MOL cup: „Áčko“ po velkém boji vypadlo v předkole s Kladnem

[24. 7. 2016 18:27:17]

„A“ muži – SK Kladno a.s.   3:4 (2:2)

Capouch – Lípa (63.Valenta), Vystyd, Brotánek, Repetný (83.Sirotek), Kdolský, Kvěch, Dvořák (80.Čejda), Soldát, Haas, Senft

Fotogalerie z utkání: ZDE  (David Štverák)

Od prvního hvizdu rozhodčího se hrál kvalitní fotbal. Pološance se rodili na obou stranách, ale chybělo lepší zakončení. Tatran šel do vedení ve 26. minutě po akci Kdolského ze Senftem a zakončovatelem byl Repetný - 1:0. Radost trvala jen čtyři minuty a bylo to po špatném odkopu 1:1. Ve 37. minutě přišel nádherný pas od Kdolského na Haase, ten si míč perfektně zpracoval na prsou, udělal obránci kličku a ten ho fauloval. Kopala se penalta, kterou bezpečně proměnil Brotánek - 2:1. Tentokrát vyrovnali hosté za dvě minuty po rohu - 2:2. Druhá půle začala dvěma skvělými zákroky Capoucha. Smůlu na kopačkách měl Senft, který mohl třikrát skórovat. V 62.minutě přišel ostrý centr Dvořáka na Kdolského, který poslal hlavou Tatran potřetí do vedení - 3:2. V 68. minutě přišlo obehrané pravidlo nedáš dostaneš! Senft mohl poslat Tatran do dvoubrankového náskoku, ale míč mu utekl když mohl jít sám na branku. Z protiútoku vyrovnali hosté - 3:3. Rozhodnout ještě mohli Repetný a po akci Haase Senft, nedali a hosté v 90. minutě rozhodli - 3:4. Při poslední akci jsme byli blízko k vyrovnání. Chválím celý mančaft. Pro diváky, kterých se na předkolo poháru sešlo 410, to byl hezký zážitek, za který potleskem ocenili výkon našeho mužstva. Další zápas hrajeme v neděli 7.srpna s Benešovem ve Vysokém Chlumci od 17.00 hod.