Těsná domácí prohra staršího dorostu s týmem z čela tabulky

30.kolo KPSD, středa 3.6.2015, Sedlčany (předehrávka)

St.dorost – Kosmonosy    1:2 (1:0)
G: vlastní

Glogar – Míka, Kabíček, Hofman, Štemberk – Otradovec, Lípa, Stibor, Lhota  – J.Novák, Procházka
Střídali: Žirovnický, Počepický

V předehrávce 30. kola jsme hostili Kosmonosy, které bojují o celkové prvenství. V minulém kole navíc přesvědčivě zvítězili na Spartaku Příbram, a tak se dal očekávat velmi těžký zápas. Nakonec průběh utkání, které se hrálo ve velkém vedru, vůbec nenasvědčoval faktu, že obě mužstva dělí v tabulce deset pozic. První poločas přinesl klidný fotbal a jen chvílemi se něco dělo v pokutových územích.  Obě dvě družstva si vytvořila několik dobrých příležitostí, i když je pravda, že ty hostující byly větší a při jejich likvidaci se T.Glogar v brance musel pořádně ohánět. Herně to ovšem bylo dost vyrovnané a nakonec i jediná branka v první části padla do hostující branky. Ve 40.minutě zatahoval míč po lajně T.Procházka a jeho ostrý přízemní centr si dobíhající obránce srazil do vlastní branky – 1:0. O přestávce se zdálo, že naši hráči jsou na tom tentokrát dobře i fyzicky a chtěli se o úspěch i v druhém poločase poprat. Bohužel úvod druhé části nám vůbec nevyšel. Hned po několika minutách soupeř srovnal na 1:1 a přibližně v 53.minutě hostující hráč prošel do vápna a přihrávkou pod sebe vyzval nabíhajícího nekrytého hráče k otočení výsledku – 1:2. Od  této chvíle se toho už na hřišti dále moc neudálo, když soupeř začal hrát pozičně na udržení výsledku a naším se útočná hra příliš nedařila. Bohužel se příliš nezdařil ani závěrečný tlak, a tak utkání skončilo těsnou výhrou Kosmonos 1:2, která je velmi přiblížila k titulu krajského přeborníka. Poslední utkání letošní sezóny odehrajeme v sobotu 6.června na Tatranu Rakovník.