Zatímco "béčko" těsně prohrálo, tak mladším žákům "A" se podařilo vyhrát na hřišti Tatranu Rakovník

[6. 11. 2018 9:36:25]
Zatímco

Mistrovský zápas krajského přeboru mladších žáků – skupina A

Mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků

TJ TATRAN Rakovník - Mladší žáci „A“     2:5 (2:2)

V neděli 4.11.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Brankář:  Jan Jiráček

1   David Barták -  Daniel Vondra; František Plachý – Matěj Pešta  - Jakub Hodouš; Petr Pudil -

Tomáš Hodouš

2,  Jan Kuthan - Jan Timofte; Michal Stibor – Šimon Macháček Alex Dembélé; Matěj Černý – Petr

Moudrý

Branky: 2x P. Pudil, 1x M. Stibor, 1x D. Barták, 1x J. Kuthan

Zápas se hrál za mlhavého počasí. Začátek zápasu vyšel lépe domácím hráčům. Již v 5 min. vstřelili vedoucí branku a ujali se vedení 1:0. V 10 min se podařilo P. Pudilovi vyrovnat. Domácí o 2 min. později, po jednom z rychlého protiútoku se opět ujali vedení – 2:1. Naše mužstvo mělo převahu, ale vázla koncovka. Chybělo přesné zakončení. Ve 20 min. se konečně podařilo opět P. Pudilovi vyrovnat. První poločas se dohrál již bez branek, i když příležitosti byly na obou stranách.
Nepřesná anebo málo důrazná střelba oba brankáře neohrozila.

Druhý poločas pokračoval v nátlakové hře. Trenér hostů pozměnil sestavu a hned to bylo znát.

Výhodou našeho mužstva bylo, že jsme měli k dispozici více hráčů a to se projevilo v závěru zápasu, kdy domácím docházely síly. V 51 min. vstřelil vedoucí branku M. Stibor a upravil brankový poměr na 2:3. O 3 min. později přidal uklidňující 4 branku D. Barták a v 59 min. uzavřel skóre J. Kuthan na konečných 2:5.

Po 11 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 9. místě se ziskem 13 bodů a skóre 32:36. Další zápas hrajeme v sobotu 10.11.2018 od 11,40 hod. v Rakovníku. Tentokrát bude soupeřem  SK Rakovník. Odjezd od hřiště TATRANU a nominaci upřesní trenér Dušan Pudil na web. stránkách.

---------------------------------------------------------------------------

Mladší žáci „B“ - TJ SOKOL Daleké Dušníky   3:4 (1:2)

V sobotu 3.11.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Brankář:   Filip Fajfrlík

1,    Štěpán Kuba – František Plachý; Ondřej Špánek – Matěj Macháček - Petr Moudrý;

Jakub Rozvoda - Michal Pšenička

2,    Patrik Machek – David Barták; Jan Novotný – Šimon Macháček - Ladislav Skalický; Petr

Nevlida – Jan Jelínek

Branky:  3x David Barták

Zápas se hrál za podzimního dušičkového počasí. Soupeř z Dalekých Dušníků začal lépe, když ve 13 min se ujali vedení 0:1. O 10 min později vstřelil ten samý hráč druhou branku. Naši hráči se snažili o kombinační hru, ale bohužel koncovka byla nepřesná. Naše střeli byly slabé anebo nepřesné. Brankář hostů držel čisté konto až do 27 min., kdy D. Barták snížil na 1:2. To byl dobrý moment pro druhý poločas.

Začátek druhého poločasu opět vyšel lépe hostům. V 35 min. se opět trefil hráč s číslem 10 a vstřelil třetí branku – 1:3. Naši hráči přidali na důrazu, zlepšili kombinační hru a výsledkem bylo v 55 min vyrovnání. D. Barták během jedné min. vstřelil 2 branky a vyrovnal. Naděje na bod anebo tři zhasla již v 56 min. když soupeř přidal 4 branku a zápas rozhodl ve svůj prospěch. Je to škoda, protože to byl zápas minimálně na remízu.

Po 13 odehraných zápasech jsou mladší žáci „B“ v tabulce na 3 . místě se ziskem 19 bodů a skóre 68:47. Další zápas hrají hráči v sobotu 17.11.2018 od 17,30 hod. na Městském stadionu TAVERNY.. Sraz na hřišti je v 9,15 hod. Soupeřem bude SOKOL Dolní Hbity. Nominace hráčů bude uvedena na web. stránkách.