Tatran jede na vítězné vlně a posunul se na druhé místo

[9. 10. 2017 7:16:57]

Mariánské Lázně – „A“ muži 1:2 (1:0)

Capouch - Hofman, Vystyd (60.R.Kvěch), Brotánek, Hájek, Soldát, Dvořák, Lípa, Sirotek, K.Kvěch (46.Haas), J.Dvořák

Realizační tým vezl do Mariánských Lázní torzo hráčů. Z různých důvodů chybělo hned osm lidí z kádru „áčka“ (Senft, Valenta, Krůta, Glogar, Kdolský, Čejda, Repetný, Němec). Aby nebylo smůle konec, tak se v závěru poločasu zranil Vystyd a v průběhu první půle byl zraněný i K.Kvěch, který už do druhého poločasu nenastoupil. Vystyd to ještě zkusil, ale taky to nešlo a musel střídat. I přes tyto potíže dokázalo zbývajících jedenáct mušketýru zápas otočit! Jak probíhal zápas: do patnácté minuty první půle to bylo oboustranné vyčkávání. Potom musel pětkrát předvést 180 divákům své velké umění v brance Capouch. Potom přišla obrovská šance našeho mužstva, Sirotek utekl a pokusil se přelobovat vyběhnutého brankáře, ale míč se mu po kopačce smekl a šel přes celou branku, kam nabíhal Honza Dvořák a ve vyložené šanci trefil ležícího beka na brankové čáře! Sirotek ještě jednou vyplašil domácího brankáře střelou na přední tyč, míč se otřel o tyč a propadl za brankáře, ale ten ho stačil ještě na brankové čáře zastavit. Nedáš, dostaneš, po zmatkách se dostal k míči domácí hráč a poslal je do vedení 1:0. Trenér Láďa Šach dokázal naše hráče přesvědčit o tom, že se domácí dají porazit. Hráči si jeho slova vzali k srdci a zápas otočili. Nejdříve ve 48. minutě neproměnil velkou šanci Honza Dvořák! Potom se o zakončení pokoušel Haas. V 65. minutě kopal roh Míša Dvořák a vyrovnal, kdo jiný, než střelec Brotánek - 1:1. Uběhlo jen dalších pět minut a na prořídlé lavičce bylo znovu veselo. To šel Tatran do brejku po pravé straně Hájkem, nalevo mu nabíhal Míša Dvořák a dostal přesnou přihrávku do běhu a to ještě domácí bek uklouznul a Míša podle vybíhajícího brankáře poslal míč do sítě - 1:2. U domácích hráčů už to byla jenom křeč, protože naše jedenáctka pracovala na 110%. Za dané situace bylo naše vítězství zasloužené. Hráči si zaslouží obrovskou pochvalu, ale největší hvězdou zápasu byl Capouch.

Další zápas hrajeme v neděli doma proti Petřínu Plzeň od 15.30 hod. A už teď se těšíme na podporu našich skvělých diváků.