Přípravka "A" udržela neporazitelnost v základní části soutěže

Dobříš B – Přípravka „A“   0:26   (0:9, 0:9, 0:8)

brankář: Matoušek

1. Křesina, Součková, Pudil, Brunclík, Ballon (Pecháček)

2. Vybíral, Pšenička, Krajdl, Mašek, Voháňka

G: Pudil 7x, Ballon 5x, Voháňka 4x, Mašek 2x, Krajdl 2x, Pecháček 2x, Pšenička 1x, Vybíral 1x, Křesina 1x, Brunclík 1x

V sobotu 3.10.2015 jsme jeli na odvetu na hřiště druhé Dobříše. První zápas, který se hrál u nás skončil těsným vítězstvím našeho týmu 16:14, takže nás čekal vyrovnaný soupeř a navíc o síle Dobříšského týmu svědčí i skvělé skóre 85:30 (před zápasem s námi). Proto jsme čekali velký vyrovnaný boj o poslední tři body v základní části. Na tento zápas jsme udělali několik změn v sestavě a taktice. Chtěli jsme hrát opět naši útočnou hru, ale museli jsme zlepšit obranu což se nám povedlo. Po celý zápas naši borci dodržovali taktiku, kterou jsme si před zápasem řekli a to vedlo k skvělému výsledku. Již v první třetině se nám podařilo soupeře přehrávat a malou odměnou bylo vstřelení 100. gólu sezóny, který dal Kuba  Mašek. Druhou třetinu jsme hráli ve stejném duchu jako tu první,  a proto jsme na naší hře nemuseli nic měnit. Třetí třetinu jsme hráli v pozměněné sestavě, ale se stejnou taktikou. V zápase se opět střelecky prosadila většina týmu, což se muselo líbit našim skvělým a věrným fanouškům, kteří byli opět slyšet i v Dobříši, za což jim celý tým děkuje.