Rezerva Táborska předvedla v Sedlčanech dobrý výkon, ale z výhry se nakonec po penaltách radoval Tatran

[13. 5. 2019 8:31:40]

„A“ muži – Táborsko „B“     3:3 (1:1)   /penalty 3:1/

Glogar – P.Lípa, D.Čejda, L.Brotánek, M.Krůta, Kdolský, K.Kvěch, M.Dvořák (81.Matoušek), Soldát, Haas, Senft

Videozáznam utkání:  ZDE

Táborsko, které bylo složeno z mladých perspektivních hráčů, předvedlo na našem hřišti pěkný výkon. Nejstaršímu bylo 25, nejmladšímu 19 let a polovina mužstva má ligovou smlouvu. Několik hráčů, kteří se v tomto zápase představili, mělo i zkušenosti ze zápasů druhé ligy. Na hřišti byli vidět hlavně Gebert, Klusák, brankář Němeček a střelec dvou branek Stephano Almeida. Před zápasem si mnoho lidí myslelo, že když jsou poslední, tak je musíme jednoduše porazit, ale byl to velký omyl, protože soupeř ukázal, že je výborně trénovaný a dokáže běhat celých devadesát minut. Naši hráči odehráli první poločas vlažně. Branky se diváci dočkali v 15.minutě, když Kdolský vysunul Senfta, ten udělal kličku vybíhajícímu brankáři a skóroval na 1:0. Hosté vyrovnali ve 32.minutě z trestného kopu střelou přes zeď – 1:1. Potom ještě po akci Haase střílel Senft těsně vedle a vzápětí trefil Haas břevno. V 45.minutě se ještě v obrovské šanci ocitl Brotánek, ale hlavou mířil těsně nad branku.

Druhý poločas začalo naše mužstvo náporem, nejdříve byla zahozená šance dvojicí Soldát Senft, potom jsme v 53.minutě kopali tři rohy a při třetím se prosadil střelou na přední tyč Dvořák po přihrávce Kdolského – 2:1. V 56.minutě vychytal Senfta brankář. V 62.minutě započal gólovou akci Haas, který zatáhl míč k soupeřově brance, nahrál Lípovi, jehož tvrdou střelu brankář vyrazil před dobíhajícího Senfta a ten poslal Tatran do vedení 3:1. Potom ještě dvakrát zaúřadoval hostující brankář při našich střelách. Blízko k hattricku byl Senft při únicích po levé straně, kam ho dvakrát poslal Dvořák a jednou Soldát, ale dvakrát těsně minul zadní tyč a jednou zasáhl brankář. I když je remíza spravedlivá, tak k ní nemuselo dojít, když jsme svými chybami ztratili dvoubrankové vedení. Branky padly v 71. a 81.minutě a mohlo být ještě hůř, když v nastaveném čase vyrazil Glogar další tutovku hostů. Při penaltách se Glogar vyznamenal, když dvě chytil a jedna skončila na horní tyčce. Za nás proměnil Senft, Kdolský a Čejda, Brotánek nedal a Haas už nemusel kopat. Výborně odřídila zápas rozhodčí Veronika Kovářová.

Další zápas hrajeme v sobotu v Přešticích od 10.15 hod. Doprava na zápas: AUTA. Autobus nejede!