Koncovka zápasu mladším žákům "B" nevyšla a z Prostřední Lhoty odjeli bez bodů

[13. 9. 2018 13:00:03]
Koncovka zápasu mladším žákům

Ve středu 12.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram. Začátek utkání: 17,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min. Hřiště: TJ Prostřední Lhota

TJ Prostřední Lhota – Mladší žáci „B“        5:4 (2:2)

Brankář:  Filip Fajfrlík

1,   Patrik Machek – František Plachý; Alex Dembélé – Jan Kuthan - Petr Moudrý;  Antonín Plachý

– Petr Nevlida

2,   Ondřej Špánek – Štěpán Kuba; Ladislav Skalický – Michal Stibor - Jan Timofte;  Jan Jelínek –

Jakub Rozvoda

Branky:  2x A. Dembélé,  1x J. Rozvoda, 1x  P. Moudrý

Penalty po zápase:   1 : 4

Hrálo se za pěkného slunečního počasí. Byl to zápas dvou vyrovnaných mužstev. Lépe začali domácí, kdy v 7 min. již vedli 2:0. Mužstvo TATRANU snížilo ve 14 min. brankou A. Dembélého.
Vyrovnat se podařilo v poslední minutě prvního poločasu. Branku vstřelil J. Rozvoda.

Druhý poločas byl zajímavý. Nejdříve se ujali vedení domácí. Po rohovém kopu ve 32 min. si hráč TATRANU nešťastně srazil centr do vlastní sítě. Ve 46 min. se podařilo vyrovnat na 3:3. Branku vstřelil A. Dembélé. V 55 min. se TATRAN ujal vedení. Branku vstřelil P. Moudrý a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Závěr ale patřil domácím. Nejdříve vyrovnali v 57 min. a v poslední min. zápasu vstřelili vítěznou branku. Přes porážku si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost. Na konec jsme uspěli v penaltách, ale celkově to byla slabá produktivita.

Další zápas hrají hráči v neděli 16.9.2018 v Dalekých Dušníkách. Zápas s místním TJ SOKOL se hraje od 15 hod. Sraz nominovaných hráčů je ve 13,30 hod. na hřišti TJ TATRANU.  Nominaci upřesní trenéři.