Mladší žáci – hodnocení po polovině jarní části

[2. 5. 2016 11:35:13]

Jarní část sezony se mi opět nehodnotí dobře z pohledu výsledků, kterých jsme v osmi odehraných zápasech dosáhli.

Začátek jara nás zastihl opět v situaci, kdy někteří hráči museli nastupovat za st. žáky (Varga, Š.Stemberk, L.Machač, J.Bartoš, V.Macháček ) a tady si odehráli své – podali dobré výkony, které jsou příslibem pro příští sezony – ale v zápase ml.žáků jim pak hlavně v druhém poločase již chyběly síly a zápasy jsme právě v těchto okamžicích prohrávali. V posledních třech zápasech se začal velmi  dobře projevovat návrat L.Machače, který je hodně znát a svým fyzickým fondem utkání zvládá. Mužstvo ukazuje, že mu není jedno jaké má výsledky a hodně to bylo znát v domácím utkání s Brandýsem, kdy po prohraném poločase 1:3 dokázali vystupňovat hru a tlak na soupeře a zápas dovést k remíze 4:4 a věřím, že kdyby se hrálo o 5 min. déle, tak zápas zlomili úplně. Do mužstva v průběhu jara zapracováváme mladé hráče ročníku 2005, kteří již v některých zápasech předvedli, že jsou příslibem do další sezony (Brunclík, Křesina, Ballon, Pudil). S hráči zápasy probíráme a ukazujeme si, kde děláme chyby, a kde nám zápasy hodně krát zcela zbytečně utečou. I přesto, že se hra ne vždy daří mám velkou radost, že na mužstvu je vidět jak je fotbal baví a důkazem je i fakt, že pokud nemáme zrovna marodku, tak pravidelně do zápasů nasazujeme 15 hráčů, kteří hrají což u některých mužstev nebývá pravidlem. V mužstvu máme 17 hráčů ročníku 04, 03 a nastavený model, kdy chceme, aby hráli všichni, určitě v další sezóně přinese ovoce.