Sedlčany jsou po druhém kole v čele divize, když zůstaly jako jediné bez ztráty bodu

[20. 8. 2018 8:07:52]

„A“ muži – Č. L. Union Beroun    4:1 (2:0)

Glogar – P.Lípa (76.Hájek), L.Brotánek, Vystyd, M.Krůta, Kdolský, K.Kvěch (90.D.Čejda), M.Dvořák (76.D.Krůta), Soldát, Senft (81.V.Lípa), Němec (90.Špaček)

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Videozáznam utkání: ZDE

Tatran před návštěvou 653 diváků začal zápas aktivně a už v první minutě ohrožoval branku Kdolský. Ve 13. minutě oslavovali diváci první branku, to zahrával Milan Krůta trestný kop ze strany a posadil míč na hlavu Brotánka, který poslal Tatran do vedení 1:0. Dále byl Tatran aktivní a střely Senfta, Lípy nebo Kvěcha skončily na brankářovi, nebo šly těsně vedle. Další krásnou akci předvedli hráči Tatranu ve 28.minutě. Kdolský dlouhou přihrávkou vyzval k úniku nabíhajícího Němce, který přihrál před branku na nabíhajícího Pavla Lípu a ten nekompromisně zavěsil - 2:0. Dobře chytající hostující brankář vychytal ještě Soldáta po akci Lípy. Potom připravili Němec a Dvořák šance Senftovi, ale buď zasáhl brankář, nebo to šlo vedle. Hosté ohrozili naší branku třikrát. Největší šance se zrodila ve 45.minutě, ale dobrý zákrok předvedl Glogar proti Sklenářovi, který šel na něj sám, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0. Druhý poločas pokračoval v režii Tatranu. Výborně hrající Němec vysunul Dvořáka, který vyslal tvrdou střelu a hostující brankář míč vytěsnil na roh. Po rohu skončil míč na břevně po hlavičce Vystyda. V 58.minutě přišla opět nádherná akce, když Brotánek vyslal do úniku Němce, ten si elegantně vychutnal obránce a přihrál před branku na Senfta, který rozvlnil síť potřetí - 3:0. Další pěkné akce končily vedle, nebo hosty zachránil brankář. Hosté zahrozili v 65.minutě, ale jejich střelu výborně zlikvidoval Glogar. Dvořákovu střelu vyrazil brankář na roh. Potom přišlo zaváhání, které musel hasit Glogar za cenu faulu, a hosté z penalty snížili Sklenářem na 3:1. To opět naše hráče probudilo a vzápětí jsme kopali čtyři rohy a nebyli daleko branky. V 87.minutě vypukla radost našich diváků počtvrté. David Krůta se po další přihrávce od Němce trefil nádhernou střelou přes celou branku a vyhnal pavouky ze šibenice - 4:1. Naše mužstvo předvedlo dobrý výkon a za to si zaslouží pochvalu. Němec opět všem ukázal, že je pro nás nepostradatelný a v tomto zápase byl nejlepší. Další zápas hrajeme v neděli v Soběslavi od 17 hodin (doprava: auta).