Nezařazené články


Na webu fotbalunas.cz probíhá do 31.července 2018 hlasování o nejlepšího hráče letošní sezóny DIVIZE, sk.A. Do sestavy roku, z které je možné vybírat svého favorita se probojovali Petr Haas a Lukáš Brotánek. Pojďme je podpořit! HLASOVÁNÍ ZDE!

Číst více...

Ve dnech 12.-13.6.2018 uspořádal FAČR turnaj krajských výběrů děvčat kategorie WU14. Do výběru kraje se dokázaly prosadit i dvě hráčky našeho oddílu, Barbora Bartáková a Kateřina Brejšková. A určitě se neztratily. Na turnaji v Třebíči patřily k oporám týmu Středočeského kraje. 

Číst více...

V sobotou 2.června pořádá fotbalový oddíl Tatran Sedlčany turnaj kategorie mladších žáků. První zápasy začínají v 9:00 hod a předpokládaný konec je v 15:30 hod.

 

-- rozlosování turnaje --

Číst více...

Nově si v nabídce klubových suvenýrů můžete zakoupit půllitry s vypískovaným logem našeho klubu. Vybírat je možné z varianty klasického "ušáku", nebo sklenice. Novinkou jsou také populární silikonové náramky v zelené barvě s vyraženým nápisem TATRAN SEDLČANY (možnost výběru ze dvou velikostí).

 

Přejít do FANSHOPU kliknutím ZDE!!!

Číst více...

Přijďte se na nás podívat, nebo si rovnou zahrát. Tréninky probíhají na Tavernách v úterý 17:00 - 18:00 (sraz 16:45).


Trenér: Martin Habart, tel. 602 460 452
Web: tatransedlcany2010.xf.cz 

Číst více...

V termínu 16. – 18. dubna se ve finském Vierumäki uskutečnil Evropský pohár hokejových reprezentací žen do 16 let (neoficiální MISTROVSTVÍ EVROPY), na kterém se v dresu našeho národního týmu představily hned tři hráčky ze Sedlčan a navíc díky Barboře Bartákové (r.2004) tam měl zastoupení přímo i náš fotbalový oddíl. Holkám se dařilo a nakonec vybojovaly krásné 2.místo!!!

Číst více...

(hudba, text, zpěv: Petr Voháňka)

 

Hymna včetně klipu a textu: ZDE

Číst více...

Brankář našeho „A“ mužstva Pavel Capouch obhájil svá vítězství za roky 2015 a 2016 v tradiční anketě Příbramského deníku a stal se Fotbalistou okresu 2017. 

Číst více...

V následujícím článku přinášíme shrnutí přeložených zápasů, které se odehrají tento týden a také změnu místa konání schůze fotbalového výboru. V případě, že nastanou nějaké změny, tak bude tento článek průběžně aktualizován.

Číst více...

Hledáme dobrovolníka do maskota tygra na domácí fotbalové zápasy "A" mužstva.

 

Informace na tel. 605 723 114 Fanda Urner.

Číst více...

V případě příznivého počasí se poprvé na jaře doma představí dorostenci, kteří by své divizní zápasy měli v sobotu odehrát na stadionu Taverny. V sérii přípravných zápasů budou pokračovat naši "B" a "C" muži, kteří mají naplánovaná utkání na tréninkovou plochu s UMT za zimním stadionem. 

Číst více...

Nedělní zápas 16.kola Divize sk.A mezi naším "A" mužstvem a týmem z Klatov byl odložen. Kluby se následně dohodly, že se bude hrát ve středu 4.dubna, pravděpodobně od 17:00 hod.

Číst více...

V sobotu 24.února 2018 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Letos se akce vrátila do tradičního únorového termínu a zvláštní atmosféru i letos dodal fakt, že někteří z návětěvníků příšli v různých maskách a kostýmech. Hudbu tradičně zajistila oblíbená hudební skupina ROCK WONDER a nechyběla ani bohatá tombola.

Číst více...

V sobotu 3.2.2018 se "A" muži představí na IX. ročníku turnaje "O pohár starosty města Příbram", jenž se koná v areálu Spartaku Příbram, který je pořadatelem. Turnaje se dále zúčastní domácí mužstvo, SK Rakovník 1953 a 1.FK Příbram. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla výroční schůze fotbalového oddílu a jedním z hlavních bodů bylo vyhlášení výsledků ankety FOTBALISTA ROKU 2017. Stejně jako v předchozích dvou letech, tak i tentokrát nejvíce hlasů od fanoušků obdržela naše brankářská opora PAVEL CAPOUCH. Kompletní výsledky ankety:  ZDE

 

Více informací z výroční schůze v tomto článku

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 19.1. 2017 v klubovně na Tatranu.  Začátek 18:00 hod.


>> pozvánka + program <<

Číst více...

V úterý 9.ledna se po krátké zimní přestávce začnou fotbalisté Tatranu opět připravovat na další boje o důležité body do svých soutěží. Konkrétně odpoledne má první trénink starší dorost a následuje společný trénink "A" mužstva + "B" mužstva. Velkou výhodou je pro naše mužstva možnost trénovat na nově vybudované UMT, které jsme se po mnoha letech dočkali a výrazně usnadní zimní přípravu. 

Číst více...

Jedná se o mistrovská utkání "áčka", "béčka" a "céčka". (zeleně jsou označeni dorostenci, kteří jinak hrají svoji soutěž a zde pouze pomáhali)


Počet utkání + počet odehraných minut: ZDE


Utkání v základní sestavě + utkání bez střídání: ZDE


Tabulka střelců + karty: ZDE 

Číst více...