Zprávy


Sezóna 2022/2023


Krajský přebor (vysledky.com)

--> sestup do I.A třídy v návaznosti na výsledky starších


Jakub Vávra (r. 2010) - 71 gólů, nejlepší střelec soutěže 

Číst více...

Realizační tým a rodiče hráčů družstva mladších žáků „B“ děkují společnostem Hulker Europe Distribution s.r.o. a EKOČOV s.r.o. za poskytnutí finančních darů, s jejichž pomocí byly hráčům zakoupeny nové sety sportovního oblečení (mikiny, tréninkové dresy, stulpny, kraťasy, tepláky, bundy, …).

Číst více...

Podzimní část okresního přeboru mladších žáků sk.C pro nás skončila zápasy s Jesenicí a na Spartaku Příbram. Zatímco na Jesenici jsme v utkání pod umělým osvětlením nestačili, tak chuť jsme si zlepšili v Příbrami, kde jsme vysoko porazili „béčko“ Spartaku Příbram.

Číst více...

Vzhledem k tomu, že v základní skupině je pouze pět týmů, tak velmi rychle dochází na odvety. První soupeři, s kterými jsme hráli podruhé byli hráči  „béčka“ 1.FK Příbram a následně sdruženého mužstva Dolních Hbit a Višňové.

Číst více...

Mladší žáci "B" v okresním přeboru sehráli další dvě utkání. Nejdříve neúspěšně bojovali v Jesenici, ale o týden později si spravili chuť na domácím hřišti, když si poradili s "béčkem" Spartaku Příbram.

Číst více...

Mužstvo mladších žáků "B" je pro letošní sezónu složeno převážně z hráčů, kteří příšli z přípravky a někteří by tam dokonce ještě letos mohli hrát. Hráče a trenéry nečeká vůbec lehká sezóna, protože budou hrát proti starším a zkušenějším soupeřům a musí si zvykat na větší hřiště a jiné rozestavení. V prvním mistráku v Příbrami naše mužstvo na soupeře nestačilo, ale v druhém zápase proti sdruženému týmu D.Hbity-Višňová nás o body připravila pouze velmi špatná koncovka.   

Číst více...

V termínu 3. – 10.srpna 2019 odjela obě dvě mužstva našich mladších žáků („A“ + „B“) na letní soustředění, které se v letošním roce konalo v Plavech nedaleko Jablonce nad Nisou. Ubytováni jsme byli v Penzionu MAXÍK a k tréninkům jsme využívali hřiště místního fotbalového klubu, přilehlé okolí a městské sportoviště (minihřiště s UMT a kurt na plážový volejbal).

Číst více...

Některé zprávy jsou uvedeny společně s komentáři k utkáním mladších žáků "A", případně na webu mužstva (https://sedlcany2006.webnode.cz/).

Číst více...

Ve středu 12.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram. Začátek utkání: 17,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min. Hřiště: TJ Prostřední Lhota

Číst více...

V sobotu 8.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram. Hrálo se od 10,00 hod. na stadionu Taverny.

Číst více...
Zobrazit starší zprávy