3. mistrovské utkání: 11.9.2016 (hřiště: Tatran)

Starší dorost – Povltavská akademie    8:0 (5:0)
G: Procházka 3, Krůta, Stibor, Sirotek, Hofman, Glogar
(A: Krůta 3, Žirovnický, Procházka)

Dřevojan – Počepický (46.Špaček), Novák, Kouklík, Míka (46.Glogar) – Žirovnický, Matoušek (25.Křížek), Stibor (46.Hofman), Sirotek – Procházka, Krůta

V prvním domácím zápase nové sezóny jsme na domácím hřišti hostili dalšího nováčka soutěže, kterým je Povltavská akademie. Předchozí výsledky naznačovali, že by se mohlo jednat o slabšího soupeře, což se následně i potvrdilo. Nutné je ovšem říci, že tentokrát kluci předvedli daleko lepší výkon a soupeře opravdu fotbalově převýšili a potvrdili, že na domácí půdě se nám daří více. K dispozici jsme měli 15 starších dorostenců a opět jsme v sestavě udělali několik změn, aby příležitost zahrát si od začátku dostali i ostatní kluci. Od úvodního hvizdu jsme nasadili vysoké tempo a snažili jsme se o rychlý kombinační fotbal, z čehož pramenily brankové příležitosti a začaly padat i branky. Prakticky celé utkání jsme byli jasně lepším týmem, ale je potřeba říci, že tempo hry v druhém poločase dost opadlo. Utkání se hrálo za velkého vedra. V příštím kole nás čeká prestižní a těžký zápas na Spartaku Příbram.

2.min – J.Žirovnický sám na branku, ale slabé zakončení do brankáře
4.min – 1:0 D.Krůta po pěkné akci s F.Stiborem a J.Žirovnickým
6.min – P.Sirotek výborně doběhl odražený míč, ale zblízka nedal
11.min – 2:0 T.Procházka po pěkné přihrávce od D.Krůty
15.min – 3:0 P.Sirotek zakončení v pádu, po přihrávce T.Procházky
32.min – 4:0 F.Stibor krásné zakončení nůžkami! (po rohu)
36.min – 5:0 T.Procházka zblízka
42.min – žlutá karta F.Stibor
47.min – nepříjemné zranění hostujícího hráče v souboji (hráče odvezla sanitka), nakonec pohmožděná sanice – přejeme brzké uzdravení
52.min – 6:0 T.Procházka po přihrávce od D.Krůty
56.min – T.Glogar sám na branku, ale nedal
61.min – F.Hofman nastřelil hlavou tyčku
68.min – D.Krůta postupoval ze strany sám na branku, ale trefil tyčku
71.min – 7:0 T.Glogar přehodil brankáře (asistence D.Krůta)
87.min – červená karta hostujícího hráče (po 2.ŽK)
87.min – 8:0 F.Hofman z trestného kopu přes zeď (cca 25 metrů)

-----------------------------------------------------------------------------------

Mladší dorost – Povltavská akademie    7:0 (1:0)
G: Nováček 2, Čejda 2, Bláha, Kopp, Vyskočil

V.Procházka – Beňo, Svoboda, Bareš, Hrbek – Čejda, Bláha, Ja.Kouklík, Chocholoušek – Nováček, Čapek
střídali: Voslář, Machovský, Kopp, Kopelent, Vyskočil

První poločas s naší mírnou herní převahou, ale soupeř mohl klidně i vyrovnat. Druhá část už naprosto jednoznačná, protože někteří hostující hráči už hráli za starší a nevydrželi se silami.