V prvním přípravném utkání "Áčko" remizovalo s Milevskem 3:3

sestava pro první poločas:

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Řehák, Kdolský, Hájek, Kvěch, Soldát, Urban, Haas

druhý poločas:

Capouch - Sůsa, Strnad, Čejda, Lípa, Urban, Matoušek, Senft, Dvořák, Hájek, Bartůšek

Tatran nastoupil do zápasu s navrátilci z hostování Kvěchem a Kdolským, kteří budou pro Tatran posilou. Dále zkoušíme Urbana, který hrál za Benešov a Hájka, hráče Sedlce-Prčice,  který hostoval v Písku. Do 39. minuty byl Tatran lepší a Capouch v brance bez práce. Tatran šel do vedení v 27. minutě, když skóroval Haas - 1:0. Na 2:0 zvýšil Soldát, kterému přihrál  Kdolský – 36. minuta. Hosté kopali ve 39. minutě roh a Haasem nepokrytý hráč pohodlně snížil na 2:1. Ve 42. minutě propadli všichni čtyři středoví hráči a soupeř vyrovnal na 2:2. Rovněž ve druhém poločase měli naši hráči více brankových příležitostí, ale proměnili jen jednu v 53. Minutě, když Lípa prodloužil hlavou na Bartůška ten utekl a chladnokrevně skóroval - 3:2. V 58. minutě bylo vyrovnáno, když hosté kopali trestný kop z hranice pokutového území a dobře kopnutý míč přes zeď viděl Capouch až v brance – 3:3. Další šance zůstaly na obou stranách nevyužity. Koho pochválit za první poločas: Kvěcha a Soldáta; za druhý poločas Čejdu a Bartůška. Utkání přihlíželo asi 100 diváků. Další zápas hrajeme opět v neděli ve Vysokém Chlumci od 17.00 hod., když hostíme v předkole poháru FAČR Český Brod.