„A“ muži – Mariánské Lázně   2:0 (1:0)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek, Kdolský, Dvořák (74.L.Matoušek), Soldát (88.P.Sirotek), Senft (82.V.Lípa), Němec (90.Hofman)

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Videozáznam celého zápasu: ZDE

Hned v první minutě vystřelil na branku hostů Senft. V 10. minutě střílel nad Němec. Ve 12. minutě se měla kopat penalta po faulu na Kdolského, ale abychom byli spravedliví, tak v 89. minutě se asi měla kopat na i nás. Přestože to vypadá, že jsme měli dobrý nástup do zápasu, není to pravda, naše mužstvo působilo ospalým dojmem. A tak nás vystrašila střela hostů do tyče v 17. minutě. My jsme okamžitě odpověděli agilním Senftem, ovšem zakončení rovněž do tyče. Senft se neustále pokoušel o střelbu, ve 23. Minutě střílel slabě do středu branky a ve 26. minutě nad. Hosté většinou končili u naší obrany a trestné kopy kopali buď vedle, nebo je naši hráči odhlavičkovali. Ve 29. minutě nejlepší hráč na hřišti Kdolský vybojoval míč na váhajícím obránci, přihrál Hájkovi a ten na Němce, pro kterého nebyl problém poslat míč do opuštěné branky - 1:0. V 36. minutě se dostal za obránce Němec a v tísni střílel nad. Ale ve 41. minutě přišla naše super šance, Kdolský našel na malém vápně Němce, ten se s míčem rychle otočil, ale jen špičkou kopačky trefil přímo brankáře. I ve druhém poločase hosté zlobili, ale tutovku si nevypracovali. Nejnebezpečnější akci měli po trestném kopu, který prošel houštinou hráčů k Capouchovi, který míč vytěsnil nohou. Naše střely končily po většinou taky vedle. V 70. minutě hodil Hájek dlouhý aut do pokutového území, kde ho hlavou posunul Senft na Soldáta, který ho přiťukl zpátky Senftovi a jeho levačka rozvlnila síť - 2:0. Blízko ke gólu byl Soldát, když na jeho střelu vůbec hostující brankář nereagoval, ale bohužel skončila na břevnu. V 84. minutě mohl navýšit skóre dorostenec Matoušek, ale střela skončila vedle a vzápětí další pokus nad. Jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti byl Kdolský, jemu dobře sekundoval Senft, ale ani ostatní hráči nezklamali. Body zůstaly zaslouženě doma. V příštím kole hrajeme prestižní okresní derby na Dobříši. Zápas se uskuteční v sobotu od 17.00 hod.