Uzdravený brankář Capouch vychytal Tatranu dva body

„A“ muži – Doubravka   0:0  (4:2 na penalty)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný (84.Čejda), Kdolský, Kvěch, Dvořák (62.Soldát), Senft, Haas (75.Sirotek), Němec

Videozáznam celého utkání: ZDE

Fotogalerie z utkání: ZDE  (David Štverák)

Zápas začal lépe Tatran, který hned v první minutě ohrozil branku soupeře a hostující brankář lovil míč mezi nohama. V 10. minutě se po akci Němce kopal roh, bez úspěchu. Ve 22. minutě kopal trestný kop Kdolský a po jeho střele, kterou opět lovil hostující brankář u tyče, se kopal další rohový kop. Po jeho zahrání měl na hlavě gól Vystyd, ale střela šla nad. Opět pro diváka hezká akce, po vhozeném autu Kdolského dostal míč Němec, patičkou vyzval ke skórování Haase, ale jeho střela na zadní tyč minula branku o centimetry! Potom se ohlásili hosté a navrátilec po zranění do branky Capouch musel ukázat, že ze své formy nic neztratil. Ve 40.minutě se se domácí dožadovali odpískání penalty, když se jim zdálo, že střelu Dvořáka mířící do branky srazil hostující hráč ke svému brankáři rukou. Druhý poločas začal náporem Tatranu a v 53. minutě byl unikající J.Repetný faulován a po druhé žluté kartě vyloučen hostující Knakal. Kdolský z trestňáku těsně minul vzdálenou tyč. Po vyloučení měl Tatran více ze hry, a přesto mohli i hosté dvakrát skórovat, jednou šla střela vedle, jednou předvedl výborný zákrok Capouch. Nejblíže ke gólu měl Němec, který po pěkné akci obešel brankáře, ale míč mu zůstal pod nohou a ze šance nebylo nic. Další naše střely Senfta nebo Kvěcha likvidoval hostující brankář. A tak přišli na řadu penalty, a v nich opět předvedl své umění Capouch, který dvě chytil a jelikož naši střelci byli 100%, připsal si Tatran druhý bod. Našim nejlepším hráčem byl brankář Capouch, který se vrátil po zranění a dobře mu sekundoval Kdolský. Utkání přihlíželo 380 diváků. Další zápas sehrajeme v sobotu v Českém Krumlově, kde se hraje už od 10:15 hod.