Střelecké probuzení v druhém poločase přineslo "B" mužstvu výhru v poslední přípravě

V.Lípa 2, Bartůšek, Hájek)

F.Dřevojan – Hrbek, Pudil, Janoušek, Podlipský – Bartůšek, J.Čejda, Otradovec, Hájek – J.Dvořák, Sirotek
/střídali: Lhota, Nováček, Kopp, V.Lípa/

Za pěkného slunečného počasí sehrálo naše „B“ mužstvo poslední přípravný zápas před jarní části I.B třídy. Opět se hrálo v Sedlčanech na UMT a tentokrát jsme změřili síly s Novým Knínem, který hraje také I.B třídu, ale jinou skupinu. Prvních deset minut bylo opatrných o z obou dvou stran a příliš se toho nedělo. Ale hned v 11.minutě se soupeř dokázal dostat do vedení, když po akci z pravé strany přišlo přesné zakončení přízemní křížnou střelou z 13 metrů – 0:1. V dalším průběhu první části měl mírnou herní převahu soupeř, která pramenila hlavně z toho, že jsme dělali příliš chyb a kazili i jednoduché nahrávky. Šance si ovšem vytvořily oba týmy, ale žádná ze střel už neskončila v síti.

Do druhého poločasu vyběhla oproti základní sestavě hned čtveřice nových hráčů a hlavně příchod V.Lípy byl na hřišti velmi znát. Hned ve 47.minutě právě on pěkně utekl podél lajny, prudkým centrem našel nabíhajícího M.Hájka a ten patičkou s přispěním teče jednoho z obránců srovnal na 1:1. V 56.minutě ovšem dostali hosté možnost zahrával penaltu a jejich střelec se nemýlil – 1:2. V 67.minutě byl ovšem M.Hájek také faulován v pokutovém území a D.Pudil z penalty srovnal na 2:2. V 72.minutě se situace opakovala, když aktivně hrající M.Hájek utíkal hostující obraně a ta ho zastavila pouze za cenu penalty, kterou opět proměnil D.Pudil – 3:2. V 79.minutě na 4:2 zvýšil R.Kopp, který doklepl do branky centr V.Lípy – 4:2. V 83.minutě se do dvou zakončení dostal V.Lípa, který těžil z centru A.Bartůška a nakonec se mu podařilo míč dostat do branky – 5:2. Konečnou podobu dostal výsledek v 87.minutě, když M.Hájek krásným pasem za obranu našel R.Koppa, který si počínal naprosto s přehledem a lobem z 25 metrů přes vybíhajícího brankáře skóroval – 6:2. Druhá část hry už byla z naší strany daleko lepší, když se nám dařila hlavně hra po stranách a centry do pokutového území. Soupeř párkrát ještě také zahrozil, ale postupem času mu evidentně docházely síly rychleji než nám.

Příští víkend už hrajeme mistrovské utkání, konkrétně v neděli 24.3. od 15 hod ve Struhařově.