AGRO CS pohár SKFS – osmifinále, 22.4.2015

„A“ muži – Jíloviště 1:2 (1:0)

sestava:

Capouch, Pešek, Brotánek, Vystyd, Sůsa, Řehák, Senft (58.Repetný), Matoušek, Sirotek, Pudil (58.J.Dvořák), Haas (46.Havel)

Tatran opět ukázal dvě tváře. V prvním poločase, i když ne bez chyb, byl lepším mužstvem a měl vést víc než jedna nula. V šesté minutě se vyznamenal hostující brankář po střele Haase k tyči. Po kopu z rohu se dostal za velkým vápnem ke střele Sirotek a po jeho pěkné střele už letěli ruce na horu, že je to gól, ale opět předvedl Vahala vynikající zákrok a míč vytlačil na roh. Blízko ke gólu byl i Brotánek, který ale netrefil hlavou po rohu branku. Ve 40 min. dostal míč do běhu Řehák, z první odcentroval na Haase a ten rozvlnil síť - 1:0. Ve 44 minutě se měla kopat penalta, ale píšťalka mlčela. Poločas zakončil střelou Řehák. Druhý poločas už byl z naší strany hrůzostrašný a soupeř toho využil k otočení skóre. Ale nemuselo k tomu dojít, kdyby v 54. minutě skóroval Řehák po hrubé chybě hostující obrany - postupoval sám na brankáře, ale míč mu poslal lehce do náručí, když ho chtěl přelobovat. Hosté v 67.min. vyrovnali, v 80.min. šli do vedení a v 87.min. nastřelili břevno. My když jsme si dvakrát přihráli, tak to byl zázrak. Doufám, že jsme si slabé chvilky vybrali a v sobotu v Příbrami předvedeme lepší výkon.