„A“ muži – TJ Přeštice 6:1 (1:1)

Capouch (70.Hrůša) - Hájek, Hofman, Brotánek, Repetný, Soldát, Dvořák (73.Haas), Kdolský (86.Čejda), Sirotek, Kvěch (77.Krůta), Senft (82.V.Lípa)

Fotogalerie ze zápasu: ZDE (D.Štverák)

Videozáznam celého utkání: ZDE

V hrozném počasí přišlo 203 diváků a naši hráči se jim odvděčili za přízeň šesti brankami. Začátek zápasu byl ovšem z naší strany do 24. minuty hrozný. Začali jsme hrát proti větru a dělalo nám to velké problémy. Kazili jsme i jednoduché přihrávky, ne za všechno mohlo počasí. A tak to byli hosté, kteří si vytvořili první šanci ve 14. minutě, ta skončila rohem. My jsme odpověděli střelou Kvěcha nad. Ve 22. minutě jsme kopali roh a při zakončení propadli. Najednou šlo pět hráčů hostů na našeho jediného Hofmana, nevím kde byl další náš obránce, který ho měl zajišťovat! Fanda místo, aby takticky fauloval, jako to uměl jeho děda, který taky hrál na postu stopera, tak se nechal obejít a hostující hráč nahrál na Fialu, který neměl problém dát gól na 0:1. To naše hráče probudilo a za dvě minuty mělo být vyrovnáno, ale Soldát přestřelil odkrytou branku. O zakončení se pokoušel Kvěch a Senft po akci Soldáta střílel vedle. Vyrovnání přišlo ve 31. minutě, to začal akci Kdolský dlouhým nákopem našel Soldáta, ten utekl obránci a nahrál Senftovi. Ten si v pokutovém území míč zpracoval a ještě si udělal z hostujících hráčů kuželky, tři obešel a vyzval Soldáta ke skórování a ten nezaváhal - 1:1. Další naše pokusy skončily u brankáře, nebo nad. Naši hráči se o poločase rozhodli, že hosty už k naší brance při hře po větru nepustí. Přesto je tam hned po rozehrání pustili, ale Capouch byl na místě a míč výborně chytil. Potom už se hrálo jen na polovině soupeře. Hráči se zastřelovali, kopali jsme rohy a vytvářeli šance. Do vedení jsme šli v 57. Minutě, Soldát našel Senfta, ten z první na Dvořáka, který si navedl míč na střed vápna a nechytatelnou střelou k tyči poslal Tatran do vedení 2:1. Hosté vzápětí kopali tři rohy bez úspěchu. A tak jim předvedl Kdolský, jak se mají rohy kopat, když míč přímo z rohu za přispění větru a hostujícího brankáře spadl do branky (61.minuta) - 3:1. V 66. minutě viděli diváci branku jako z učebnice kopané. Narážečky začal Sirotek, který dal z první na Dvořáka, ten patičkou pod sebe na nabíhajícího Senfta a bylo to 4:1. Jen přišel na hřiště střídající Krůta, postupovalo pět našich hráčů na branku, ale Krůta místo přihrávky na volné hráče zachrtil a vystřelil nad. Svojí chybu napravil v 80.minutě, když našel přihrávkou Sirotka, ten si navedl míč na levačku a tvrdou střelou přes celou branku navýšil naše skóre - 5:1. V 82. minutě nastal velký závar v malém pokutovém území, Haas ještě trefil nohu brankáře, míč se odrazil k Brotánkovi a ten patičkou vstřelil svojí osmou branku na podzim - 6:1. Za druhý poločas si zaslouží hráči velkou pochvalu. Návrat se po zranění vydařil Senftovi, dal branku, na dvě nahrál a byl se Soldátem nejlepším hráčem na hřišti. V dalším kole nás čeká tradiční derby na Dobříši, hraje se v sobotu 4.listopadu a začátek zápasu je ve dvě hodiny.