ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (8. kolo)

Hořovicko    Starší dorost   2:3 (1:0)

G: Sochůrek 2, Čejda

Dřevojan – Doubrava, Bareš, Svoboda, Machovský – Nováček, Bláha, Čipera (70.Kozohorský), Čejda – Sochůrek (88. Procházka), Chocholoušek

V dalším venkovním zápase nás čekal tradičně silný tým Hořovic. První poločas jsme zahájili naším tlakem, kde jsme nastřelili břevno a tyčku. Soupeř měl následně taky nebezpečné šance, kde ve 34. minutě jednu z nich proměnil. Po této brance jsme měli další velkou šanci, kde náš lob přes brankaře na poslední chvíli odhlavičkoval mimo branku obránce domácích. V druhém poločase jsme hráli více na polovině Hořovic, ale po naší chybě na levé straně jsme dostali další branku (58. min). Naštěstí jsme hned v další minutě (59. min) po pěkné střele a následné dorážce vstřelili naší první branku. V 70. min jsme po výborné přihrávce za obranu a následném brejku stav utkání vyrovnali. V 86. min jsme po pěkné akci z levé strany otočili stav utkání v náš prospěch na 3:2. V závěrečných minutách jsme soupeře do žádné šance nepustili a utkání nakonec vyhráli dokonalým obratem, kde jsme dali 3 góly během 27 minut. Kluci si zaslouží pochvalu, že za nepříznivého stavu 2:0 zápas nezabalili a svou bojovností dokázali nepříznivý stav zápasu otočit ve vítězství.