"A" mužstvo těsně podlehlo třetiligovému soupeři

[22. 2. 2017 12:01:40]

Sobota 25.3.2017 – UMT Dobříš

„A“ muži – Štěchovice 2:3 (0:1)

Glogar - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek, Kdolský, Dvořák (67.Čejda), Soldát (80.Matoušek), Senft (80.Krůta), Sirotek (46.Valenta)

Tatran sehrál výborný zápas proti třetiligovému mužstvu ze Štěchovic. Do utkání nastoupil bez tří opor (Capouch, Haas  /zranění/, Němec/práce/) a podal výborný výkon, kterému by slušela remíza. Se zápasem před týdnem v Milevsku se to nedá srovnat, prostě se soupeřem roste chuť a výkon. Do 27.minuty jsme měli více příležitostí než hosté. Jenže opět platilo otřepané nedáš dostaneš. Naši hráči vyšachovali obranu hostů a vybídli Senfta ke skórování, ale ten bohužel přestřelil. Z protiútoku vytáhl Glogar prudkou střelu na roh, po rohu předvedl opět skvělý zákrok a vyrazil prudkou hlavičku, jenže další náběh nezachytila naše obrana a vystřelený míč se otřel o tyč a skončil v brance - 0:1. Tatran kolem 60. minuty začal tlačit a výsledkem byla vyrovnávací branka v 67.minutě. To Kdolský kopal roh a na zadní tyči dorazil míč do branky Brotánek. V 80.minutě jsme dostali smolnou branku, Glogar opět předvedl výborný zákrok, ale bohužel vyražený míč skončil na hlavě hostujícího hráče a bylo to 1:2. Třetí branka padla po kopu z rohu, když i zde si náš brankář na míč sáhnul. Standartní situace, které hosté kopali, byly všechny nebezpečné, protože měli výškovou převahu. Po rozehrání poslal dlouhý míč za obranu Vystyd na nabíhajícího Hájka, kterého fauloval v pokutovém území obránce, penalta. Tu proměnil Brotánek a upravil na konečných 2:3. Tentokrát si mužstvo zaslouží pochvalu a jedničkou byl Glogar. Poslední přípravný zápas hrajeme v sobotu 4.3. od 14.00 hod.ve Voticích.