Tatran na domácím hřišti jasně přehrál Český Krumlov a vrátil se na třetí místo v tabulce

[12. 10. 2015 7:26:49]

„A“ muži – Český Krumlov 3:0 (2:0)
G: Němec 2, Matoušek

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Pešek (70.Lípa), Kdolský (85.Valenta), Kvěch, Matoušek (76.Sirotek), Dvořák, Senft (82.Haas), Němec (88.Repetný)

Fotogalerie ze zápasu: ZDE  (autor: David Štverák)

Videozáznam celého utkání: ZDE

Zápas začal obrovskou šancí po přihrávce Matouška postupoval Němec sám na brankáře, ale místo lobu střílel po zemi a brankář jeho šanci zmařil. Naštěstí po krásné akci, která šla po ose Kdolský, Němec, Senft zakončoval Matoušek do protipohybu brankáře a poslal Tatran do vedení 1:0. Hra v prvním poločase ze strany našich hráčů byla hodně kostrbatá. Samozřejmě, že na tom měla zásluhu i hra hostů. Těm šlo už v desátém zápasu při bodovém zisku deseti bodů o všechno. Tatran zahrozil po akci Kdolského, ale bez gólového zakončení. Našim věrným divákům zatrnulo při hlavičce ve 23.minutě, která těsně minula naší branku. Ve 36.minutě kopal Matoušek roh a hlavička Peška skončila na obránci, který stál na brankové čáře. Ve 41.minutě měl skóre pro Tatran navýšit Kvěch, který dostal přihrávku, ale samostatný únik zakončil místo kličkou nastřelením brankáře. Naštěstí o minutu později Capouch poslal míč na Němce, který obelstil obránce, udělal kličku brankářovi a do prázdné branky podruhé skóroval - 2:0. Druhý poločas byl pro oko diváka pěkný, až na proměňování šancí. V 51.minutě unikl Němec, poslal míč na Kvěcha ten ho přenechal Matouškovi, ale branka z toho nebyla. V 56.minutě vyrazil po zisku míče Vystyd, přihrál Němcovi, který posunul na Dvořáka ,ale brankář jeho střelu kryl. V 58.minuntě vybojoval míč Dvořák, přihrál Němcovi, který si udělal dobrý den z obránce, když mu na deseti metrech utekl o pět a bombou na přední tyč nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Opět výborní diváci se nedočkali vytouženého bůra, i když k tomu šance byly. Některé naše šance po gólech volaly. Němec vyzval ke skórování Senfta, ale zakončení bylo nepřesné. Opět unikl Němec a předložil míč Kvěchovi jako na podnosu, ale Kvěch nedal. Nádhernou akci Dvořáka zlikvidoval nádherným zákrokem hostující brankář, který chytil pět tutovek. Dvořák vyzval ke skórování Matouška a poslední šanci neproměnil ani Senft. Ze zápasu jsme měli strach, ale hráči nás opět přesvědčili, že jejich myšlení už je někde jinde. Dřív dokázali soupeře z nižších pater podcenit, to se dneska nekonalo. Nejlepší hráči: obrovský bojovník a deska i střelec Němec a Vystyd, kterého bylo plné hřiště a zápas odehrál bez jediné chyby v defenzívě. Samozřejmě, že zaslouží pochvalu i zbytek mužstva. Další zápas hrajeme v sobotu v Čížové, kam odjíždí naše mužstvo auty a hraje se od 15.30 hod.