Zprávy


Krajský přebor – skupina A

Starší žáci – Sokol Hostouň        2:1 (2:0)

Střelci branek: Barták 2        

 

Číst více...

V sobotu 6. června 2020 sehráli starší i mladší žáci poslední zápas letošní zkrácené sezóny, když se utkali s Dobříší. Následně se po zápase hráči, trenéři i rodiče sešli na "dokopné", kde došlo k zhodnocení uplynulého roku, rozloučení hráčů, kteří věkově přejdou do mladšího dorostu a nastínění programu letní přípravy a plánů do nové sezóny.


Číst více...

Straší žáci – Tatran Rakovník          7:1 (5:0)

Sestava :
Jiráček - Plachý Fr., Novák, Pešta, Chlasták, Brunclík, Habart, Pšenička, Krajdl, Pechač, Špitalík, Plachý Ant., Macháček Š., Barták, Dembéle, Hodouš T.

Číst více...

Starší žáci – SK Spartak Příbram   1:1 (0:0)

 

Sestava:
Jiráček, Kuba, Matoušek, Chlasták, Pšenička, Brunclík, Jindráková, Novák, Timofte, Macháček, Pechač, Dembélé, Pudil, Rozvoda, Pešta

Branky: Chlasták (p)

Číst více...

Povltavská fotbalová akademie – Starší žáci  3:0 (0:0)

 

Sestava:
Jiráček, Chlasták, Matoušek, Pešta, Plachý Fr., Brunclík, Novák, Pšenička, Jindráková, Macháček, Pechač, Hodouš J., Hodouš T., Kuba, Timofte, Zapach

Číst více...

Starší žáci – TJ Unhošť   3:0 (1:0)

 

Sestava:
Jiráček, Chlasták, Matoušek, Pešta, Plachý F., Novák, Pechač, Hodouš J., Pudil, Barták, Hodouš T., Timofte, Zapach

Číst více...

TJ Baník Švermov – Starší žáci        5:2 (2:2)

Branky: Špitalík M. 2x

Číst více...

Starší žáci – SK Rakovník      9:0 (3:0)
Branky: 
Špitalík 6, Jindráková, Brunclík, Macháček Š. 

 

Sestava:
Novák J., Hodouš J., Plachý F., Pešta M., Hodouš T., Jindráková R., Špitalík M., Pšenička J., Brunclík J., Macháček Š., Pechač J.,  Kuba Š., Barták D., Pudil P., Dembélé A.

Číst více...

SK Rapid Psáry – Starší žáci    4:0 (3:0)

 

Sestava:
Hodouš Jakub, Hodouš Tomáš, Novák Jiří, Plachý František, Kuba Štěpán, Jindráková Rozálie, Pšenička Jakub, Brunclík Jaroslav, Plachý Antonín, Macháček Šimon, Pechač Jakub, Barták David, Dembélé Alexis, Pudil Petr

Číst více...

Starší žáci – SK Roztoky      1:0 (0:0)
Branky:
Matěj Pešta 

 

Sestava:
Matoušek Šimon, Hodouš Jakub, Chlasták Josef, Pešta Matěj, Plachý František, Jindráková Rozálie, Špitalík Martin, Novák Jiří, Brunclík Jaroslav, Macháček Šimon, Pechač Jakub, Plachý Antonín, Kuba Štěpán, Barták David, Hodouš Tomáš, Zapach Marek 

Číst více...

Č.L.U. Beroun – Starší žáci     3:1 (2:0)
Branky: Martin Špitalík

Sestava:
Novák Jiří – Hodouš Jakub, Krajdl Jan, Pešta Matěj, Chlasták Josef, Jindráková Rozálie, Špitalík Martin, Pšenička Jakub, Brunclík Jaroslav, Barták David, Macháček Šimon – Hodouš Tomáš, Kuba Štěpán, Dembélé Alexis

Číst více...

Starší žáci – MFK Dobříš   2:7  (1:2)

Branky: Špitalík Martin, Pechač Jakub

Číst více...

SK Lhota – Starší žáci     3:1 (1:1)
Branky: Špitalík Martin 

 

Sestava: Matoušek Šimon, Plachý Antonín, Plachý František, Novák Jiří, Macháček Šimon, Jindráková Rozálie, Pšenička Jakub, Špitalík Martin, Brunclík Jaroslav, Pechač Jakub,Timofte Jan , Dembelé Alexis, Pešta Matěj

Číst více...

Starší žáci – Sokol Hostouň    5:0 (3:0)

Branky: Krajdl 2x , Špitalík 2x, Pechač

Číst více...

SK Slaný – Starší žáci      1:0 (0:0)

 

Sestava:
Jiráček Jan - Hodouš Jakub, Plachý František., Pešta Matěj,  Macháček Šimon, Jindráková Rozálie , Špitalík Martin, Pšenička Jakub, Brunclík Jaroslav, Pechač Jakub, Novák Jiří , Plachý Antonín, Kuba Štěpán, Zapach Marek, Timofte Jan

Číst více...

V pondělí 29.7. 19 jsme zahájili přípravu na novou sezonu a po třech trénincích PO,ST,ČT jsme v sobotu 3.8. odjeli na soustředění do Liblína, kde jsme až do pátku 9.8. dvakrát denně trénovali a odpoledne jsme si zpestřovali třetí fází ( nohejbal, fotbal, ..). Soustředění se účastnilo 15 hráčů a přístup všech byl velmi dobrý a splnili jsme vše, co jsme chtěli odtrénovat.

Číst více...

Ve středu 1.8. a ve čtvrtek 2.8.  zahájilo mužstvo starších žáků přípravu, následovalo soustředění v Plavech (5.8. – 11.8.), přátelský zápas na Spartaku Příbram (vyrovnaný průběh, prohra 3:4) a první mistrovské utkání, které jsme odehráli na Dobříši. 

Číst více...

Starší žáci absolvují v termínu 5. - 11.8.2018 letní soustředění v Plavech (okres Jablonec nad Nisou). V příloze naleznete časový rozvrh a seznam věcí, které si hráči mají zabalit sebou.

 

-- info + seznam věcí --

Číst více...

Družstva žáků a přípravek absolvují v termínu 14.2. - 18.2.2018 zimní soustředění ve Sportcentru Žinkovy.


-- informace + seznam věcí --

Číst více...

Informace o přípravě starších žáků v zimním období 2017/2018.

Číst více...

Starší žáci odehráli další utkání krajského přeboru. Z Povltavské akademie přivezli bod, a ze zápasů s Dobříší a Berounem si připsali plný bodový zisk.

Číst více...

Starší žáci odehráli další čtyří zápasy krajského přeboru a byli v nich úspěšní na 50 %. V následujícím článku se pojďme podívat na jednotlivá utkání.

Číst více...

V sobotu 9.9. nás čekal druhý mistrovský zápas opět na hřišti soupeře a opět v Rakovníku tentokrát na SK.

Číst více...

Příprava starších žáků na novou sezonu začala v pondělí 31.7 odjezdem na tradiční soustředění v Žinkovech společně s mladšími žáky. Do soboty 5.8. jsme pořádně makali – ranní výběh + tři tréninky denně , dále jsme sehráli přátelské utkání s Berounem, ve kterém jsme zkoušeli různé varianty sestavy.

Číst více...

Starší a mladší žáci jedou v termínu 31.7. - 5.8.2017 na letní soustředění, které se bude konat ve Sportcentru Žinkovy. Na následujícím odkazu si můžete přečíst program a důležité informace, včetně seznamu věcí, které je potřeba si vzít sebou.


Informace + program ke stažení: ZDE

Číst více...

Asi ji nebudeme hodnotit jako příliš úspěšnou, nicméně hlavního cíle jsme dosáhli. I nadcházející sezónu budou sedlčanští starší i mladší žáci hrát Krajský přebor Středočeského kraje, který bude tentokrát rozdělen na dvě skupiny.

Číst více...

Mužstva starších a mladších žáků absolvují v termínu 15. - 19.2.2017 zimní soustředění ve Sportcentru Žinkovy.


Informace a program: ZDE! 

Číst více...

Rozpis tréninků starších žáků v úvodu zimního období.

Číst více...

Z úvodních pěti zápasů nové sezóny krajského přeboru starších žáků se našemu mužstvu podařilo bodovat pouze dvakrát a zatím posbíralo 4 body. Největším problémem se zatím jeví špatná koncovka, s čímž bohužel bojuje většina našich družstev.

Číst více...

VIKTORIA CUP – den třetí

Ještě v sobotu večer jsme museli vyřešit nedělní zádrhel. Naše první vystoupení v Holicích bylo naplánováno na 8:15, ale snídaně v kempu se podávaly teprve od 7:15 – museli jsme trochu přitlačit na pilku a jídlo bylo na stole již v 6:45, přesto jsme na občerstvení, přejezd do Holic, převléknutí a rozcvičení měli pouze 90 minut. Počasí? To bylo diametrálně odlišné od sobotního, teploty zhruba o 15 stupňů nižší a dopoledne časté přeháňky.

Číst více...

V termínu 1. - 6.srpna absolvují mužstva starších a mladších žáků letní soustředění v Žinkovech.

Informace a program ke stažení ZDE

Číst více...

VIKTORIA CUP – den druhý

Mezinárodní dvoudenní fotbalový turnaj se hrál na 3 travnatých hřištích v rozestavení 10+1, střídání bylo hokejové, hrací čas 2x15 minut, finálový zápas 2x20 minut a kvůli menšímu počtu účastníků ve skupině „C“ se i jejich zápasy hrály 2x20 minut.

Číst více...

VIKTORIA CUP – den první

Na závěr sezóny a jako rozlučku s hráči, kteří odcházejí ze žákovské kategorie do dorostenecké, jsme si vybrali opravdu veliké sousto. Přihlásili jsme náš DREAMteam na 46. ročník VIKTORIA CUPu, což je dvoudenní mezinárodní turnaj v Holicích v Čechách, letos pro ročník 2001. Klání se zúčastnilo 14 mužstev ze 4 zemí, která byla rozdělena do 3 skupin. Pro skupinová utkání byla vyhrazena sobota a tyto líté boje probíhaly ve 3 městech – Albrechticích, Holicích a Chvojenci.

Číst více...

Jak je vidět z výsledků, byla sezóna 2015/2016 pro sedlčanský žákovský fotbal mírně rozhoupaná. Nevyrovnanost výkonu je pochopitelně daná hlavně tím, že v mnoha zápasech nastupovali i v základu kluci o 3 roky mladší. Důležité však je, že i pro nadcházející sezónu 2016/2017 jsme účastníky Krajského přeboru žáků Středočeského kraje!!!

Číst více...

V dalším kole nás čekal zápas se soupeřem, u kterého jsme na podzim překvapivě,  ale zaslouženě ztratili všechny body.


Starší  žáci  – Kunice     9:4 (6:2)    /zápis o utkání/

Číst více...

K zápasu ve Vlašimi jsme odjížděli s jasným cílem a to přivézt tři body a nastartovat obrat v jarní sezoně.

 

Vlašim – Starší žáci   2:4 (2:0)   /zápis o utkání/

Číst více...

Zápas s Berounem jsme z důvodu špatného počasí v březnu dohrávali ve středu 27.4. a v tomto zápase jsme již chtěli naplno bodovat stejně jako na podzim v Berouně .


Starší žáci – Č.L.Beroun   1:1 (1:1)   /zápis o utkání/

Číst více...

Před zápasem jsme kluky varovali, aby se neopakoval podzimní zápas, kdy jsme zápas po poločase 0:3 otáčeli na 6:4 pro nás.

 

Starší žáci – Brandýs n.Labem     0:5  (0:3)  /zápis o utkání/

Číst více...

V dalším kole nás čekal opět soupeř ze špičky tabulky a již odjezd na zápas s torzem mužstva, kdy nám pro nemoc chyběl Krotil, Bareš, Chocholoušek a Kouklík, dával tušit, že nás nečeká nic lehkého.

 

Hořovicko – Starší žáci 3:0 (1:0)    /zápis o utkání/

Číst více...

V dalším domácím zápase jsme opět přivítali mužstvo ze špičky tabulky a podle výkonů z podzimní části asi jedno z nejfotbalovějších.

 

Starší žáci – Poděbrady    0:3  (0:1)     /zápis o utkání/

Číst více...

Další mistrovské utkání nás čekalo na hřišti dalšího mužstva z čela tabulky Velimi. V podzimním domácím zápase jsme domácí porazili vysoko 7:1, ale pohled do tabulky říkal, že nás nečeká nic snadného.


Velim – Starší žáci   1:0  (0:0)    /zápis o utkání/

Číst více...

V druhém jarním zápase jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Neratovic, které bylo na čtvtém místě tabulky.


Starší žáci – Neratovice   2:3 (1:2)  /zápis o utkání/

Číst více...

K úvodnímu zápasu jarní části sezóny jsme odjížděli do Mnichova Hradiště s pěti změnami v sestavě proti podzimní části  chyběli – Svoboda T., Jirák Martin, Kubín Max, Krotil P., Břečka J., ale přesto  natěšeni a nažhaveni bodovat.


Mnichovo Hradiště – Starší žáci   2:1 (2:0)  /zápis o utkání/

Číst více...

V termínu 2. - 6.března 2016 absolvují naše obě žákovská družstva, společně s nejstarší přípravkou, zimní soustředění v Sedlci-Prčici. Program a seznam věcí sebou naleznete ZDE

Číst více...

V posledních třech zápasech podzimu se starším žákům podařilo vybojovat pouze jednu výhru, ikdyž je pravda, že nastoupili proti velmi kvalitním mužstvům. A kdo viděl záverečné domácí utkání se Spartakem Příbram, tak musí uznat, že navzdory počátečním obavám kluci soutěž zvládají velice dobře. Mladší žáci bohužel klesli až na úplné dno tabulky.

Číst více...

Plán zimní přípravy starších žáků, mladších žáků a připravky "A" naleznete ZDE.

Číst více...

V dalším mistrovském zápase (25.10.2015) jsme opět hráli na hřišti soupeře, tentokrát mužstva Polabanu Nymburk, který byl před tímto utkáním v tabulce o jednu příčku před námi.

Číst více...

K dalšímu zápasu jsme v sobotu 17.10. vyrazili do Mělníka . Z původně skoro kompletní sestavy bylo v sobotu ráno torzo, neboť z různých důvodů nejeli M.Jirák, P.Krotil, J.Chocholoušek, F.Mára a  J.Kouklík.

Číst více...

Do dalšího domácího zápasu jsem šli s odhodláním získat tři body a usadit se v horní polovině tabulky.  Po delší době jsme měli skoro celý tým pohromadě, chyběl jen Kuba Kouklík ( v Angili se školou). Do týmu jsme přivítali dva nové hráče Honzu Chocholouška a Filipa Máru, kteří přišli na střídavý start ze Sedlce – Prčice. 

Číst více...

V dalším kole jsme nastoupili na hřišti Kunic, které do tohoto zápasu byly na posledním místě s nula body a myslím si , že někteří hráči s tímto vědomím (soupeř se porazí sám) i nastoupili, přestože jsme je na to zvláště před utkáním upozorňovali.

Číst více...

V 8. kole jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Vlašimi a chtěli vybojovat tři body. Bohužel jsme před zápasem museli řešit zranění a nemoci v kádru, a tak do zápasu nenastoupili – Kryštof Žižka, Patrik Brejla, Tomáš Svoboda  a Martin Barták. 

Číst více...

V dalším kole krajského přeboru (neděle 20.9.2015) zajížděli žáci na hřiště mužstva FK Brandýs – Boleslav a obě mužstva se chtěla pokusit zvítězit. 

Číst více...

V neděli (13.9.2015) jsme hráli podruhé v tomto týdnu doma a čekal nás velmi kvalitní soupeř z Hořovic. 

Číst více...

Ve středečním (9.9.2015) vloženém kole jsme na domácí půdě chtěli přidat další body do tabulky a soupeřem nám bylo Mnichovo Hradiště. Na zápas jsme se dobře připravili a úkol byl jasný vítězství.

Číst více...

Ve 4.kole krajského přeboru zajížděli obě dvě naše žákovská družstva do Poděbrad a v chladném počasí bohužel nedokázali vybojovat ani jeden bod.

Číst více...

První tři mistrovská utkání v nové sezóně už mají za sebou i starší a mladší žáci. Dvakrát se hrálo venku a jednou doma. V následujícím článku se pojďme podívat na hodnocení ze strany trenérů. 

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 30. kolo - sobota 13.06.2015


Poslední dvojzápas sezóny jsme hráli ve Velimi. Po prázdninové přestávce bude Krajský přebor žáků pokračovat další sezónou a i my budeme jeho součástí :-)

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 29. kolo - neděle 07.06.2015


O první červnové neděli jsme za úmorného vedra hostili naše jmenovce z Rakovníka. Při posledním domácím utkání této sezóny jsme se chtěli našim věrným fanouškům předvést v dobrém světle :-)

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 28. kolo - sobota 30.05.2015


Další sobotu jsme jeli k našemu nejvzdálenějšímu soupeři - do Mnichova Hradiště. Ani tentokrát jsme nebyli v ideální sestavě, pro oba týmy jsme měli celkem 17 hráčů !!! :-(

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 27. kolo - sobota 23.05.2015


Tato sobota pro nás byla velice důležitá. Doma jsme přivítali žáky berounského rivala a hlavně pro starší kluky se jednalo o zápas „Z“ – oba celky sousedily těsně nad sestupovou propastí. Počasí příjemné, soupisky téměř kompletní, atmosféra v šatně by se dala krájet, všichni aktéři si byli vědomi ceny bodů onoho dne.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 26. kolo - sobota 16.05.2015


Krásná jarní sobota a my jeli k těžkému dvojzápasu do Neratovic. Ve stejný den se ale šla Prčice, byla hasičská cvičení, babičky, dědečkové a najednou jsme měli asi 70% marodku. Z celého týmu U15 jelo jenom 5 hráčů !!! :-(

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 25. kolo - neděle 10.05.2015


Na Den matek, v neděli 10.05.2015, jsme v našem kotli přivítali hochy z Dobříše. Slunečné jarní počasí a naše oba týmy téměř v kompletní sestavě, s body neměl být problém.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 17. kolo - pátek 08.05.2015


V pátek 08.05.2015 byl svátek. Den volna jsme využili k výletu do Říčan, kde jsme odehráli odložené 17. kolo Krajského přeboru žáků. Bohužel, opět jsme měli notně děravou soupisku a 4 hráče U13 jsme postavili do zápasu U15 :-(

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 24. kolo - neděle 03.05.2015


První květnovou neděli 03.05.2015 jsme se opět představili našim divákům, zavítali k nám stejně staří borci z Čelákovic. Příjemné jarní počasí a naše téměř kompletní sestavy, to byly atributy tohoto utkání.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 23. kolo - neděle 26.04.2015


Nedělní ráno 26.04.2015 bylo sychravé a my jsme jeli do Příbrami, abychom sehráli zápasy 23. kola Krajského přeboru žáků - okresního derby se Spartakem. Již pohledem na obě tabulky bylo jasné, že nás nečekají lehká utkání.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 22. kolo - sobota 18.04.2015


Třetí dubnovou sobotu 18.04.2015 jsme doma hostili vrstevníky z Kunic. Za chladného počasí nastoupili klasicky nejdříve starší a po nich mladší žáci. Hráčů na soupisce jsme měli dost a v domácím prostředí jsme se chtěli porvat o velmi cenné body.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 21. kolo - sobota 11.04.2015


Sobota 11.04.2015 pro nás znamenala zájezd do Vlašimi, kde nás na umělé trávě areálu V Lukách čekal velmi silný Graffin. Počasí nám přálo, bylo krásně jarní :-)

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 20. kolo – sobota 04.04.2015


O bílé sobotě 04.04.2015 jsme absolvovali již 20. kolo Krajského přeboru žáků, čímž jsme se přehoupli do poslední třetiny soutěže. Tentokrát jsme doma hostili vrstevníky ze souměstí Brandýs-Boleslav. Příjemné jarní počasí, sluníčko a obě šatny plné hráčů, tak bych si to představoval každý víkend :-)

Číst více...

V sobotu 28.03.2015 jsme autobusem vyrazili do Zelenče k dalšímu utkání Krajského přeboru žáků. Rosničky sice slibovaly déšť, ale nezmokli jsme. Při prvním zápase byla celkem velká zima, druhý zápas se hrál již za mírného sluníčka. Horší byla situace se sestavami, měli jsme k dispozici pouze 8 mladších a 10 starších kluků, z nichž ovšem jeden odpadl ještě během rozcvičování před vlastním zápasem. Nic, co by nám mohli Bílek s Vrbou závidět :-(

Číst více...

Po odloženém zápasu 17. kola jsme další mistrovské utkání hráli až 21.03.2015, ve slunečném dopoledni první jarní soboty jsme hostili mladíky z Nymburku. Bohužel ani jednomu z našich týmů se nepodařilo bodovat.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 16. kolo - sobota 07.03.2015


Konečně jsme se dočkali. Přišla sobota 07.03.2015 a my jsme po 3,5 měsících zimní přestávky nastoupili k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání Krajského přeboru žáků proti borcům z Poděbrad. Krásné počasí, slušně upravený trávník, jeden by ani neřekl, že je začátek března.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 14. kolo - sobota 08.11.2014

 

V sobotu 08.11.2014 dopoledne jsme jeli do Rakovníka, kde nás v pěkném lesním areálu čekal místní jmenovec – TATRAN RAKO. Za krásného, spíše zářijového, počasí jsme se na umělé trávě utkali s velice nepříjemným soupeřem.

Číst více...

Krajský přebor žáků 2014/2015 – 13. kolo - sobota 01.11.2014

 

V sobotu 01.11.2014 jsme doma hostili žáky z Mnichova Hradiště. V obou věkových kategoriích byl soupeř o dvě příčky před námi, takže o tolik potřebné body se dal očekávat tuhý boj.

Číst více...
Zobrazit starší zprávy