V předposledním přípravném utkání si „A“ mužstvo poradilo s Dobříší

[24. 2. 2020 8:13:49]

MFK Dobříš – „A“ muži    1:3 (0:1)

Glogar - Repetný, L.Brotánek, Řehák, P.Lípa, Soldát, M.Dvořák, Novotný, D.Čipera (46.M.Krůta), K.Kvěch, M.Sirotek (46.L.Matoušek)

Předposlední přípravný zápas sehrál Tatran s tradičním soupeřem, který rovněž hraje divizi, ale skupinu A. Tatran začal zápas aktivně a hned po rozehrání se řítil na branku Soldát, ale nedal! Ve třetí minutě založil pěknou akci Čipera, který našel v náběhu Sirotka, ten míč zatáhl k brankové čáře a výbornou přihrávku adresoval do pokutového území na Kvěcha, který si s ní výborně poradil a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout - 0:1. Po patnácti minutách se začala hra vyrovnávat v poli, ale před brankou domácích bylo živo, buď střely zlikvidoval brankář, nebo šly vedle. Domácí se proti dobře pracující obranné hře našeho mužstva neprosazovali, o tom svědčí že náš brankář byl bez práce. Druhý poločas začal stejně jako první, když si na kolmou přihrávku Krůty naběhl Lípa a skóroval - 0:2 v 47.minutě. Potom naše mužstvo polevilo a Glogar musel taky něco chytit. Ale v 63.minutě už na střelu domácího hráče nestačil a domácí snížili na 1:2. Naši odpověděli zvýšenou aktivitou, ale Dvořák sám před brankářem po pěkné akci na jeden dotek nedal! Svojí chybu napravil v 80.minutě, Matoušek získal míč, nádherně posunul do leva na rozeběhnutého Lípu a ten poslal míč jako na podnosu na Dvořáka a ten se tentokrát nemýlil - 1:3. Škoda špatného počasí, které fotbalu neprospělo. Poslední přípravný zápas a generálku na jarní odvety sehrajeme doma v sobotu od 14.00 hod. proti Komárovu.