Remíza odpovídala dění na hřišti a bod navíc si vybojoval Tatran

[13. 11. 2017 7:15:53]

„A“ muži – Aritma Praha   1:1 (1:1)     /na penalty 4:3/

Capouch – Hofman, Brotánek, Lípa, Repetný, Soldát, Kdolský, Dvořák, Sirotek, Haas (59.Kvěch), Senft

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Tatran byl od začátku zápasu aktivnější, ale hosté hrozili z brejků. První velkou šanci jsme si vytvořili v 10. minutě po pěkné akci Sirotka a zpětné přihrávce na Senfta, ale tomu nikdo nezařval „sám“, a tak střelu uspěchal a ta šla vedle. Ve 12.minutě byl faulován v pokutovém území Haas a rozhodčí ukázal na penaltu, kterou bezpečně proměnil Brotánek - 1:0. Ve dvacáté minutě se vyznamenal Capouch, který vyrazil trestný kop hostů. Jenže ve 28. minutě, nevyrazil nikdo z našich hráčů za odraženým míčem a hostující hráč pohodlně zamířil k tyči a vyrovnal na 1:1. Naši hráči zvýšili aktivitu a střely Lípy a Kdolského lízaly břevno a o další střely se pokoušeli Haas a Dvořák, ale hostující brankář byl na místě. Brankář Rondzik měl problémy se střelou Kdolského z trestného kopu, kdy míč honil jako „horký brambor“. I ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolu a 235 diváků se mělo na co koukat. Blízko gólu byl Haas, ale střílel těsně vedle. Hosté zase nad branku. Největší naše gólovka se zrodila v 77. minutě, to unikl po straně Senft, ale v rozhodujícím momentu si míč dal na dlouhou nohu, a tak se jeho nepovedené zakončení dostalo na zadní tyč na Soldáta, ale ten zblízka trefil jen tyčku a od ní se míč odrazil do hostujícího brankáře a následně na roh. Hosté mohli zápas rozhodnout v 87. minutě, ale Capouch předvedl vynikající zákrok a poslal zápas do penalt. Hosté kopali první a šli do vedení, Soldát vyrovnal, hosté stříleli vedle, Brotánek suverénně proměnil na 2:1 pro Tatran, třetí sérii proměnili jak hosté, tak náš Kvěch, ve čtvrté sérii byli opět úspěšní oba, za nás Senft, v páté předvedl své umění v chytání penalt Capouch a penaltu chytil a zajistil pro Tatran zasloužený bod navíc. Aritma se na našem hřišti předvedla v dobrém světle, hrála agresivně a hrozila z brejků a střílené centry byly obrovsky nebezpečné. Naše mužstvo si zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon, kluci chtěli bodovat za tři body a vrátit se v tabulce na druhé místo. Teď jsme třetí jen horším skórem. A když někoho vyzvednout, tak určitě Capoucha. Poslední podzimní zápas hrajeme v sobotu od 10.30 hod. v Březové u Sokolova.