Mladší žáci nedokázali bodovat ani proti Říčanům

[19. 9. 2016 6:38:06]

Tuto neděli nastoupili mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru proti FK Říčany.

Přestože jsme nastoupili v oslabené sestavě, tak se nám 1.poločas dařilo hrát vyrovnaný fotbal. Opět jsme neproměnili řadu šancí, oproti soupeři, který každou naší chybu trestal. První poločas skončil 1:2. Do druhého poločasu jsme museli udělat změnu v brance. Náš gólman se zranil při souboji na konci 1. poločasu. V druhém poločase se nám vůbec nedařilo hrát naši hru a soupeř nás přehrával. Někteří naši hráči hráli bez nasazení a chuti hrát fotbal a to se projevilo i na konečném výsledku.

Celkově hodnotím tento zápas jako velice špatný z naší strany, hlavně v přístupu některých našich hráčů ke hře.

Mladší žáci – FK Říčany      1:4 (1:2)

branky: Pšenička