V dalším přípravném zápase, Béčko remizovalo s rezervou Dobříše.

[6. 3. 2017 9:34:36]

V dalším přípravném zápase jsme se na UMT v Dobříši střetli s místním „B“ týmem. Po řadě omluvenek jsme složitě dávali dohromady alespoň 11 hráčů. Zápas jsme nakonec mohli odehrát díky obětavosti dorostenců (Dřevojan, L. Matoušek, P. Sirotek, Stibor), kteří dopoledne odehráli celý zápas v Milevsku a museli odehrát i podstatnou část našeho utkání.

MFK Dobříš „B“– Tatran Sedlčany „B“ 2:2 (1:0)

G: Matoušek L., Otradovec

Sestava Tatranu: Dřevojan F.  – Bartůšek, Pudil, Ségl, Dvořák J.– Pecholt (60.Sirotek P.), Matoušek P., Otradovec, Sirotek P.(45.Matoušek L.) – Lípa V., Matoušek L.(30.Stibor).

V zápase moc fotbalové krásy k vidění nebylo. S větrem v zádech byl v první půli aktivnější domácí celek a v 35.minutě se sám před brankářem chytře prosadil domácí veterán Suchan 1:0. Naše hra byla plná nepřesných přihrávek, přesto jsme se dostali do slibných šancí. Lípa s Bartůškem ale neproměnili. Hned v úvodu druhé půle se z 20 metrů trefil opět domácí Suchan 2:0. Od té chvíle jsme byli přeci jenom aktivnější a přes další neproměněné šance se nám nakonec podařilo vyrovnat. Nejdříve v 73.minutě pěkně vysunul Stibor Lukáše Matouška a ten sám před brankářem nezaváhal 2:1. Hned o dvě minuty později se středem důrazně prosadil Filip Stibor a brankářem vyražený balón hlavičkoval do prázdné brány Otradovec 2:2.

Další příprava nás čeká v sobotu 11.března. Od 10:00 se střetneme na UMT ve Voticích s Maršovicemi.