Nezařazené články


V termínu 16. – 18. dubna se ve finském Vierumäki uskutečnil Evropský pohár hokejových reprezentací žen do 16 let (neoficiální MISTROVSTVÍ EVROPY), na kterém se v dresu našeho národního týmu představily hned tři hráčky ze Sedlčan a navíc díky Barboře Bartákové (r.2004) tam měl zastoupení přímo i náš fotbalový oddíl. Holkám se dařilo a nakonec vybojovaly krásné 2.místo!!!

Číst více...

(hudba, text, zpěv: Petr Voháňka)

 

Hymna včetně klipu a textu: ZDE

Číst více...

Brankář našeho „A“ mužstva Pavel Capouch obhájil svá vítězství za roky 2015 a 2016 v tradiční anketě Příbramského deníku a stal se Fotbalistou okresu 2017. 

Číst více...

V následujícím článku přinášíme shrnutí přeložených zápasů, které se odehrají tento týden a také změnu místa konání schůze fotbalového výboru. V případě, že nastanou nějaké změny, tak bude tento článek průběžně aktualizován.

Číst více...

Hledáme dobrovolníka do maskota tygra na domácí fotbalové zápasy "A" mužstva.

 

Informace na tel. 605 723 114 Fanda Urner.

Číst více...

V případě příznivého počasí se poprvé na jaře doma představí dorostenci, kteří by své divizní zápasy měli v sobotu odehrát na stadionu Taverny. V sérii přípravných zápasů budou pokračovat naši "B" a "C" muži, kteří mají naplánovaná utkání na tréninkovou plochu s UMT za zimním stadionem. 

Číst více...

Nedělní zápas 16.kola Divize sk.A mezi naším "A" mužstvem a týmem z Klatov byl odložen. Kluby se následně dohodly, že se bude hrát ve středu 4.dubna, pravděpodobně od 17:00 hod.

Číst více...

V sobotu 24.února 2018 uspořádal fotbalový oddíl v KDJS tradiční SPORTOVNÍ ŠIBŘINKY. Letos se akce vrátila do tradičního únorového termínu a zvláštní atmosféru i letos dodal fakt, že někteří z návětěvníků příšli v různých maskách a kostýmech. Hudbu tradičně zajistila oblíbená hudební skupina ROCK WONDER a nechyběla ani bohatá tombola.

Číst více...

V sobotu 3.2.2018 se "A" muži představí na IX. ročníku turnaje "O pohár starosty města Příbram", jenž se koná v areálu Spartaku Příbram, který je pořadatelem. Turnaje se dále zúčastní domácí mužstvo, SK Rakovník 1953 a 1.FK Příbram. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla v klubovně na fotbalové tribuně výroční členská schůze fotbalového oddílu Tatran Sedlčany. 

Číst více...

V pátek 19.ledna 2018 proběhla výroční schůze fotbalového oddílu a jedním z hlavních bodů bylo vyhlášení výsledků ankety FOTBALISTA ROKU 2017. Stejně jako v předchozích dvou letech, tak i tentokrát nejvíce hlasů od fanoušků obdržela naše brankářská opora PAVEL CAPOUCH. Kompletní výsledky ankety:  ZDE

 

Více informací z výroční schůze v tomto článku

Číst více...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu se uskuteční v pátek 19.1. 2017 v klubovně na Tatranu.  Začátek 18:00 hod.


>> pozvánka + program <<

Číst více...

V úterý 9.ledna se po krátké zimní přestávce začnou fotbalisté Tatranu opět připravovat na další boje o důležité body do svých soutěží. Konkrétně odpoledne má první trénink starší dorost a následuje společný trénink "A" mužstva + "B" mužstva. Velkou výhodou je pro naše mužstva možnost trénovat na nově vybudované UMT, které jsme se po mnoha letech dočkali a výrazně usnadní zimní přípravu. 

Číst více...

Jedná se o mistrovská utkání "áčka", "béčka" a "céčka". (zeleně jsou označeni dorostenci, kteří jinak hrají svoji soutěž a zde pouze pomáhali)


Počet utkání + počet odehraných minut: ZDE


Utkání v základní sestavě + utkání bez střídání: ZDE


Tabulka střelců + karty: ZDE 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části I.B třídy sk.E. Do užšího výběru se dostal i Jan Dvořák. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

Na webu fotbalunas.cz probíhá (do 15.1.2017) hlasování o nejlepšího hráče podzimní části Divize sk.A. Do užšího výběru se dostal i Lukáš Brotánek. Podpořit ho můžete svým hlasem ZDE! 

Číst více...

V neděli 20.srpna odehraje naše "A" mužstvo první domácí zápas v nové sezóně a jako již tradičně se jedná o termín, kdy v Sedlčanech probíhá pouť. K této speciální příležitosti jsme ve spolupráci s některými partnery klubu a dalšími sponzory opět připravili speciální program. Jedním z největších taháků bude opět tombola, v které bude možné vyhrát zajímavé ceny.

Plakát k akci: ZDE

Číst více...

V krátké letní pauze mezi koncem staré a začátkem nové sezóny se již tradičně konají losovací aktivy, na kterých jsou vyhodnoceny výsledky a zároveň rozlosovány soutěže na následující rok. V následujícím shrnutí se tedy podíváme, v kterých soutěží uvidíme naše mužstva v sezóně 2017 – 2018.

Číst více...

Děkujeme fotbalovému oddílu SK Vysoký Chlumec za přípravu hrací plochy a organizační zajištění  zápasu 1. kola MOL Cupu našeho "A" týmu s FC MAS Táborsko.         

 

Výbor FO Tatran Sedlčany

Číst více...