Nezařazené články


Jedná se o mistrovská utkání "áčka", "béčka" a "céčka". (zeleně jsou označeni dorostenci, kteří jinak hrají svoji soutěž a zde pouze pomáhali)


Počet utkání + počet odehraných minut: ZDE


Utkání v základní sestavě + utkání bez střídání: ZDE


Tabulka střelců + karty: ZDE 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části I.B třídy sk.E. Do užšího výběru se dostal i Jan Dvořák. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části Divize sk.A. Do užšího výběru se dostal i Lukáš Brotánek. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

V neděli 20.srpna odehraje naše "A" mužstvo první domácí zápas v nové sezóně a jako již tradičně se jedná o termín, kdy v Sedlčanech probíhá pouť. K této speciální příležitosti jsme ve spolupráci s některými partnery klubu a dalšími sponzory opět připravili speciální program. Jedním z největších taháků bude opět tombola, v které bude možné vyhrát zajímavé ceny.

Plakát k akci: ZDE

Číst více...

V krátké letní pauze mezi koncem staré a začátkem nové sezóny se již tradičně konají losovací aktivy, na kterých jsou vyhodnoceny výsledky a zároveň rozlosovány soutěže na následující rok. V následujícím shrnutí se tedy podíváme, v kterých soutěží uvidíme naše mužstva v sezóně 2017 – 2018.

Číst více...

Děkujeme fotbalovému oddílu SK Vysoký Chlumec za přípravu hrací plochy a organizační zajištění  zápasu 1. kola MOL Cupu našeho "A" týmu s FC MAS Táborsko.         

 

Výbor FO Tatran Sedlčany

Číst více...

Ve středu 26.7.2017 se naše "A" mužstvo, v rámci přípravy, střetlo v přátelském zápase s ligovým dorostem 1.FK Příbram. Utkání se hrálo na Vysokém Chlumci a Tatran byl úspěšnější, když si nakonec připsal výhru 4:3. 

Číst více...

MOL CUP – 1.kolo (hřiště Vysoký Chlumec)

 

„A“ muži – FC MAS Táborsko   0:5 (0:4)

 

Diváci: 302

Číst více...

Vážení příznivci našeho fotbalového oddílu, chceme se Vám omluvit, že utkání 1. Kola MOL Cupu v sobotu 22.7.2017 musíme odehrát na Vysokém Chlumci.  Na Tatranu probíhá oprava hrací plochy, kterou zajišťují Sportovní areály Sedlčany (SAS). Jimi zvolená technologie vylučuje možnost sehrát tento zápas na domácím hřišti. Věříme, že přes tuto nepříjemnost zachováte našemu týmu přízeň a na atraktivní soutěžní zápas se dostavíte. Výbor FO

Číst více...

Dlouholetý hráč našeho „A“ mužstva Josef Bartoš dovedl, jako kapitán, naší reprezentaci na MS lékařských týmů ke zlatému hattricku (2015, 2016, 2017)!!! Letošní šampionát se konal v Rakousku a náš tým na něm neinkasoval ani jednu branku a zaslouženě vybojoval zlatou medaili.  

Číst více...

Stejně jako na konci loňské sezóny, tak i v letošním ročníku, byl Michal Kdolský za své výkony nominován do "sestavy roku" naší divizní skupiny. Loni se mu podařilo následné hlasování vyhrát a byl vyhlášen "hráčem roku". Pojďme ho podpořit i letos!!!


-- hlasování --

Číst více...

V neděli 16.7.2017 odehraje "A" mužstvo předkolo MOL cupu. O postup do prvního kola se popereme na hřišti divizního nováčka FK Spartak Soběslav (vítěz jihočeského přeboru). Vítěze tohoto střetnutí čeká v 1.kole atraktivní zápas s druholigovým FC MAS Táborsko na domácím hřišti! 

Číst více...

Novou sezónu zahájí naše "A" mužstvo v Klatovech a v druhém kole na "Sedlčanskou pouť" přivítáme doma nováčka ze Soběslavi, což je vítěz Jihočekého přeboru. Starší a mladší dorostenci budou začínát také v Klatovech a v druhém kole je čeká na domácím hřišti okresní derby se Spartakem Příbram. 

Číst více...

V sobotu 1.července 2017 od 20:00 hod v areálu fotbalového hřiště v Petrovicích.


Těšit se můžete na velkolepou podiovou show a dvouhodinový koncert Tří sester, kde vám představíme zcela nový play list, v němž Tři sestry vyměnili více než třetinu písní. 

Číst více...

Oba dva naše dorosty rozehrají o nadcházejícím víkendu boje o medaile z krajského přeboru. Odvety se budou hrát příští týden na hřištích soupeřů. Přijďte kluky podpořit na poslední domácí zápasy letošní úspěšné sezóny, v které vybojovali postup do dorostenecké divize.

Číst více...

Po letošních dobrých výkonech byly naše dorosty zařazeny v sezóně 2017/2018 do obnovené dorostenecké divize. Konkrétně budeme hrát ve skupině A,  kde budeme mít soupeře postupující z přeborů Středočeského, Jihočeského a Plzeňského kraje. Počet účastníků doplní šestice "béček" ligových dorostů.

Číst více...

V sobotu 3.června se na fotbalovém stadionu Tatranu Sedlčany uskuteční turnaj "O pohár města Sedlčany", který je letos vypsán pro kategorii mladších žáků (r.2004 a mladší). Celkem se zúčastní 8 družstev.

 

Číst více...

Bohatá tombola!!!

Předměty na fandění pro prvních 250 diváků!!!
(trumpety, řehtačky, tleskací tyče)

Více informací a program ZDE!!! 

Číst více...