V posledním přípravném utkání „áčko“ jasně zvítězilo

[5. 8. 2015 23:19:54]

„A“ muži – Votice    6:0 (3:0)

sestava:

Capouch - Čejda, Bartůšek, Vystyd, Pešek, Kdolský, Dvořák (60.Matoušek), Kvěch, Soldát, Sirotek, Bartůšek (41.Šťovíček)

Začátek zápasu patřil patnáct minut hostům, jelikož trenéři chtěli od hráčů, aby konečně odehráli zápas bez branek a překvapili soupeře brejky. To se stoprocentně povedlo, ve 22. minutě nádherně poslal do brejku Kvěch Kdolského, který krásně přeloboval vybíhajícího brankáře - 1:0. Od té doby začal mít Tatran na vrch. Ve 33. min. prostrčil míč mezi beky Pešek na nabíhajícího Dvořáka a bylo to 2:0. Třetí branku přidal Bartůšek ve 35. minutě, když ho našel Soldát - 3:0. V 64. minutě dostal na střed branky přihrávku Matoušek od Kdolského a bylo to 4:0. V 69. minutě už to byl diváky vytoužený bůr, když vyzval Kdolský ke skórování Sirotka - 5:0. V 78. minutě našel Šťovíček na malém vápně Peška a bylo to 6:0. Branek mohlo být ještě víc, kdyby Bartůšek, Čejda, Pešek, Kdolský, Soldát, Kvěch proměnili své šance. Je dobře, že jsme neobdrželi branku a šest jich před mistrovským zápasem nastříleli. Stínem zápasu bylo zranění Bartůška, který skončil v nemocnici. Adamovi přejeme brzké uzdravení a návrat na travnaté plochy.

Skončila příprava a v sobotu začneme poprvé zápasy v divizi. V přípravných zápasech jsme dvakrát vyhráli, dvakrát hráli nerozhodně a dvakrát prohráli, při skóre 20:15. Hra dopředu se musela líbit, horší to bylo v obrané činnosti. Na náš vkus jsme dostávali hodně laciných branek. To se nám v soutěži nestávalo. Do Třeboně odjedeme bez zraněných Bartůška a Haase, a už teď se těšíme na jejich návrat. Odjezd do Třeboně je v sobotu v15.45, hraje se od 19.00 hod.