Mladší žáci neudrželi poločasové vedení a z Vestce odjeli bez bodů

[28. 8. 2019 7:59:27]

Krajský přebor – skupina A

V sobotu 24.8.2019 sehráli mladší žáci „A“ první mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje. Začátek utkání: 11,55 hod. Hrálo se 2 x 30 min. Hřiště:  TJ VIKTORIA Vestec – tráva. Rozhodčí: Marek Tomáš

TJ  VIKTORIA  Vestec – Mladší žáci „A“      6:4 (2:4)

Brankář:  Ondřej Špánek

1,  Petr Pudil – Lukáš Mrázek ; Filip Matoušek – Matěj Pešta – Jakub Hodouš;  David

Barták - Daniel Vondra

2,  Matěj Macháček – Alex Dembélé; Michal Stibor – Matyáš Kouba; Vojtěch Stibor – David

Valenta

Střelci branek: 2x D. Vondra 17´a 30´, 1x D. Barták 4´, 1x M. Pešta 21´

Zápas se hrál za horkého počasí. Naší nevýhodou bylo, že pět hráčů úspěšně nastoupilo za starší žáky a našemu mužstvu nestačily síly až do konce zápasu.

První poločas jsme začali dobře. Soupeř se sice již v 5´ ujal vedení 1:0, ale o min. později vyrovnal D.Barták. V 17´a 21´ jsme upravili skóre na 1:3 v náš prospěch. (branky Vondra, Pešta). Soupeř ve 25 min snížil na 2:3, ale ve 30´ přidal druhou branku D. Vondra a vedli jsme 2:4.

Ve druhém poločase začali našim oporám docházet síly a to se začalo projevovat na skóre. Hned na začátku druhého poločasu vyrovnali a v závěru zápasu dokázali skóre obrátit ve svůj prospěch. Našim hráčům nelze upřít bojovnost a snahu po vítězství.

Další mistrovský zápas hrajeme ve středu 28.8.2019 s TJ TATRAN Rakovník na jeho hřišti. Odjezd od hřiště je ve 14,15 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.