Mladším žákům "A" se v Berouně nepodařilo vybojovat ani bod

[4. 10. 2019 12:29:02]
Mladším žákům

V neděli 29.9.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 11,55 hod. Hrálo se 2 x 30 min. Hřiště:  Beroun – tráva.

Krajský přebor – skupina A

Č.L.U.  Beroun – Mladší žáci  „A“       6:4 (3:3)

Brankář:  Patrik Machek

1,  Alex Dembélé – Tomáš Hodouš;  Michal   Stibor –  Daniel Vondra – Jakub Hodouš;

David Barták  – Matěj Pešta

2,  Ondřej Špánek – Michal Pšenička; Jan Novotný – Matěj Macháček –  Matěj Černý;

Jakub Rozvoda – Vojtěch Stibor

Střelci branek: 2x M. Pešta, 1x D. Barták, 1x D. Vondra

Zápas se hrál dobrého fotbalového počasí. Vzhledem ke zranění a marodce hráčů starších žáků, muselo zaskočit v prvním zápase 5 hráčů z mladších žáků (M.Pešta, J.Hodouš, T.Hodouš, D.Barták a A.Dembélé) a to je stálo hodně sil do druhého zápasu.

Začátek zápasu mladších žáků byl úrodný na branky. Ve 3´se ujali domácí vedení 1:0. V 5´ M. Pešta vyrovnal. V 6´ přidali domácí druhou branku 2:1. O min. později D. Barták opět vyrovnal 2:2. Dále se již hrála vyrovnaná hra, ale v 19´ domácí opět skórovali 3:2. Ve 27´využil M. Pešta chybu domácího brankáře a do poločasu bylo znovu vyrovnáno 3:3.

Ve druhém poločase domácí hráči využili našich chyb v obraně a postupně navyšovali skóre až na 6:3. Škoda, že jsme nevyužili spoustu brankových příležitostí. Výsledek utkání mohl být divoký, ale to se nestalo. Až v 56´ protrhl střeleckou smůlu D. Vondra a upravil na konečných 6:4.

Po 8 odehraných MZ jsme v tabulce na 9. místě s 12 body a skóre 34:42. Další mistrovský zápas hrajeme doma v neděli 6.10.2019 s SK Roztoky. Začátek zápasu je 11,55 hod.