Tatran doma prohrál s aspirantem na postup

„A“ muži – Karlovy Vary   2:4 (1:2)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek (82.Krůta), Kdolský, Dvořák (77.Čejda), Soldát, Haas (82.Sirotek), Senft

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Videozáznam celého zápasu: ZDE

Tatran začal zápas náporem a v deváté minutě došlo k prvnímu závaru před brankou hostů. Soldát našel Hájka, ten míč posunul na Kdolského, který střílel vedle. V zápětí střílel vedle Soldát a po něm Senft. Ve 32. minutě přišla pěkná akce našich hráčů a po přihrávce Haase prostřelil Soldát všechno, co mu stálo v cestě včetně brankáře - 1:0. Do té doby jsme hráli dobře a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Potom zvýšil soupeř obrátky a měl odražené míče. Bohužel, když se hosté poprvé dostali do koncovky, tak z toho hned byla branka v naší síti. Po zaváhání Vystyda, který se vracel po čtrnáctidenní nemoci, se prosadil bývalý ligový hráč Dřížďal a vyrovnal na 1:1. O šest minut později přišla další chyba tentokrát Řeháka, který do té doby hrál výborně, dobře hru četl a vždycky včas vyrazil a získal míč. Tentokrát byl u míče pozdě, soupeř ho stačil píchnout na Dřížďala a bylo to 1:2. Ve 44. minutě vystřelil výborně Repetný, ale výborný brankář hostů Dvořák míč ze šibenice vytáhl na roh. Zpestřením byl tentokrát i poločasový program, v kterém se divákům představil pěkným vystoupením Taneční klub SLIMKA Sedlčany. V druhém poločase se pokoušeli naši hráči vyrovnat, blízko k tomu bylo v 53. minutě po trestném kopu Senfta, kdy stačil hostující brankář vytlačit míč na břevno. Potom přišla bomba Repetného a opět se vyznamenal brankář a míč vyrazil na roh. V 67. minutě písknul rozhodčí penaltu a Dřížďal dal třetí gól – 1:3. V 72. minutě vystřelil Senft, byl z toho roh a po jeho zahrání hlavičkoval Senft, ale opět se vyznamenal brankář. Trenér poslal na hřiště čerstvé hráče a hned se prosadil po straně Sirotek, který našel přihrávkou Senfta a ten snížil na 2:3, to běžela 82. minuta. Tatran se nadechl k náporu a v 88. minutě kopal Řehák trestný kop a míč skončil opět na břevně. Blízko ke gólu měl i mladý Krůta. V nastavení dali hosté do prázdné branky čtvrtý gól, když jeho autorem byl Krlička - 2:4. Tatran odehrál dobrý zápas, i přesto že nám chyběl Němec /práce/, a proto musím pochválit bez rozdílu všechny, co do zápasu nastoupili. Další zápas hrajeme v sobotu v Doubravce od 17.00 hod.

POZOR AKCE pro fanoušky na příští domácí zápas!!! Více informací ZDE!!!