Těsná výhra v generálce na druhou divizní sezónu

[11. 8. 2016 21:49:52]

„A“ muži – Votice 2:1 (1:0)

Sestava 1.pol.: Capouch - Řehák, Vystyd, Hofman, Lípa, Kdolský, Dvořák, Kvěch, Senft, Haas, Němec

Sestava 2.pol.: Capouch - Čejda, Hofman, Brotánek, Lípa, Repetný, Krůta, Hájek, Valenta, Němec, Senft

Votice znova nezklamali a pojali zápas jako mistrovský. Naši hráči začali hrát až po vstřelení první branky. Do konce poločasu už se hrálo pod taktovkou Tatranu. Branka padla po akci Němce, který přihrál na gól Kvěchovi - 1:0. Tatran ještě neproměnil několik tutovek, a tak poločasový výsledek neodpovídal dění na hřišti. Do druhé části trenéři sestavu značně prostřídali, a tak byl druhý poločas vyrovnaný. Hosté vyrovnali v 68. Minutě po nedorozumění v naší obraně - 1:1. V závěru ovšem rozhodl o naší výhře Senft po pěkné spolupráci s Němcem - 2:1. Příprava skončila a v sobotu nás čeká mistrovský zápas v Klatovech. Odjezd je ve 13.15 hod.