Z těžkého derby zápasu se Spartakem Příbram si nakonec náš starší dorost připsal tři body

[31. 8. 2018 7:00:46]

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (3.kolo)

Starší dorost    Spartak Příbram   3:1  (0:0)

G: Bláha, Čejda, Čipera

Dřevojan – Beňo, Bareš, Svoboda, Machovský – Čejda, Bláha (89. Kopp), Kouklík (87. Kozohorský), Vyskočil (46. Čipera) – Nováček (82. Procházka), Sochůrek (59. Chocholoušek)

V třetím zápase (dohrávka 1. kola) jsme sehráli tradiční okresní derby divize sk. A., s týmem Spartaku Příbram.

V prvním poločase jsme stejně jako v předchozím zápase s Rokycany zahazovali jednu šanci za druhou. Několikrát kluci nezakončili samostatné úniky. V jedné situaci už našemu jistému gólu zabránil až odkopem těsně před brankovou čárou obránce soupeře. Jednou jsme nastřelili břevno a několik nebezpečných střel šlo zbytečně mimo branku. Nedařili se nám ani trestné kopy v blízkosti velkého vápna. Po poločase jsme měli vést 5:1, ale nakonec to bylo 0:0. V druhém poločase šel soupeř po špatně zahrané malé domu do vedení 1:0 (51. min). V průběhu zápasu jsme hodně prohrávali osobní souboje, soupeř bojoval a nedal nám nic zadarmo. O výsledku rozhodla část zápasu mezi 67–80 min. Tato fáze zápasu se nám skvěle povedla, dali jsme 3 branky (1. gól - po rohu střela z velkého vápna 67. min, 2. a 3. gól – pěkná rychlá akce 78. a 80. min) a zápas otočili ve svůj prospěch. Vítězný stav 3:1 jsme udrželi do konce zápasu.