Zlepšený výkon v druhém poločase na body nestačil

[11. 4. 2016 7:30:29]

„A“ muži – Jindřichův Hradec    2:3 (0:2)

Hrůša - Řehák, Vystyd, Brotánek, Kdolský, Soldát (55.Pešek), Kvěch, Dvořák (74.Čejda), Senft, Haas, Němec

Fotogalerie z utkání: ZDE    (foto:David Štverák)

Mužstvo Tatranu předvedlo do 58. minuty tragický výkon, na úrovni třetí třídy!!! V první minutě vystřelil na branku Haas a jeho střelu brankář s námahou vyrazil na roh. Další naše střela byla až v 59. minutě a skončila brankou. Naši hráči si po vítězství v Plzni mysleli, že doma lehce přejedou Jindřichův Hradec, který se krčí třetí od konce! V kabině asi vůbec neposlouchali varovná slova trenéra, který je upozorňoval, že když nepůjde míč rychle od nohy, bude je soupeř dorážet a bude problém. Jeho slova se potvrdila a soupeř využil naší pohodlnosti a začal trestat brankami! První padla po rohu a byla vlastní, když si náš hráč na přední tyči srazil míč do branky - 0:1, to běžela 20. minuta. Ve 35. minutě přišel ještě lacinější gól, po zahraní standardní situace zůstal na zadní tyči osamocený hráč a nepodařenou střelou skóroval - 0:2. Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo s odhodláním otočit výsledek! Ale odhodlání zůstalo v šatně, a přišel trest v podobě třetí branky, opět po naší hrubce v 51. minutě - 0:3. V 58. minutě šel do úniku Němec, byl zezadu sražen a následovalo vyloučení hráče hostů. To naše hráče nakoplo a po akci Němec, Kdolský skóroval Haas na 3:1 – 59. minuta. V 62. minutě vyrobili hrubku hosté při malé domu a Němec snížil na 2:3. Do konce zápasu bylo ještě hodně času otočit výsledek, ale zbrklost a nepřesnost všechno zmařila. Nakonec v úplném závěru došlo k vyloučení našich dvou hráčů, přísné bylo vyloučení Vystyda po druhé žluté kartě. Kvěch zastavil unikajícího hráče faulem před pokutovým územím. Určitě jsme odehráli nejhorší zápas co hrajeme divizi, nejlepší na hřišti byli jednoznačně diváci, kteří povzbuzovali mužstvo od začátku až do konce a zato jim patří obrovský dík! U nás za bojovnost můžu pochválit v první řadě Haase a Němce. Další zápas hrajeme v sobotu v Novém Strašecí od 17:00 hod.