Výhra za tři body posunula Tatran na šesté místo se 41 body

Capouch - Kdolský, Vystyd, Řehák (88.Bartůšek), Repetný, Soldát (90.Valenta), Kvěch (85.Sirotek), Dvořák (74.Lípa), Senft, Haas (78.Pešek), Němec

Videozáznam utkání: ZDE

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Do sestavy kola byl vybrán Michael Dvořák, podpořte ho v hlasování!

Před zápasem převzal náš brankář Pavel Capouch ocenění za vítězství ve čtenářské anketě „Fotbalista Příbramska 2015“. Trofej mu předal J.Hájek ze sportovní redakce Příbramského deníku, který soutěž organizoval. Pavlovi samozřejmě blahopřejeme! Zápas začal lépe Tatran a prvních 15 minut byl lepší. Hned na začátku jsme kopali roh a v 9.minutě pěkně vystřelil z trestného kopu Kdolský. Když běžela 11. Minuta, poslal nádherný centr Haas na hlavu vysoko vyskakujícího Soldáta, který překonal brankáře, ale míč se bohužel odrazil od břevna ven. Když kopali hosté ve 12. minutě roh, vytáhl perfektní zákrok Capouch. Pěkná střela Kvěch skončila v náruči hostujícího brankáře, to končila 15. minuta. Hosté hlavně hrozili v prvním poločase ze standartek a po jedné se opět vyznamenal Capouch. Ve 29. minutě zakončoval po akci Repetného Dvořák. Závěr poločasu patřil Tatranu, ve 41. minutě rozjel pěknou akci Soldát, uvolnil Němce a ten perfektně našel na zadní tyči nabíhajícího Senfta, který poslal Tatran do vedení 1:0. Hned na to unikl Dvořák, ale jeho centr šel Němcovi na paty. Druhý poločas se čekalo na chybu soupeře, hosté většinou končili na hranici pokutového území. Tatran vystřelil Kdolským, po rohu skončil míč v náruči brankáře. V 67. minutě prosvištěla bomba Vystyda těsně kolem tyče. V 74. minutě už bylo 360 divákům veselo, Repetný vyrazil do neuvěřitelného úniku, přešel přes dva hráče a prudce vystřelil. Míč trefil kraj tyče a vypochodoval z branky ven k rohovému praporku, tam ho získal Němec, nahrál volnému Haasovi, který trefil brankáře, ale naštěstí se míč znova k němu odrazil a pro „Pepka“ nebyl problém míč uklidit do branky - 2:0. V závěru byl blízko třetí branky Senft. Na hráčích Tatranu bylo vidět, že chtějí konečně zvítězit doma za tři body. Přestože se v zápase objevovaly chyby, tak všichni hráči dřeli a odměna v podobě tří bodů byla zasloužená. Chválím bez rozdílu všechny hráče, kteří se podívali na hřiště. Teď nás čeká doma Hořovicko, které vede soutěž. Zápas se hraje v neděli 29.5.2016 od 17.00 hod.