Jíloviště – „A“ muži 2:1 (1:0)

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Lípa, Soldát, Matoušek, Řehák, Dvořák, Senft, Němec

Střídali: Sirotek, Sůsa

28.kolo krajského přeboru

Začátek zápasu byl hodně neurovnaný, na malém hřišti jsme lehce po špatné přihrávce ztráceli míč, domácí na tom nebyli o nic líp. V 19. minutě kopal Senft trestný kop, který stačil domácí brankář vyrazit nohou a to byl signál k našemu náporu. Během jedné minuty jsme kopali tři rohové kopy, ale ze závarů před brankou jsme nic nevytěžili. Ve 25. minutě se řítil do pokutového území Pešek, ale místo střely se pokusil o další kličku bez úspěchu. Domácí do 32. minuty vystřelili na naší branku dvakrát, jednou zasáhl Capouch po druhé šla střela nad. Ve 32. minutě kopali domácí první roh a hned nás vyškolili z produktivity a skórovali, když Vystyd nechal o samotě Bezpalce a ten pohodlně skóroval - 1:0. Druhý poločas začal průnikem Senfta bez zakončení. V 52. minutě střílel vedle Dvořák. Tatran začal tlačit, ale chyba Vystyda při rozehrávce zapříčinila brejk a zvýšení stavu na 2:0. V zápětí se vřítil ze strany do pokutového území Němec, ale trefil jen obránce. Od 60. minuty docházeli domácí síly a Tatran si začal vypracovávat šance, nejdříve to byl Soldát po přihrávce Senfta a opět bez efektu. V 69. minutě poslal kolmicí do úniku Matoušek Němce a ten vystřelil vedle. Vzápětí se opět neprosadil Němec po přihrávce střídajícího Sirotka mu ve střele zabránil domácí bek. O minutu později postupoval sám na brankáře Senft, ale trefil jen brankářovi nohy. V 73. minutě trefil spojnici břevna s tyčí bombou ze třiceti metrů Soldát. Gól na hlavě měl i Vystyd, ale v tomto zápase mu nebylo přáno, prostě se mu nepovedl. Odsuzovat ho za to nikdo nebude, vidíme to i v lize nebo reprezentaci a to jde o zkušené hráče! Soldát dvakrát vymotal domácí hráče a vniknul do pokutového území, ale nikoho přihrávkou pod sebe nenašel. Když přihrál do šance Senftovi, tak ten nedal. V 84. minutě byl na Soldáta faul v pokutovém území a nařízenou penaltu Pešek proměnil - 2:1. Závěrečný nápor a jednu nastavenou minutu už nedokázal Tatran zužitkovat. Osobně si myslím, že se rozhodující moment odehrál ve třetí minutě, když rozhodčí neodpískal jasnou malou domu v pokutovém území. V mužstvu máme dost hráčů, kteří by z toho mohli vytěžit branku a nebo taky ne. Padnout z toho gól, mohl se zápas vyvíjet ve prospěch našich hráčů. Opět musíme konstatovat, že jsme si zápas prohráli vlastníma chybami a neproměňováním gólových šancí. Bojovnost se nedá našim hráčům vyčítat ta tam byla. Poslední domácí zápas hrajeme doma v neděli proti Tatranu Rakovník od 17.00 hod.