Tatran si veze s posledního venkovního zápasu bod

Klatovy – „A“ muži 1:1 (0:0)   penalty 4:2

sestava:

Capouch - Pešek, Vystyd, Brotánek, Lípa, Kdolský, Kvěch, Matoušek (83.Matoušek), Soldát (64.Sirotek), Senft, Haas (88.Řehák)

Videozáznam: ZDE

K zápasu jsme odjeli ze Sedlčan s více jak půlhodinovým zpožděním, museli jsme čekat na naše dva hráče, kteří nebyli uvolněni z práce. Další překážka nás potkala na cestě do Rožmitálu, kde se stala dopravní nehoda a policie nás odklonila na okresky. Tam nás čekaly další objížďky a semafor, kvůli opravě silnice. Jelikož jsme přijeli na stadion až ve 13.20 hod. měli naši hráči jen malou chvíli na rozcvičení. To se samozřejmě projevilo na začátku zápasu. Od první minuty nás domácí hráči zatlačili, do našeho pokutového území létaly ostré centry, s kterými si skvěle chytající Capouch poradil. Nápor trval dvacet minut, než se naši hráči zahřáli na provozní teplotu a začali zlobit. Ve 21. minutě se měla kopat penalta po faulu na Senfta. Tomáš se prokličkoval pokutovým územím, a když chtěl zakončit, tak byl za dres stažen k zemi, což potvrzuje i video. Rozhodčí neodpískal ani zákrok na Soldáta. Domácí si vypracovali v prvním poločase ještě jednu šanci, když středem prošel domácí kapitán, ale Capouch mu včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel, a tak domácí hráč trefil jen našeho brankáře. Druhý poločas už jsme začali mnohem lépe a v 57. minutě došlo k přečíslení domácí obrany, jenže Lípa místo aby postupoval do pokutového území a našel naše nabíhající hráče pod sebou, zbrkle vystřelil. V 59. minutě už bylo veselo, to Kdolský křížným pasem našel nabíhajícího Soldáta, ten si poradil jak s obráncem, tak s vybíhajícím brankářem a poslal Tatran do vedení 1:0. Přišly ještě další pěkné akce: za zmínku stojí hlavička Senfta, která těsně minula šibenici. Do konce zápasu chyběly čtyři minuty, když nepřesný rozhodčí odpískal trestný kop v blízkosti našeho pokutového území a domácí z něj vyrovnali na konečných 1:1. Bod navíc si domácí vystříleli při penaltách, když naši dva borci Pešek a Řehák nedali. Přesto musím naše hráče za získaný bod pochválit, na hřišti dřeli a nechali tam všechno. Nejlepší byli Capouch a Kdolský, který byl stoprocentně nejlepší hráč na hřišti. Upozorňuji naše diváky, že poslední mistrovský zápas hrajeme DOMA V SOBOTU 14.11.2015 od 13.30 hod.