V Českém Krumlově se „áčku“ vstřelit branka nepodařila

Český Krumlov –„A“ muži    1:0 (1:0)

sestava:

Capouch - Kdolský, Řehák, Brotánek, Repetný, Soldát, Kvěch, Dvořák (68.Čejda), Senft, Haas (76.Sirotek), Němec

Videozáznam utkání: ZDE

Tatran začal zápas rohem, ale bez zakončení. Naši hráči byli častěji u míče a nedovolovali domácím počáteční tlak. V 10. minutě měl jít Tatran do vedení, Dvořák našel dlouhou přihrávkou na pravé straně nabíhajícího Soldáta, ten zatáhl míč k brance soupeře a na středu pokutového území našel osamoceného Kvěcha, ten ale trefil jen brankáře na středu branky! Při této šanci se opět projevila naše slabost, špatná komunikace, kdyby na Kvěcha někdo zavolal, že je sám mohl jít s míčem až do branky. Domácí se dostali k naší brance poprvé v 18. minutě a hned z toho byl gól. Nejdříve prohrál hlavičkový souboj Řehák, potom mohl míč odhlavičkovat Brotánek, ale chyboval a domácí hráč Svoboda měl cestu do naší branky otevřenou, udělal kličku brankáři a vstřelil gól na 1:0. Naši hráči se pokusili ve 20. minutě o odpověď, Capouch poslal dlouhý míč na Němce, ten utekl obránci a nacentroval na Haase, ale nebylo z toho nic. Ve 34. minutě musel krotit nepříjemnou střelu Capouch. Ve 40. minutě vystrašil Kdolský dalekonosnou střelou ze čtyřiceti metrů domácího brankáře, který jí s námahou vyrazil na roh. Druhý poločas začal velkým náporem Tatranu, který trval celých 45 minut. Domácí hráči se dostali na naší polovinu jen třikrát a na naší branku vystřelili jednou. Byl to opět Svoboda, ale Capouch ho vychytal. My jsme měli šanci v 50. minutě, ale střelu Haase na přední tyč vyrazil domácí brankář na roh. Po rohu přistál míč na zadní tyči u překvapeného Haase, který nezakončil, přesto byla v pokutovém území pořádná mašlovačka, kdy se pokoušel zakončit Brotánek a po něm ještě Němec, ale bez úspěchu, protože domácí bránili hubené vedení se všemi hráči. V 60. minutě si udělal Dvořák ze tří domácích hráčů u brankové lajny slalomové tyče, ale bohužel mu nikdo nenaběhl pod sebe na přihrávku a tak Michal zakončoval sám a byl z toho jen roh a další závar. V 66. minutě zůstal praporek pomezní rozhodčí překvapivě dole a Soldát postupoval ze strany sám na branku, ale trefil jen na zemi ležícího brankáře!!! To byl rozhodující moment celého zápasu. V dalším průběhu nechával rozhodčí hře spád, i když několikrát mohl pro nás namísto ponechané výhody nařídit trestný kop z výhodné vzdálenosti. V utkání jsme obdrželi celkem šest žlutých karet, když z toho byla jedna velmi zvláštní, když jí dostal Řehák za faul na vlastního spoluhráče. Za druhý poločas si zaslouží pochvalu všichni hráči. I střídající Čejda a Sirotek se okamžitě zapojili do hry a nedovolovali domácím hru vyrovnat. Domácí trenér po zápase prohlásil, že pod takový tlak se nedostali ani s vedoucím týmem soutěže Hořovickem! Nejlepší tři: Senft, Capouch a Němec. Další zápas hrajeme doma v neděli 22.5.2016 od 17.00 hod. proti Čížové.