Střelecká exhibice mladšího dorostu v Kunicích

12. mistrovské utkání: 14.11.2015 (hřiště: Kunice I

Kunice – Ml.dorost      3:9 (1:7)
G: Nováček 4, Čejda 3, Voslář 2

Kalista – Hrbek, Machovský, Počepický, Čipera – Kopp, Bláha, Čapek, Čejda – Voslář, Nováček

Střídali: Bartoš, Plachý

Do utkání v Kunicích jsme rozhodně nastupovali jako favorité, a to i přesto, že několik hráčů chybělo. Stejně jako jindy, tak i tentokrát jsme se chtěli pokusit o dobrý začátek a pokud možno soupeře aktivní hrou zastrašit a nepustit do zápasu. Plán vyšel naprosto na jedničku, protože v desáté minutě jsme již vedli o tři branky! V 6.minutě vybojoval ve skrumáži míč R.Kopp a lehce ho přistrčil na T.Nováčka, pro kterého nebyl problém otevřít skóre – 0:1. V 7.minutě byl faulován ve vápně D.Čejda a sám proměnil penaltu – 0:2. V 9.minutě vystihl podklouznutí domácího obránce D.Voslář a z jeho práce vytěžil D.Čejda branku na 0:3. V 19.minutě přišel rychlý brejk soupeře a snížení na 1:3. Hned o minutu později ovšem našel D.Čejda příhrou pod sebe T.Nováčka a ten zvýšil na 1:4. V 21.minutě stejný hráč vstřelil svůj třetí gól, když přehodil brankáře – 1:5. V 28.minutě nastřelil domácí tým tyčku a odražený míč ještě dokázal M.Kalista v naší brance vyrazil na roh. V 36.minutě se zblízka trefil D.Voslář – 1:6. V 38.minutě našel M.Bláha krásným pasem přes půl hřiště naběhnutého D.Čejdu, který si následně poradil s brankářem a završil poločasové skóre na 1:7. Hned po začátku druhé části vstřelil další branku D.Voslář (přihrávka T.Nováček) – 1:8. Bohužel od tohoto momentu si kluci začali myslet, že všechno půjde samo, přestali hrát týmově a utkání se herně vyrovnalo a dokonce byli domácí chvílemi i lepší. V 52.minutě nastřelily Kunice tyčku. V 57.minutě snížení na 2:8 a v 74.minutě na 3:8. Branky padli po nedůsledné práci celého týmu směrem dozadu. Konečnou podobu dostal výsledek v 75.minutě, když centr A.Čapka z trestného kopu využil ke vstřelení své čtvrté branky T.Nováček – 3:9. O osudu zápasu bylo rozhodnuto po úvodních deseti minutách, když kluci odehráli první část s velkou chutí. Druhý poločas už nebyl ideální, ale všichni víme, jak se za rozhodnutého stavu špatně hraje.