Starší dorost pokračuje ve velmi dobrých výkonech a drží se na třetím místě v divizi

[23. 10. 2018 12:34:40]

ČESKÁ DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU – skupina A (11. kolo)

Starší dorost    Junior Strakonice   4:2 (2:1)

G: Kouklík 2, Doubrava, Čejda

Dřevojan – Beňo (64. Hrbek), Bareš, Machovský, Doubrava (74. Procházka) – Čipera (46. Vyskočil), Kouklík, Bláha, Čejda  – Sochůrek (77. Kozohorský), Nováček (55. Chocholoušek)

Úvod domácího zápasu se nám povedl a hned v 1. minutě jsme Strakonicím vstřelili po rychlé akci naší první branku. Ve 12. min. jsme dali po důrazu v malém vápně druhý gól utkání. Kolem 30. min. se hra začala postupně vyrovnávat, soupeř přidal na důrazu a ve 40. min. snížil z penalty stav 1. pol. na 2:1. V úvodu 2. pol. Strakonice vyrovnaly po střele z levé strany a z její následné dorážky (50. min). V 61. min. jsme šli opět do vedení po rohovém kopu. V 73. min. jsme zvýšili střelou k pravé tyčce na konečných 4:2. Tento zápas byl festival našich zahozených šancí. Po skvělém úvodu, kdy byl soupeř zaskočen, mohlo být o výsledku rozhodnuto už ve 30. min, kdy jsme mohli vést minimálně 4:0. Utkání nebylo nakonec jednoduché a o vítězství jsme rozhodli až v posledních 30 minutách zápasu. Výsledky soupeřů z ostatních zápasů všech zatím odehraných 11 kol a naše poslední 2 odehraná utkání jen potvrzují to, že je současná dorostenecká divize velmi vyrovnaná a týmy ze spodní poloviny tabulky nechtějí prohrávat a nikomu nic nedarují zadarmo.