V Sedlčanech vidělo 520 diváků vynikající fotbal a vítězství Tatranu nad lídrem soutěže z Hořovic

[30. 5. 2016 7:13:56]

A“ muži – Hořovicko   2:1 (0:0)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Soldát (90.Valenta), Dvořák (78.Kvěch), Kdolský, Senft, Lípa (88.Sirotek), Haas (84.Pešek)

Fotogalerie z utkání: ZDE   (David Štverák)

Videozáznam utkání: ZDE

Do sestavy kola se dostali T.Řehák a M.Kdolský! Podpořit je můžete v hlasování ZDE.

Tatran zaskočil hned od začátku soupeře aktivním napadáním. Hosté si nevěděli s aktivní hrou Tatranu rady a chybovali v rozehrávce. Tatran měl v prvním poločase herní převahu, kterou se snažil zakončovat. O střelbu se pokoušeli prvních patnáct minut Senft, Repetný, Kdolský, Dvořák. Ve 28. minutě byl Tatran blízko ke vstřelení branky, to Kdolský zahrával trestný kop na hlavu Vystyda a jeho tvrdá střela se odrazila od hostujícího hráče na roh. Tatran kopal hned tři, při posledním zakončoval Haas. Ve 32. minutě přišla další nádherná akce našich hráčů na jeden dotek, Kdolský našel Soldáta ten z první Lípu a jeho střela těsně minula dlouhou tyč! Když běžela 35. Minuta, udělali hráči Tatranu první chybu a hned to smrdělo brankou, naštěstí stříleli hosté nad. Ve 37. minutě se uvolnil na hranici velkého čtverce Haas, ale mířil vedle. Ve 40. minutě obrovský závar před brankou hostů, ale Tatran z toho vytěžil jen dva rohy. Poločas zakončil Lípa střelou vedle. Druhý poločas začal Tatran znova aktivně a po akci Kdolský Haas se kopal roh. V 51. minutě už bylo v Sedlčanech veselo. Tatran zahrával třetí roh a míč, který směřoval do branky hostující hráč Kaufman vyrazil rukou a kopala se penalta, kterou Brotánek bezpečně proměnil - 1:0. Radost trvala ale jen sedm minut, první střelu z blízkosti stačil ještě Capouch vyrazit, ale jen do klína hostujícího Hájka, který míč donesl až do branky - 1:1. Od té doby se ve skvělé atmosféře hrál fotbal nahoru dolu a podílela se na tom obě mužstva. Nádherně prošel přes celé hřiště Brotánek a Lípa jeho akci zakončoval bombou přes celou branku. Na rozhodující chvíli, která rozhodla o vítězi si diváci počkali do 76. minuty a ta akce stála za to. Repetný poslal do úniku Lípu, toho křižoval obránce, hostující hráči si mysleli, že je veškeré nebezpečí zažehnáno a vůbec si nevšímali nabíhajícího Haase. Lípa míč vypíchnul, unikl kolem lajny a poslal míč na hlavu Haase, který do protipohybu brankáře skóroval - 2:1.Tatran si už nenechal vítězství vzít a v pohodě už zápas dohrál. Všichni hráči odvedli stoprocentní výkon a zaslouží si obrovskou pochvalu. Přesto bych vyzvedl Kdolského, který vygumoval Nademlejnského a tím rozbil celou hru hostujícího mužstva. V sobotu zajíždí Tatran do Prahy na Aritmu, kde se hraje od 10.15 hod a mužstvo jede auty.