Tatran zůstal na vítězné vlně a veze z Prahy tři body

[10. 6. 2017 15:58:57]

Aritma Praha – „A“ muži 0:3 (0:0)

Capouch - Řehák, Hofman (69.Glogar), Brotánek, Hájek, Soldát, Kvěch (83.J.Dvořák), Kdolský, M.Dvořák (69.Krůta), Sirotek (83.L.Matoušek), Senft

Videozáznam celého utkání: ZDE

Tatran odjel do Prahy s cílem udržet šestou příčku, ale začátek zápasu se nám nevydařil. Do patnácté minuty to vypadalo, jako by se mužstvo sešlo poprvé v životě. Všechny naše přihrávky končily na kopačkách domácích hráčů. Naštěstí domácí byli v koncovce jaloví. Ve druhé minutě házeli dlouhý aut na hlavu Podobskýho, který trefil břevno a dorážku chytil Capouch. Z rohů domácí nic nevytěžili a co prošlo, skončilo v náruči Capoucha. Od patnácté minuty se začala hra vyrovnávat a naši hráči zahrozili z rohu. Ve 29. minutě se uvolnil M.Dvořák a jeho střela skončila vedle tyče. V 31. minutě kopal roh Kdolský a domácí bek trefil pod tlakem vlastní tyč! O zakončení se pokoušeli také Sirotek a Hájek, ale byl z toho jen další roh. Domácí vystřelili z dálky na Capoucha ve 38. minutě a Pavel vyrazil míč na roh. My hned odpověděli dvěma rohy a druhý kopaný Kdolským skončil na břevnu. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas začal náporem Tatranu, po straně utekl Sirotek a Stareček v bráně domácích vyrazil míč na roh, po kterém skončil míč nad brankou po patičce Hájka. Ve 49. minutě rozehrál rychle Capouch na Hájka a opět z toho byl roh, který zakončoval Kdolský vedle. V 54. minutě přišla naše pěkná akce v pokutovém území, Kdolský přihrál Senftovi a jeho tvrdou střelu srazil domácí stoper do branky - 0:1. O deset minut později založil naší akci M.Dvořák, přihrál do běhu Soldátovi a ten našel nabíhajícího Senfta, který rozvlnil síť podruhé - 0:2. Za pět minut nato trefil břevno Brotánek po přihrávce Kdolského. V 77. minutě přišel gól roku - Krůta přiťukl míč na Kdolského, který z 25 metrů vymetl šibenici, že si pavouk nestačil sbalit nádobíčko - 0:3. A znova výborně hrající Kdolský za chvíli vyzval ke skórování Soldáta, který se snažil Starečka přelobovat, ale ten konečky prstů vyrazil míč na roh. Za druhý poločas si zasluhují hráči absolutorium, hráli na dobrém place výborný fotbal. Výborný byl Kdolský, spolehlivě zahrála obrana v čele s Capouchem a výsledkem je nula na kontě domácích hráčů. Křest ohněm zvládl na postu stopera dorostenec Hofman bez ztráty kytičky. Další dorostenci L.Matoušek, Krůta a Glogar se rovněž na hřišti neztratili a to bude jednou budoucnost Tatranu.

Poslední domácí utkání sezóny sehraje "A" mužstvo po dohodě se soupeřem v pátek 16.6.2017 od 19 hodin!!!