Sedlčany po výhře ve Hvozdnici postupují do dalšího kola poháru SKFS

AGRO CS – pohár SKFS (2.kolo)

SK Hvozdnice – „A“ muži    3:5 (1:2)
G: 19. a 82. Pešek, 10. Matoušek, 46. Pudil, 66. Senft

Mošnička - Sůsa, Janoušek, Vystyd, Brotánek - Ségl (46. Repetný), Matoušek (60. Dvořák J.), Senft, Řehák - Pudil, Pešek

K dalšímu pohárovému zápasu zavítal Tatran na hřiště SK Hvozdnice, účastníka 1.A třídy. Celé utkání ovlivňoval nepříliš kvalitní  a velice tvrdý terén. Domácí hráči na menším hřišti volili taktiku nakopávaných balonů a i díky tomu se rodily šance na obou dvou stranách. Již v 10. minutě se před vápnem dostal k míči Matoušek a chytrou střelou přes obránce otevřel skóre - 0:1. Ve 14. minutě mohlo být s domácími ještě hůř, ve vápně byl faulován Pešek, sám se ujal zahrání penalty a potvrdilo se, že faulovaný hráč kopat nemá. Hned o dvě minuty později mohli domácí srovnat. Po rohu zůstal na zadní tyči úplně volný hráč, ale trefil pouze konstrukci branky a tak se diváci dočkali dalšího gólu až v 19. minutě. Řehák vyslal krásný křižný míč na Peška a ten střelou přes celou bránu nezaváhal - 0:2. Domácí snížili ve 32. minutě kdy se z trestného kopu přesně trefil Tomeček - 1:2. Hrdinou dalšího okamžiku mohl být opět Pešek, když po hrubé chybě brankáře domácích měl tutovou šanci, ale míč z jeho kopačky skončil vysoko nad bránou. V poslední minutě prvního poločasu odmítli skórovat Pudil a hned po něm i jeho kolega z útoku Pešek. Poločasová domluva trenéra zabrala a hned ve 46. minutě po přihrávce Sůsy skóroval Pudil - 1:3. To ale naše hráče příliš ukolébalo a trest následoval v 52. minutě, kdy míč z trestňáku prošel zdí a Tomeček neměl problém podruhé zavěsit - 2:3. S přibývajícím časem Sedlčany více kontrolovaly hru a domácím přeci jenom maličko docházely síly. Toho využil Senft a po pěkné přihrávce od Peška prošel sám středem hřiště a bezpečně zvýšil na 2:4. Když už hostující trenéři mysleli, že závěr utkání bude bez nervů, tak se velice mýlili. V 78. minutě totiž domácí Zavadil opět snížil na rozdíl jediné branky - 3:4. Definitivní podobu výsledku ale napsal opět Pešek, když v 82. minutě ho vyzval ke skórování Pudil. Další kolo poháru se hraje ve středu 22. dubna.