Mladší žáci "A" si v Říčanech připsali jasné vítězství

[2. 4. 2019 8:10:49]
Mladší žáci

V sobotu 30.3.2019 sehráli mladší žáci „A“ třetí mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 11,50 hod.

Mladší žáci (krajský přebor – skupina A) – 17.kolo

FK Říčany – Mladší žáci „A“      0:10 (0:6)

Brankář:  Jan Jiráček

1,   Petr Pudil – Tomáš Hodouš; Jan Timofte  – Šimon Macháček – Jakub Hodouš;  David

Barták - Daniel Vondra

2,   Matěj Černý –  Jiří Novák – Jan Kuthan

Střelci branek: 4x D. Vondra, 2x D. Barták, 2x J. Novák, 1x J. Kuthan, 1x Š. Macháček

Zápas se hrál za pěkného, teplého a slunečného počasí. Naši hráči soupeře přehrávali již od první minuty zápasu a důležité bylo, že převahu dokázali vyjádřit i střelecky a brankově. Ve 12 min. zápasu to bylo již 0:3 v náš prospěch a do konce poločasu se podařilo přidat další 3 branky a poločas skončil 0:6.

Začátek druhého poločasu byl vyrovnanější. Útoky se střídaly na obou stranách a pozorné obrany včetně brankářů nedovolovali soupeřům vstřelit branky. Naši hráči to zlomili až v posledních 10 min zápasu, když dokázali vstřelit během 5 min. 4 branky. Brankově se prosadil nejmladší hráč mužstva D. Vondra, který dokázal vstřelit 4 branky.

Po 16 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 19 bodů a skóre 50:51. Další jarní mistrovský zápas hrajeme v neděli 7.4.2019 s TJ Baník Švermov na domácím hřišti.