20.kolo KPSŽ: V Hořovicích další porážka, tentokrát ve velmi oslabené sestavě

[18. 4. 2016 11:16:59]

V dalším kole nás čekal opět soupeř ze špičky tabulky a již odjezd na zápas s torzem mužstva, kdy nám pro nemoc chyběl Krotil, Bareš, Chocholoušek a Kouklík, dával tušit, že nás nečeká nic lehkého.

Hořovicko – Starší žáci 3:0 (1:0)    /zápis o utkání/

V samotném zápase nás soupeř v začátku zápasu přišpendlil na naší polovině hřiště a moc často jsme ji neopouštěli. První branka přišla v 6.min., ale to bylo v prvním poločase od domácích vše. Měli uzemní převahu, dostávali se do šancí, ale bez proměňování. Ani naši hráči nedokázali ojedinělé šance využít, a tak poločas skončil 0:1. Přestože jsme hráče upozorňovali na soustředěnost v začátku druhého poločasu  právě zde se zápas zlomil, když jsme soupeři dovolili v 36. a  42.min.  skórovat. Po vstřelených brankách hra domácích opadla, a tak se zrodilo i pár našich akcí, ale bez využití. Zbytek zápasu se již odehrával v poklidném tempu. Vzhledem k sestavě, ve které jsme zápas absolvovali si zaslouží všichni za odvedený výkon poděkování.