V posledním podzimním domácím zápase "Áčko" podlehlo Aritmě na penalty

„A“ muži – Aritma Praha 2:2 (1:0)  na penalty 3:5

Capouch – Řehák, Vystyd, Brotánek, Lípa, Repetný (81.Hofman), Kdolský, Hájek (74.Čejda), Soldát, Sirotek (71.Valenta), Němec

Diváci: 280

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Tatran, jako tradičně proti soupeři z horních pater, předváděl dobrý fotbal a byl od začátku agilní. Střely Němce, Kdolského, nebo Repetného, ale bohužel minuly cíl. V další zajímavé situaci přihrával Soldát do gólové šance Sirotkovi, ale ten trefil na brankové čáře stojícího beka. A tak gólová radost vypukla až ve 30. minutě, to neudržel tvrdou střelu Kdolského hostující brankář a důrazný Hájek poslal míč do sítě - 1:0. Další naše střely nenalezly cíl. Hosté v prvním poločase dvakrát ohrozili naší branku, ale výborný Capouch byl vždy na místě, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas začal opět v režii Tatranu, a když v 52. minutě utekl Němec a poslal centr před branku, na který si naběhl Soldát a hlavou poslal Tatran do dvoubrankového náskoku, vypadalo to, že všechny body zůstanou doma – 2:0. Bohužel Aritma dala brzo kontaktní branku. To běžela 54. minuta a Aritma kopala roh, naši hráči dopravili míč jen dvacet pět metrů od středu branky a odražený míč hostující hráč tvrdě vystřelil do klubka hráčů, Capouch uviděl míč na poslední chvíli a už ho nedokázal vyrazit - 2:1. V 74. minutě navíc hosté po zákroku našeho brankáře zahrávali pokutový kop a vyrovnali na 2:2. My jsme měli ještě šanci skórovat po střelách Valenty a Čejdy, ale hostující brankář byl proti. Capouch rovněž ještě v závěru vychytal další vyloženou gólovou příležitost hostů. Penalty to už je o štěstí, a to stálo na straně hostů, kteří proměňovali s přehledem, zatímco my jsme nedali hned první Řehákem. Poslední zápas hrajeme v neděli v Sušici a povinnost volá s posledním mužstvem, které ještě nezískalo ani bod vyhrát. Soupeř se ovšem nesmí ani na minutu podcenit. Mužstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon, i když nám chyběli dva klíčoví hráči: Haas pro nemoc a Dvořák pro zranění. Vyzdvihnout je potřeba hlavně výkony Capoucha, Repetného, Němce a Lípy.