"Áčko" se s krajským přeborem rozloučilo těsnou prohrou a míří do divize!

sestava:

Hrůša - Pešek, Brotánek, Vystyd, Sůsa, Soldát, Senft, Dvořák, Lípa (62. Řehák), Sirotek, Němec

30.kolo krajského přeboru

-- Fotogalerie z oslav postupu! --

V Ovčárech se hrál zápas, kde se loučila s krajským přeborem obě mužstva. Domácí (vítěz soutěže) přihlašují příští sezónu ve spolupráci s TJ Kly pouze I.B třídu a hostující Tatran se dočkal historického postupu do divize! Zápas měl od začátku dobrou úroveň a dokonce měl Tatran územní převahu. Rozdíl byl jen v proměňování šancí, které si obě mužstva v prvním poločase vytvořila dvě 100%. Zatímco domácí jednu proměnili, my jsme je nedokázali realizovat. Druhou jim fantastickým zákrokem zlikvidoval Hrůša. První měl už v 7. minutě Němec po akci Sirotka, ale jeho oblouček skončil v náručí brankáře. Druhou neproměnil Sirotek, který střílel vedle. Domácí rozhodli zápas v 17. minutě, když dostal Hyka přihrávku mezi naše stopery a skóroval - 1:0. Hned na začátku druhé půle vyzkoušeli domácího brankáře Sirotek, Němec a Vystyd. V 53. minutě Pešek jen přihlížel, jak ho domácí hráč obchází a jeho střela skončila na břevnu. Znova jsme soupeře zatlačili a kopali tři rohy za sebou. Při prvním srazili obránci Němcovu pěknou střelu na další roh a při  třetím střílel Dvořák nad. V 68. minutě byl blízko k vyrovnání Pešek, když Řehák zahrál míč na přední tyč a Pešek ho hlavičkoval do branky, ale  k naší smůle jen do dobře postaveného bývalého ligového brankáře Straky. Nejlepší hráčem Tatranu byl brankář Hrůša a ani Sirotek nebo Vystyd se na hřišti neztratili.