Výhrou v posledním kole „áčko“ vybojovalo pěknou konečnou sedmou pozici

Rokycany – „A“ muži 1:2 (0:0)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Soldát, Kdolský, Čejda (63.Bartůšek), M.Sirotek (75.P.Sirotek), Senft, Haas (89.Hofman)

Videozáznam utkání: ZDE

Hlasování o hráče kola: ZDE (--> Adam Bartůšek)

Tatran odjel k zápasu bez zraněného Lípy a Kvěcha, nemocných Dvořáka s Peškem a v práci byl Němec. Zápas začal náporem Tatranu a už ve čtvrté minutě mohl skórovat Brotánek po rohu, kdy na něj zívala prázdná branka, ale k míči mu chyběli centimetry. V šesté minutě se vrhl po míči hlavou Čejda v souboji s brankářem, míč šel těsně vedle a Kuba to odnesl vyraženým dechem. V 8.minutě propadla naše obrana /stopeři/ a domácí hráč sám před Capouchem střílel vedle! Naši odpověděli nádhernou přihrávkou Kdolského na nabíhajícího Soldáta, který zalepil nádherně míč a sám před brankářem střílel levačkou nad. Potom se o zakončení postaral Sirotek, ale s jeho střelou si domácí brankář poradil. Ke slovu přišli i domácí, kteří kopali dvakrát roh, ale bez úspěchu. Ve 32.minutě kopal Kdolský trestný kop, míč poslal přesně na hlavu Vystyda a ten v koncovce selhal - naše čtvrtá čistá neproměněná gólovka! Když běžela 34.minuta dopravil míč do sítě Brotánek, ale z ofsajdu. Ve 37.minutě se vyznamenal Capouch, který chytil z bezprostřední blízkosti ránu domácího hráče - jednalo se o zákrok roku! Druhý poločas začal faulem Vystyda a penaltou, kterou proměnil domácí Král - 1:0. Tatran se snažil okamžitě odpovědět Vystydem, ale jeho hlavička skončila v náruči domácího brankáře. V 51.minutě už bylo na lavičce Tatranu veselo, Soldát našel Haase, ten si pohrál s domácí obranou a levačkou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 1:1. Potom se pokoušeli strhnout vítězství na stranu Tatranu Haas a Bartůšek, ale domácí brankář byl proti. Přesto musel domácí brankář do sítě pro míč v 77.minutě, to Repetný našel Bartůška a ten v pádu přeloboval domácího brankáře a poslal Tatran do vedení 1:2. Domácí se pokusili o okamžitou odpověď, v 79.minutě se dostal k odraženému míči Král a trefil tyč. V 82.minutě ho napodobil náš Kdolský, který olízl tyč z trestného kopu. V 86.minutě předvedli infarktovou situaci naši borci, Haas utekl po křídle nahrál Bartůškovi, který předložil míč před prázdnou branku Senftovi a ten zbrkle vystřelil vedle, jak se říká, mohlo být vymalováno. Naštěstí si naši hráči vítězství pohlídali. Pochvalu zaslouží všichni hráči a naši diváci, kteří nás přijeli opět povzbudit - hoši děkujeme. Tato výhra zároveň určila konečnou podobu tabulky, v které jsme při naší divizní premiéře nakonec obsadili velmi dobré sedmé místo.