Tatran veze z Jankova dva body za další výhru na penalty

[11. 9. 2017 7:28:44]

SK Jankov – „A“ muži   1:1 (0:0)    na penalty 3:4

Capouch – Hofman (88.Čejda), Brotánek, Lípa, Repetný, Soldát, Kvěch, Kdolský, Sirotek (67.Valenta), Hájek, Němec

Od začátku zápasu měl více ze hry Tatran. Domácí si nevěděli rady s rychlým napadáním našich hráčů. Bohužel i my jsme ztratili hodně míčů nepřesnou přihrávkou. V prvním poločase jsme kopali osm rohů a několik trestných kopů, ale bohužel bez gólového efektu. Blízko ke gólu měl Kdolský, kdy po jeho rohu poskakoval míč po břevnu. Michal Kdolský byl po celý zápas aktivní ve střelbě, ale bohužel mířil buď do brankáře, nebo šly střely těsně vedle, či nad branku. Nejhezčí naše akce byla v 10. minutě, Soldát obešel hráče, nahrál Němcovi, ten utekl a nacentroval na Hájka, který hlavičkoval těsně nad břevno. Domácí hrozili, stejně jako my, hlavně ze standardních situací, ale všechny skončily daleko vedle. A tak poločasový výsledek 0:0 odpovídal dění na hřišti. Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném rytmu. V 55. minutě ztratili naši hráči míč a bylo zle neveselo, protože první střela, která od začátku zápasu mířila na naší branku skončila na tyči a od ní se odrazila do branky. A tak se domácí díky hlavě Burgera ujali vedení 1:0. Naši hráči okamžitě přidali a hnali se za vyrovnáním. Na to jsme čekali jen pět minut a konečně jsme skórovali po kopu z rohu. Kdolský ho zahrál na hlavu Brotánka a domácí brankář šel míč vylovit se sítě - 1:1. Další střely Kdolského a Němce skončily mimo. Domácí už rovněž branku netrefili, a tak se šlo na penalty. První tři domácí proměnili, přesto že si Capouch na dvě šáhl. Za nás uspěli Soldát, Kvěch a Brotánek. Čtvrtou domácí penaltu Capouch chytil. Za nás bombou proměnil Hájek, a když poslední domácí hráč branku netrefil, bylo rozhodnuto, že Kdolský už kopat nemusí. Za dva získané body na hřišti soupeře si hráči pochvalu zaslouží. Nejlepší hráč na hřišti byl Pavel Lípa.

Další zápas hrajeme doma proti Malši Roudné od 16.30 hod. v neděli 17.9.2017.