číst více...

Chcete mít pokaždé jistotu, že fotbal budete sledovat ze svého oblíbeného místa na tribuně? Potom neváhejte a využijte možnosti pořídit si permanentní vstupenku na podzimní část sezóny, která platí na všechna domácí utkání "Áčka" i "Béčka".

 

Cena: 500 Kč (důchodci 300 Kč)

Objednávky: Ing. Martin Havel, tel. 602341831

Číst více...

Máme za sebou první polovinu roku a v ní od fanoušků dostalo hlasy celkem 25 fotbalistů. Pojďme se nyní podívat, kdo se zatím drží v nejlepší jedenáctce. 

Číst více...

Stejně jako v minulých letech (mistři světa 2015, 2016 a 2017) vedl s kapitánskou páskou naší lékařskou reprezentaci na světovém šampionátu, který se tentokrát konal v Praze, náš bývalý dlouholetý hráč Josef Bartoš. Po bezproblémovém postupu ze skupiny Češi ve čtvrtfinále porazili Mexiko, v semifinále Brazílii a nestačili až ve finále na Velkou Británii, které podlehli 0:2. Na závěrečném ceremoniálu navíc Pepa Bartoš převzal cenu pro nejlepšího obránce turnaje. Gratulujeme!!! 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá do 31.července 2018 hlasování o nejlepšího hráče letošní sezóny DIVIZE, sk.A. Do sestavy roku, z které je možné vybírat svého favorita se probojovali Petr Haas a Lukáš Brotánek. Pojďme je podpořit! HLASOVÁNÍ ZDE!

Číst více...

Ve dnech 12.-13.6.2018 uspořádal FAČR turnaj krajských výběrů děvčat kategorie WU14. Do výběru kraje se dokázaly prosadit i dvě hráčky našeho oddílu, Barbora Bartáková a Kateřina Brejšková. A určitě se neztratily. Na turnaji v Třebíči patřily k oporám týmu Středočeského kraje. 

Číst více...

V sobotou 2.června pořádá fotbalový oddíl Tatran Sedlčany turnaj kategorie mladších žáků. První zápasy začínají v 9:00 hod a předpokládaný konec je v 15:30 hod.

 

-- rozlosování turnaje --

Číst více...

Nově si v nabídce klubových suvenýrů můžete zakoupit půllitry s vypískovaným logem našeho klubu. Vybírat je možné z varianty klasického "ušáku", nebo sklenice. Novinkou jsou také populární silikonové náramky v zelené barvě s vyraženým nápisem TATRAN SEDLČANY (možnost výběru ze dvou velikostí).

 

Přejít do FANSHOPU kliknutím ZDE!!!

Číst více...

V termínu 16. – 18. dubna se ve finském Vierumäki uskutečnil Evropský pohár hokejových reprezentací žen do 16 let (neoficiální MISTROVSTVÍ EVROPY), na kterém se v dresu našeho národního týmu představily hned tři hráčky ze Sedlčan a navíc díky Barboře Bartákové (r.2004) tam měl zastoupení přímo i náš fotbalový oddíl. Holkám se dařilo a nakonec vybojovaly krásné 2.místo!!!

Číst více...

(hudba, text, zpěv: Petr Voháňka)

 

Hymna včetně klipu a textu: ZDE

Číst více...

Brankář našeho „A“ mužstva Pavel Capouch obhájil svá vítězství za roky 2015 a 2016 v tradiční anketě Příbramského deníku a stal se Fotbalistou okresu 2017. 

Číst více...

V následujícím článku přinášíme shrnutí přeložených zápasů, které se odehrají tento týden a také změnu místa konání schůze fotbalového výboru. V případě, že nastanou nějaké změny, tak bude tento článek průběžně aktualizován.

Číst více...

Hledáme dobrovolníka do maskota tygra na domácí fotbalové zápasy "A" mužstva.

 

Informace na tel. 605 723 114 Fanda Urner.

Číst více...

V případě příznivého počasí se poprvé na jaře doma představí dorostenci, kteří by své divizní zápasy měli v sobotu odehrát na stadionu Taverny. V sérii přípravných zápasů budou pokračovat naši "B" a "C" muži, kteří mají naplánovaná utkání na tréninkovou plochu s UMT za zimním stadionem. 

Číst více...

Nedělní zápas 16.kola Divize sk.A mezi naším "A" mužstvem a týmem z Klatov byl odložen. Kluby se následně dohodly, že se bude hrát ve středu 4.dubna, pravděpodobně od 17:00 hod.

Číst více...

V sobotu 24.února 2018 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Letos se akce vrátila do tradičního únorového termínu a zvláštní atmosféru i letos dodal fakt, že někteří z návětěvníků příšli v různých maskách a kostýmech. Hudbu tradičně zajistila oblíbená hudební skupina ROCK WONDER a nechyběla ani bohatá tombola.

Číst více...

V sobotu 3.2.2018 se "A" muži představí na IX. ročníku turnaje "O pohár starosty města Příbram", jenž se koná v areálu Spartaku Příbram, který je pořadatelem. Turnaje se dále zúčastní domácí mužstvo, SK Rakovník 1953 a 1.FK Příbram. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla výroční schůze fotbalového oddílu a jedním z hlavních bodů bylo vyhlášení výsledků ankety FOTBALISTA ROKU 2017. Stejně jako v předchozích dvou letech, tak i tentokrát nejvíce hlasů od fanoušků obdržela naše brankářská opora PAVEL CAPOUCH. Kompletní výsledky ankety:  ZDE

 

Více informací z výroční schůze v tomto článku

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 19.1. 2017 v klubovně na Tatranu.  Začátek 18:00 hod.


>> pozvánka + program <<

Číst více...

V úterý 9.ledna se po krátké zimní přestávce začnou fotbalisté Tatranu opět připravovat na další boje o důležité body do svých soutěží. Konkrétně odpoledne má první trénink starší dorost a následuje společný trénink "A" mužstva + "B" mužstva. Velkou výhodou je pro naše mužstva možnost trénovat na nově vybudované UMT, které jsme se po mnoha letech dočkali a výrazně usnadní zimní přípravu. 

Číst více...

Jedná se o mistrovská utkání "áčka", "béčka" a "céčka". (zeleně jsou označeni dorostenci, kteří jinak hrají svoji soutěž a zde pouze pomáhali)


Počet utkání + počet odehraných minut: ZDE


Utkání v základní sestavě + utkání bez střídání: ZDE


Tabulka střelců + karty: ZDE 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části I.B třídy sk.E. Do užšího výběru se dostal i Jan Dvořák. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části Divize sk.A. Do užšího výběru se dostal i Lukáš Brotánek. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

V neděli 20.srpna odehraje naše "A" mužstvo první domácí zápas v nové sezóně a jako již tradičně se jedná o termín, kdy v Sedlčanech probíhá pouť. K této speciální příležitosti jsme ve spolupráci s některými partnery klubu a dalšími sponzory opět připravili speciální program. Jedním z největších taháků bude opět tombola, v které bude možné vyhrát zajímavé ceny.

Plakát k akci: ZDE

Číst více...

V krátké letní pauze mezi koncem staré a začátkem nové sezóny se již tradičně konají losovací aktivy, na kterých jsou vyhodnoceny výsledky a zároveň rozlosovány soutěže na následující rok. V následujícím shrnutí se tedy podíváme, v kterých soutěží uvidíme naše mužstva v sezóně 2017 – 2018.

Číst více...

Děkujeme fotbalovému oddílu SK Vysoký Chlumec za přípravu hrací plochy a organizační zajištění  zápasu 1. kola MOL Cupu našeho "A" týmu s FC MAS Táborsko.         

 

Výbor FO Tatran Sedlčany

Číst více...

Ve středu 26.7.2017 se naše "A" mužstvo, v rámci přípravy, střetlo v přátelském zápase s ligovým dorostem 1.FK Příbram. Utkání se hrálo na Vysokém Chlumci a Tatran byl úspěšnější, když si nakonec připsal výhru 4:3. 

Číst více...

MOL CUP – 1.kolo (hřiště Vysoký Chlumec)

 

„A“ muži – FC MAS Táborsko   0:5 (0:4)

 

Diváci: 302

Číst více...

Vážení příznivci našeho fotbalového oddílu, chceme se Vám omluvit, že utkání 1. Kola MOL Cupu v sobotu 22.7.2017 musíme odehrát na Vysokém Chlumci.  Na Tatranu probíhá oprava hrací plochy, kterou zajišťují Sportovní areály Sedlčany (SAS). Jimi zvolená technologie vylučuje možnost sehrát tento zápas na domácím hřišti. Věříme, že přes tuto nepříjemnost zachováte našemu týmu přízeň a na atraktivní soutěžní zápas se dostavíte. Výbor FO

Číst více...

Dlouholetý hráč našeho „A“ mužstva Josef Bartoš dovedl, jako kapitán, naší reprezentaci na MS lékařských týmů ke zlatému hattricku (2015, 2016, 2017)!!! Letošní šampionát se konal v Rakousku a náš tým na něm neinkasoval ani jednu branku a zaslouženě vybojoval zlatou medaili.  

Číst více...

Stejně jako na konci loňské sezóny, tak i v letošním ročníku, byl Michal Kdolský za své výkony nominován do "sestavy roku" naší divizní skupiny. Loni se mu podařilo následné hlasování vyhrát a byl vyhlášen "hráčem roku". Pojďme ho podpořit i letos!!!


-- hlasování --

Číst více...

V neděli 16.7.2017 odehraje "A" mužstvo předkolo MOL cupu. O postup do prvního kola se popereme na hřišti divizního nováčka FK Spartak Soběslav (vítěz jihočeského přeboru). Vítěze tohoto střetnutí čeká v 1.kole atraktivní zápas s druholigovým FC MAS Táborsko na domácím hřišti! 

Číst více...

Novou sezónu zahájí naše "A" mužstvo v Klatovech a v druhém kole na "Sedlčanskou pouť" přivítáme doma nováčka ze Soběslavi, což je vítěz Jihočekého přeboru. Starší a mladší dorostenci budou začínát také v Klatovech a v druhém kole je čeká na domácím hřišti okresní derby se Spartakem Příbram. 

Číst více...

V sobotu 1.července 2017 od 20:00 hod v areálu fotbalového hřiště v Petrovicích.


Těšit se můžete na velkolepou podiovou show a dvouhodinový koncert Tří sester, kde vám představíme zcela nový play list, v němž Tři sestry vyměnili více než třetinu písní. 

Číst více...

Oba dva naše dorosty rozehrají o nadcházejícím víkendu boje o medaile z krajského přeboru. Odvety se budou hrát příští týden na hřištích soupeřů. Přijďte kluky podpořit na poslední domácí zápasy letošní úspěšné sezóny, v které vybojovali postup do dorostenecké divize.

Číst více...

Po letošních dobrých výkonech byly naše dorosty zařazeny v sezóně 2017/2018 do obnovené dorostenecké divize. Konkrétně budeme hrát ve skupině A,  kde budeme mít soupeře postupující z přeborů Středočeského, Jihočeského a Plzeňského kraje. Počet účastníků doplní šestice "béček" ligových dorostů.

Číst více...

V sobotu 3.června se na fotbalovém stadionu Tatranu Sedlčany uskuteční turnaj "O pohár města Sedlčany", který je letos vypsán pro kategorii mladších žáků (r.2004 a mladší). Celkem se zúčastní 8 družstev.

 

Číst více...

Bohatá tombola!!!

Předměty na fandění pro prvních 250 diváků!!!
(trumpety, řehtačky, tleskací tyče)

Více informací a program ZDE!!! 

Číst více...

Výbor FO děkuje našim příznivcům P.Vystydovi, R.Vlkovi a F.Urnerovi za výzdobu fotbalového hřiště provedenou úpravou zábradlí včetně nápisů. Poděkování zaslouží jak za nápad, tak materiální pomoc a zajištění jeho realizace.

Číst více...

Pravidelná čtenářská anketa o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu, která probíhá na webu www.sport.cz. Mezi nominované se tentokrát dostal i Petr Haas a hlasovat pro něj můžete ZDE!!!

Číst více...

Do sestavy kola portálu fotbalunas.cz se tentokrát prosadili Jan Vystyd a Tomáš Řehák. Podpořit v hlasování je můžete ZDE!

Číst více...

V sobotu 4.března 2017 uspořádal fotbalový oddíl v kulturním domě Josefa Suka tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. V hlavním sále hrála skupina ROCK WONDER a v menším salonku se nově představila místní populární folk-popová skupina TŘETÍ SLUNCE. Zvláštní atmosféru plesu dodává fakt, že velká část návštěvníků přichází v různých maskách. Fotbalový oddíl chce zároveň touto cestou poděkovat všem, kteří přispěli cenami do tomboly!  

Číst více...

Společnost Lidl zveřejnila oficiální výsledky hlasování o stavbu nových dětských hřišt a v kategorii měst do 10 000 obyvatel se nám podařilo zvítězit! Velké poděkování patří všem, kteří svými hlasy tomuto úspěchu napomohli a nyní již se můžeme těšit, až nové dětské hřiště v Sedlčanech postaví. 

Číst více...

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK probíhá ve firmě Havel - Podlahové Centrum s.r.o., (na severním okraji Sedlčan, směr Neveklov, Kňovická 346, tel. 602 341 831)  

V sobotu 4. března 2017 od 20:00 hod pořádá fotbalový oddíl v KDJS Sedlčany tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Stejně jako v minulých letech bude v hlavním sále hrát hudební skupina ROCK WONDER a v menším salonku se nově představí místní populární folk-popová skupina TŘETÍ SLUNCE

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz vrcholí (do 31.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části Divize sk.A. Do užšího výběru se dostal i Luboš Soldát, a teďka je to na Vás fanoušcích, jestli se pomocí Vašich hlasů stane "hráčem podzimu". Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE

Číst více...

V pátek 20.ledna 2017 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. Pozvání přijal také starosta města a senátor Ing. Jiří Burian a ředitel příspěvkové organizace SAS (Sportovní areály Sedlčany) pan Pavel Bednář. Celkově se zúčastnilo kolem šedesáti členů a pozvaných hostů.

Číst více...

V levém menu nově najdete rubriku INFORMACE, kde by se měly objevovat nejaktuálnější zprávy a informace, které se budou týkat fungování našeho oddílu. 


Aktuální ifnormace ZDE.

Číst více...

V levém menu se nově nachází záložka INFORMACE, po jejímž rozklliknutí by jste se měli dostat k nejaktuálnějším zprávám, informacím, které se týkají fungování našeho oddílu.

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 20.1. 2017 v klubovně na Tatranu.  Začátek 18:00 hod.


>> pozvánka + program <<

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2017 přeje všem členům a příznivcům fotbalový oddíl Tatran Sedlčany.

 

POZOR: 20.ledna se uskuteční výroční schůze oddílu (podrobnosti později).

Číst více...

Útočník našeho "A" mužstva Petr Haas podal v derby s Dobříší výborný výkon a právem si vybojoval účast v sestavě kola. V následném hlasování obdržel od fanoušků nejvíce hlasů a získal ocenění "hráč kola" portálu fotbalunas.cz¨Gratulujeme!!!

-- rozhovor ZDE --

Číst více...

Další pěkný úspěch si připsala na své konto naše fotbalistka Bára Bartáková (r.2004), která se v předchozích dvou letech v dresu fotbalové Sparty Praha radovala z mistrovského titulu v kategorii přípravek a letos hraje fotbal za naše mladší žáky. Bára ovšem hraje v Sedlčanech zároveň i hokej a svými výkony si nyní řekla o pozvánku do reprezentace!!! 

Číst více...

Ve středečním vydání Deníku SPORT se objevila obsáhlá reportáž dokumentující výbornou atmosféru z povedeného pou'tového zápasu našeho "A" mužstva s Ostrovem (5:0). Článek je doplněn fotografiemi od Davida Štveráka, které zachycují i mexickou vlnu, což je věc v divizi nevídaná. 

Číst více...

Do sestavy kola portálu fotbalunas.cz se tentokrát prosadil Dominik Němec, který si v zápase s Ostrovem připsal hattrick. Po sečtení všech hlasů skončil druhý. Více ZDE.

 

Číst více...

Děkujeme všem, kteří jste ho v hlasování podpořili.

Článek na portálu fotbalunas.cz: ZDE

Číst více...

Zelená polokošile s plnobarevnou výšivkou - logo Tatranu.
Zakoupit je možno velikosti M, L, XL, XXL a XXXL. Cena 300 Kč.
Zboží objednané do 7.8. bude připraveno k odběru do prvního domácího utkání "A" týmu s Ostrovem/nad Ohří.
 

Objednávky:
Ing. Martin Havel

tel.             602 341 831      e-mail:       havel@h-pc.cz

Číst více...

Pokud se někomu zdá, že se mu zobrazuje neaktuální obsah webu, tak ať při pohledu na úvodní stranu zmáčkne kombinaci tlačítek CTR+F5, čímž provede aktualizaci souborů, které jsou zobrazeny. Čas od času doporučuji provést každému uživateli. Problém se vyskytuje hlavně v prohlížeci Google Chrome.

Číst více...

Během letního přípravného obodobí sehraje "A" mužstvo několik přípravných utkání a zároveň také zahájí boje v pohárové soutěži (MOL cup), kde nám los do cesty postavil velmi zajímavé soupeře.

Číst více...

V pondělí 11.července 2016 zahájila mužstva dospělých přípravu na novou sezónu. Prvního tréninku se zúčastnilo 24 hráčů. V úvodu se bude jednat o společné tréninky a dohromady proběhne i soustředění. Příprava bude probíhat v domácích podmínkách a širší kádr "A" mužstva bude mít k dispozici, jako již tradičně, také hřiště na Vysokém Chlumci. 


Neděle 17.7., hř. Vysoký Chlumec, 17:00 hod, přípravné utkání:
"A" muži - ABC Bráník 

Číst více...

Ve věku 70 let zemřel v pondělí 27.června 2016 po dlouhé těžké nemoci náš výborný kamarád, bývalý hráč, funkcionář a pokladník František Hošek. Fando,nikdy nezapomeneme, co jsi pro oddíl kopané vykonal.
Rodině a všem pozůstalým  upřímnou soustrast. 

Číst více...

Nový ročník domácí pohárové soutěže začne v neděli 24. července zápasy předkola. 
1. kolo je na pořadu o týden později, v něm už se představí týmy z Fotbalové národní ligy.  Od 2. kola se budou herní dvojice i organizátor utkání losovat dle Rozpisu soutěže.

Číst více...

V sobotu 11.června se v přažských Satalicích uskutečnil finálový turnaj ligy mladších žákyň. Z mistrovského titulu se nakonec radovalo družstvo Sparty Praha, které nejdříve v semifinále porazilo Plzeň a ve finále zvládlo "derby" se Slavií Praha. Jednou z hráček Sparty, která se na úspěchu podílela, byla Barbora Bartáková (r.2004), která normálně nastupuje v Sedlčanech za mladší žáky a ve Spartě hrála na střídavý start. GRATULUJEME!!!

Více k finálovému turnaji: ZDE

Číst více...

Dnes uplynuly přesně tři roky od chvíle, kdy naše město postihly katastrofické povodně, které napáchaly velké škody i na obou dvou fotbalových hřištích.  

Číst více...

V sobotu 28.května se na fotbalovém stadionu Tatranu Sedlčany uskuteční turnaj "O pohár města Sedlčany", který je letos vypsán pro kategorii mladších žáků. Běhěm dne se na uhřišti ve dvou skupinách utká celkem 8 týmů. 

propozice turnaje 

rozlosování a rozpis zápasů

Číst více...

V neděli 13.března od 14:30 hod hostíme v 16.kole divize sk.A celek Třeboně, kterému prozatím patří poslední pozice tabulky. Přijďte naše kluky podpořit, aby vstoupili do jarní části soutěže stejně úspěšně, jako začali na podzim.


INFO: Pod záložkou "Rozlosování" v levém sloupci menu je k dispozici rozpis jarní části všech našich mužstev! 

Číst více...

V sobotu 20.2.2016 uspořádal fotbalový oddíl v kulturním domě Josefa Suka tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Stejně jako v minulých letech v hlavním sále hrála skupina ROCK WONDER a v menším salonku probíhala diskotéka Slávy Blocha. Zvláštní atmosféru plesu i v letošním roce dodával fakt, že velká část návštěvníků přišla v různých maskách. Fotbalový oddíl chce zároveň touto cestou poděkovat všem, kteří přispěli cenami do tomboly!  

Číst více...

Dorostenecký tým 1.FK Příbram dále udivuje fotbalovou Evropu. V osmifinále UEFA Youth League, což je obdoba evropské nejprestižnější klubové soutěže, se Příbrami ve středu 10.února podařilo porazit slavné CSKA Moskva. Po devadesáti minutách byl stav 2:2 a o postupu se rozhodlo v penaltovém rozstřelu, kde ani jeden domácí hráč nezaváhal (5:4). Celý zápas za Příbram odehrál Roman Květ (proměnil první penaltu) a také Jiří Januška, který si v zápase připsal branku, asistenci a ještě byl autorem rozhodujícího pokutového kopu! Klukům gratulujeme!!!

Číst více...

V pátek 22.1. 2016 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany, která byla zároveň schůzí volební. Pozvání přijal také starosta města a senátor Ing. Jiří Burian a ředitel příspěvkové organizace SAS (Sportovní areály Sedlčany) pan Pavel Bednář.

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 22.1. 2016 v klubovně na Tatranu. Během schůze proběhnou volby nového výboru. Schůze je přístupná pouze členům a pozvaným hostům! Začátek 19:00 hod.

 

>> pozvánka + program <<

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2016 přeje všem členům a příznivcům fotbalový oddíl Tatran Sedlčany.

Číst více...

Ve středu 16.prosince 2015 byli v Kulturním domě Josefa Suka ocenění za reprezenctaci města úspěšní sportovci i zástupci některých nesportovních oborů, kteří dosáhli v minulém roce významných úspěchů. Vybráno do této společnosti letos bylo také naše "A" mužstvo, které si to zasloužilo historickým postupem do divize, což je 4.nejvyšší fotbalová soutěž v České republice.

Číst více...

Chcete vědět jak to našim fotbalistům jde s hokejkou a na bruslích?  Pokud ano, tak se přijde podívat v sobotu 5.12.2015 na zimní stadion. Jako předzápas Sedlčanského hokejového "A" týmu se Vám od 14:00 do 16:30 představí hráči a trenéři fotbalového Tatranu. Po zápase pak budeme společně držet palce našim hokejovým kolegům.

Číst více...

Vzhledem k neustále se šířícím pomluvám, především  ze strany hráče Sokola Jesenice pana Tomáše Hulínského vůči našemu oddílu, jsme připravili tuto krátkou informaci. 

Číst více...

Do ideální sestavy 14.kola Divize A byl za svůj výkon v Klatovech nominován Michal Kdolský a v následném hlasování fanoušků nasbíral nejvíce bodů a letos již podruhé se dočkal ocenění "hráč kola".  Gratulujeme!!!
Více: ZDE 

Číst více...

Do ideální sestavy 11.kola Divize A byl za svůj výkon v Čížové nominován Petr Matoušek a následně uspěl i v boji o ocenění "hráč kola" (letos již po druhé), a tak s ním v pátek vyjde rozhovor na portálu www.fotbalunas.cz

Číst více...

Sedlčanský odchovanec Jiří Januška (r.1997) nastoupil v neděli 13.9. 2015 za 1.FK Příbram do svého prvního ligového utkání. V zápase 6.kola SYNOT ligy 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň (0:4) se dostal na hřiště v 82.minutě.

Číst více...

Koruna nejlepšího Hráče kola míří tentokrát na hlavu brankáře. Sedlčanský PAVEL CAPOUCH zamkl svou bránu proti střelcům Jindřichova Hradce. A to doslova - Capouchův výkon si ocenění jistě zaslouží - nejenže neinkasoval při hře, ale on chytil všechny tři penalty soupeře! Jeho tým tak slavil další výhru...

Číst více...

V tradičním hlasování fanoušků o "hráče kola" i tentokrát uspěl zástupce našeho týmu, tak jako v předchozích dvou případech! Nejvíce hlasů nasbíral Petr Matoušek (rozohovor ZDE) a na třetím místě se navíc umístil Jan Vystyd.  

 

(1.Matoušek 35 %, 2.Světlík /Plzeň/ 23 %, 3.Vystyd 16 %)

Číst více...

Hlasováním fanoušků byl z nominovaných hráčů v sestavě kola zvolen absolutní vítěz - "hráč kola". Minulý týden se z tohoto titulu radoval Jan Vystyd a tentokrát na něj navazuje záložník Michal Kdolský, který získal 44 % hlasů! Rozhovor s "hráčem kola" je ZDE.

 

Gratulujeme a těšíme se na rozhovor, který by se měl na webu www.fotbalunas.cz objevit do pátku. 

Číst více...

 

Výborný fotbal, skvělí fanoušci, komplimenty z obou stran ...

Číst více...

V neděli 16.8.2015 nastoupí Tatran od 17 hodin do svého prvního historického domácího zápasu v divizi. Na "Městském stadionu TATRAN" se naší hráči utkají s mužstevm Karlových Varů, které má velké zkušenosti i z ČFL. Zajímavostí je fakt, že Karlovy Vary fungují jako tzv. farma Baníku Sokolov (2.liga). Klidně je tedy možné, že za soupeře nastoupí i někteří hráči z této druhé nejvyšší soutěže u nás. Přijďte naše kluky při domácí divizní premiéře povzbudit!!!  

Číst více...

Dva naši hráči si svým výkonem v prvním kole na hřišti v Třeboni řekli o zařazení do sestavy kola na portálu Fotbalunas.cz! Konkrétně se jedná o Jana Vystyda a Luboše Soldáta.

 

Následným hlasováním fanoušků byl určen "hráč kola" a k naší velké radosti se jím stal náš stoper Jan Vystyd! Honzovi gratulujeme a ZDE si s ním můžete přečíst rozhovor.

Číst více...

Necelý měsíc po skončení minulé sezóny vyběhnou opět hráči našeho "áčka" na trávník a zahájí letní přípravu na premiérovou sezónu v divizi. Začíná se v pátek 10.července a hned na neděli je naplánované první přípravné utkání, které se stejně jako většina přípravy, uskuteční na V.Chlumci. Od 17 hodin změříme síly s divizním Milevskem, tedy s naším budoucím soupeřem v soutěži.  

Číst více...

Dlouholetý hráč našeho „A“ mužstva Josef Bartoš se podílel na velkém úspěchu naší reprezentace na MS lékařských týmů, které se letos konalo v americkém Long Beach. Po loňském stříbru se totiž tentokrát naším povedlo vybojovat zlaté medaile.

Číst více...

Ve čtvrtek 25.6.2015 proběhl v Praze losovací aktiv ŘKČ, na kterém se „A“ mužstvo dozvědělo soupeře do nové sezóny. Zařazeni jsme byli do skupiny A. Začínáme v Třeboni a doma bychom měli na pouť přivítat Karlovy Vary.

Číst více...

Filip Dřevojan ovládl pořádí brankářů v krajském přeboru mladšího dorostu, když rozhodujícím kritériem byl počet zápasů odchytaných bez obdržené branky. Celkem v letošní sezóně nepustil žádnou branku v 11 utkáních. Gratulujeme!

-- výsledky --

Číst více...

Sezóna 2014/2015 by měla být zapsána zlatým písmem do historie fotbalu Tatranu Sedlčany. Vždyť poprvé v historii postoupilo „B“ mužstvo do krajské I.B třídy a „áčko“ do DIVIZE!

Číst více...

Ovčáry – „A“ muži   1:0 (1:0)

 

sestava:

Hrůša - Pešek, Brotánek, Vystyd, Sůsa, Soldát, Senft, Dvořák, Lípa (62. Řehák), Sirotek, Němec

 

30.kolo krajského přeboru 

Číst více...

V neděli 24.5. 2015 se uskutečnil finálový turnaj MČR přípravek dívek a bez ztráty bodu se vítězem stalo družstvo Sparty Praha, v jehož dresu na střídavý start působí i dvě sedlčanské hráčky: Barbora Bartáková (r.2004), která dokonce mužstvo vedla za titulem z pozice kapitánky a Rozálie Jindráková (r.2004).

Gratulujeme!!!

Číst více...

V sobotu 16.5.2015 od 16:00 hod se na městském stadionu Tatran uskuteční utkání 15.kola 2.ligy dorostenek, v kterém se střetne Minerva Praha FF s mužstvem DFK Bohemians 1905

Číst více...

AGRO CS pohár SKFS – osmifinále, 22.4.2015

 

„A“ muži – Jíloviště 1:2 (1:0) 


sestava:

Capouch, Pešek, Brotánek, Vystyd, Sůsa, Řehák, Senft (58.Repetný), Matoušek, Sirotek, Pudil (58.J.Dvořák), Haas (46.Havel) 

Číst více...

Hráč "B" mužstva Adam Bartůšek obdržel od Českého klubu fair play ocenění za svůj čin, který se odehrál v 9.kole okresního přeboru, na hřišti v Kosově Hoře (18.10.2014).

Číst více...

Kompletní nabídku suvenýrů a informace. jak je možné předměty zakoupit naleznete pod záložkou Fanshop v levém menu.

Číst více...

Sedlčanský odchovanec Jan Suchan (r.96) si při svém sedmém startu v SYNOT lize připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Do utkání 1.FK Příbram - Jihlava vystřídal do druhého poločasu a v 53.minutě hlavou vyrovnal na konečných 1:1. O osm minuut později mohl dokonce skóre otočit, když si naskočil na centr Zemana, ale tentokrát poslal míč hlavou těsně vedle.

Číst více...

V rozsáhlé fotogalerii si ještě můžete připomenout vysoké domácí vítězství mladšího dorostu nad Kutnou Horou – 7:0 (5:0). Autorem povedených fotek je Vojtěch Konopišťský.


Facebook:  Vojta drah photo

Číst více...

O nadcházejícím víkendu nás čeká velká konfrontace s fotbalem v Nymburce. Se stejným soupeřem se utkají „A“ muži, dorost i žáci. Na podzim byly z naší strany úspěšné pouze oba dva dorosty.

 

Číst více...

Ve fotogalerii je možnost se podívat na několik nových fotografií z rekonstrukce šaten na Tatranu, která už je téměr dokončena.

Číst více...

O víkendu 7. - 8.března se znovu rozbíhá fotbalová sezóna, konkrétně její jarní část. Do bojů o mistrovské body zasáhnou naše mužstva působící v krajských přeborech.

Číst více...

V sobotu 28.2.2015 uspořádal fotbalový oddíl v kulturním domě Josefa Suka tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Stejně jako v minulých letech v hlavním sále hrála skupina ROCK WONDER a v menším salonku probíhala diskotéka Slávy Blocha. Zvláštní atmosféru plesu i v letošním roce dodával fakt, že velká část návštěvníků přišla v různých maskách.  

Číst více...

Sedlčanský odchovanec Jan Suchan (r.96) nastoupil v pondělí 23.2. 2015 do utkání 16.kola SYNOT ligy Sparta Praha - 1.FK Příbram (4:1) v základní sestavě hostů a odehrál 75 minut. 

Číst více...

Neděle 8.2.2015

Sp.Příbram - "A" muži  (hř. UMT Sp.Příbram)   ODLOŽENO

Březnice - "B" muži (hř. UMT 1.FK Pb)   ODLOŽENO

Číst více...

 

Krajský přebor - muži

2. Lukáš Mošnička

Krajský přebor - starší dorost

8. Tomáš Glogar

Krajský přebor - mladší dorost

2. Filip Dřevojan

-- kompletní průběžné výsledky --

Číst více...

Letošním vítězem ankety se stal brankář "A" mužstva Lukáš Mošnička, který si tak o jeden stupínek oproti loňsku polepšil. O jeho suverenitě svědčí i fakt, že se na hlasovacích lístcích objevil v nejvíce případech na prvním, druhém i třetím msítě. Pozitivní je také skutečnost, že zájem o anketu mezi příznivci roste, protože od roku 2009, kdy anketa vznikla, bylo odevzdáno nejvíce hlasovacích lístků.  

-- kompletní výsledky --

Číst více...

V pátek 30.1. 2015 proběhla v klubovně na tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany, která nebyla v letošním roce volební. 

Číst více...

Plánovaná utkání v období zimní přípravy.

Číst více...

Tak jako každý rok i letos se současní i bývalí hráči zúčastnili novorčního fotbálku. 

Číst více...

Veselé svátky vánoční, hodně zdraví a štěstí do roku 2015 přeje všem členům a příznivcům fotbalový oddíl Tatran Sedlčany.

Číst více...

Prakticky okmažitě po dokončení rekonstrukce sauny se na městském stadionu Tatran rozběhla další velká akce. Tentokrát dochází ke kompletní opravě prostorů, kde máme šatny a sprchy. Po dokončení se můžeme těšít hlavně na rozšíření krajních kabin, které svou velikostí vůbec nevyhovovaly.
(na fotografiích stav k 16.12.2014)

Číst více...

V sobotu 23.11.2014 obě naše dospělá družstva odjeli na Častoboř. Kde je čekala brigáda v areálu Tatranu.

Číst více...

O předchozím víkendu skončil fotbalový podzim, a tak nastal opět čas na různá setkání a hodnocení. Bezprostředně po sezóně se v klubovně na fotbalovém stadionu uskutečnila dvě.

Číst více...
Zobrazit starší zprávy